05 Haziran 2014, Perşembe 14:30:01

AREL ÜNİVERSİTESİ'NE SHGM YETKİSİ

Arel Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirildi.
  • ''böyle para budalası okul ve öğrencilere '' bu lafı söyleyen kişi dahil tüm yorum yapanlar için yazıyorum. öncelikle Arel Üniversitesini bir ziyaret edin daha sonra para budalası yorumu yapın bu okul derslerine çok çalışıp burs kazanlar öğrencilerle dolu ders içeriklerine de gelirsek burslu burssuz ayrımı yapılmadan bütün hocalarımız bizimle yakından ilgilenmekte.. bu kadar anlamsızca yorumlara başka bir şey diyemiyorum uzaktan gördüğünüz kadar konuşuyorsunuz.
  • Eğitim yetkisi almak arel'e mi kaldı? Tonla para verseler gitmem bu okullara
  • Yukarda okuduğum bi yorum beni gerekegin fazla üzdü.. Para budalısı okul ve öğrenciler ?? Bu gerek dışı yorumu yapan insana seslenmek istiyorum burdan. O okulda %50 - %100 bursa okuyan, maddi sıkıntılar içinde, burslarının yanma korkuları olan bir suru ogrenci var, ve o burslari kazanmak sizin buraya yaptiginiz yorum kadar kolay olmuyor malesef.. Yorumu yapan kisiyi okumus mu okumamis mi bilemiycem fakat, okuduysada ' okumakla adam ve ya insan olunmuyor' sözünün bir kaniti olarak görüyorum. Kii eger bu kadar gocunduysaniz sizde %100 burslu kazanip, bu okulda okuyup bu sertifikalari almaya hak kazanabilirsiniz.. İnsanlarin hayatlarini gözardi ederek yaptiginiz bu yorumdan dolayi asıl ben sizi ALLAH'A HAVALE EDİYORUM.. SEVGİLERLE :)
  • Sevgili shyo, Bahsettiğiniz üzere yetkilendirme süreçleri tahmin ettiğiniz gibi öyle kolay süreçlerden oluşmuyor, yetkili hocanın bulunması veya yetiştirilmesi, eğitim el kitaplarının hazırlanmasi, onlarca yazışma, değişiklik vs. Kaldı ki bu eğitimler öğrencilere ücretsiz olarak veriliyor. Bence burda sorgulanması gereken shgm okullara bu konuda destek verirken, okulların bu konuda neden adım atmadiklaridir. Eleştiri yaparken veya tenkit ederken bu gerçekleri gözardı etmemek ve bu konuda adım atanları da desteklemek gerekir diye düşünüyorum. Saygılarımla,

Arel Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirildi.

İstanbul Arel Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından Yer Hizmetleri Eğitimleri Konu başlıklarında yetkilendirilerek, sektörün talep etmiş olduğu eğitim başlıklarında sertifika düzenleyebilme yetkisini alan Türkiye'deki ilk 3 yükseköğretim kurumundan birisi oldu.

Üniversite, bu yetkilendirilmeyle birlikte hem Hizmet içi eğitim kapsamında kendi öğrencilerine hemde sektörde kariyer yapmak isteyen 3. kişilere ticari eğitimler kapsamında sertifika programı düzenleyebilme yetkisini almış oldu. Üniversitenin sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümlerinden mezun olan öğrenciler diplomalarının yanısıra 12 eğitim başlığında sertifika eğitimlerini de alarak, işverenlerin istihdam öncesi talep ettikleri iş başı ve mesleki eğitimlerden muaf olabilecekler.

AREL ÜNİVERSİTESİ'NE SHGM YETKİSİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

öğrenci ~ 4 yıl önce
''böyle para budalası okul ve öğrencilere '' bu lafı söyleyen kişi dahil tüm yorum yapanlar için yazıyorum. öncelikle Arel Üniversitesini bir ziyaret edin daha sonra para budalası yorumu yapın bu okul derslerine çok çalışıp burs kazanlar öğrencilerle dolu ders içeriklerine de gelirsek burslu burssuz ayrımı yapılmadan bütün hocalarımız bizimle yakından ilgilenmekte.. bu kadar anlamsızca yorumlara başka bir şey diyemiyorum uzaktan gördüğünüz kadar konuşuyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arel ~ 4 yıl önce
Eğitim yetkisi almak arel'e mi kaldı? Tonla para verseler gitmem bu okullara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cevap olarak :) ~ 4 yıl önce
Yukarda okuduğum bi yorum beni gerekegin fazla üzdü.. Para budalısı okul ve öğrenciler ?? Bu gerek dışı yorumu yapan insana seslenmek istiyorum burdan. O okulda %50 - %100 bursa okuyan, maddi sıkıntılar içinde, burslarının yanma korkuları olan bir suru ogrenci var, ve o burslari kazanmak sizin buraya yaptiginiz yorum kadar kolay olmuyor malesef.. Yorumu yapan kisiyi okumus mu okumamis mi bilemiycem fakat, okuduysada ' okumakla adam ve ya insan olunmuyor' sözünün bir kaniti olarak görüyorum. Kii eger bu kadar gocunduysaniz sizde %100 burslu kazanip, bu okulda okuyup bu sertifikalari almaya hak kazanabilirsiniz.. İnsanlarin hayatlarini gözardi ederek yaptiginiz bu yorumdan dolayi asıl ben sizi ALLAH'A HAVALE EDİYORUM.. SEVGİLERLE :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir dost, ~ 4 yıl önce
Sevgili shyo, Bahsettiğiniz üzere yetkilendirme süreçleri tahmin ettiğiniz gibi öyle kolay süreçlerden oluşmuyor, yetkili hocanın bulunması veya yetiştirilmesi, eğitim el kitaplarının hazırlanmasi, onlarca yazışma, değişiklik vs. Kaldı ki bu eğitimler öğrencilere ücretsiz olarak veriliyor. Bence burda sorgulanması gereken shgm okullara bu konuda destek verirken, okulların bu konuda neden adım atmadiklaridir. Eleştiri yaparken veya tenkit ederken bu gerçekleri gözardı etmemek ve bu konuda adım atanları da desteklemek gerekir diye düşünüyorum. Saygılarımla,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000