18 Kasım 2012, Pazar 16:41:26

PİLOTLARLA İLGİLİ BU ARAŞTIRMA ÇOK KONUŞULUR!

Avrupa'da görev yapan her üç pilottan birinin uçuş esnasında en az bir kez uyukladığı, her 10 pilottan dokuzunun da fazla yorgun olduğu belirtildi.
  • pilotlara ve kabin ekibine karşı şu başlık altında bile hala giydirmeye çalışanlar var yahu. nereden geliyor bu nefret? yazık vallahi, adamın dediğine bakar mısınız, "allahtan yabancı pilotlar geldi de can güvenliği içinde uçaklara binebiliyoruz" diyor. belli ki sektörün içinde bu arkadaş. kusura bakmayın da, ne kadar kasarsanız kasın, bir pilot kadar para alamayacaksınız, bir pilot kadar saygı göremeyeceksiniz. anca buralardan bir şeyler karalarsınız.
  • aylık uçuş limiti hala 110 saat (rev.5) senin part a şirket olarak limitlemiş olabilir . shgm talimatı 110 saat der. lisansa bir şey olmaz. gel bize bak 110 saat nasıl uçulur gör.
  • Pilot fatigue can kill ! www.dead-tired.eu
  • Bu işi bilmiyor alırsın abicim yabancı pilotu,düşürürsün saatleri...(!)

Bild am Sonntag gazetesinin yaptırdığı araştırma sonucuna göre, beş Alman pilottan dördü yorgunluktan dolayı hata yapıyor.
Avrupa Pilotlar Birliği'nin 6000 üyesi arasında yapılan araştırma sonucunda ortaya çıkan rakamlar birlik tarafından da doğruladı.

İsmi açıklanmayan bir pilot da araştırma sonuçlarını kendi tecrübelerine dayanarak gerçekçi bulduğunu ifade etti.

PİLOTLARLA İLGİLİ BU ARAŞTIRMA ÇOK KONUŞULUR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

winged soul ~ 6 yıl önce
pilotlara ve kabin ekibine karşı şu başlık altında bile hala giydirmeye çalışanlar var yahu. nereden geliyor bu nefret? yazık vallahi, adamın dediğine bakar mısınız, "allahtan yabancı pilotlar geldi de can güvenliği içinde uçaklara binebiliyoruz" diyor. belli ki sektörün içinde bu arkadaş. kusura bakmayın da, ne kadar kasarsanız kasın, bir pilot kadar para alamayacaksınız, bir pilot kadar saygı göremeyeceksiniz. anca buralardan bir şeyler karalarsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
vallahi şuradaki yorumları okuyorum bizim meslek arkadaşların söylemlerinin bu kadar basite indirgediğine şaşıyorum. KENDİ BİNDİ DALI KESMEK, Deyimi sanırım bizler için burada geçerli.
aylık limit 110:00 saat ~ 6 yıl önce
aylık uçuş limiti hala 110 saat (rev.5) senin part a şirket olarak limitlemiş olabilir . shgm talimatı 110 saat der. lisansa bir şey olmaz. gel bize bak 110 saat nasıl uçulur gör.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Pilot fatigue can kill ! www.dead-tired.eu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Evet konunun ozu burada guzel bir sekilde anlatiliyor, hedeften sapmaya gerek yok.
ALMANLAR ~ 6 yıl önce
Bu işi bilmiyor alırsın abicim yabancı pilotu,düşürürsün saatleri...(!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000