17 Kasım 2012, Cumartesi 12:14:04

HAMDİ TOPÇU'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, katıldığı programda THY'nin üçüncü çeyrek itibariyle yaptığı kârı ve bir çok konuda açıklamalarda bulundu.
  • Allah korkusu olan adam senin yaptıklarını yaparmı ey Topçu.... müslümanım diye birde ortalarda geziyorsun... sana ve yöneticilerine yalakalık yapmayanlar hergün kulaklarını cınlatıyor bilmem farkında mısın? sen geldiğinden beri işinden olan yaklaşık 6000 kişinin bütün duaları seninle....
  • sayın yönetm kurulu başkanım hamdi bey bende 10 yıldır thy da çalışıyorum sizin yönetim başkanlıgınızda ben hep olumlu işler gördüm üç yıldır binlerce insan önce ALLAHIN sonra sizin sayenizde ekmek sahibi oldu sizden ALLAH razı olsun bu insanların duası size yeter . yolunuz açık olsun
  • Kayip Esya personeli YHM lerinin en cok personel degisimi olan bolumudur, bilmeyenlere. Acaba kaciniz bu departmanda 6 ay calismaya dayanabilir, merak ediyorum.
  • Vah zavallı THY ve 13 iştiraki 30.000 personeli olan firmalarımız. Laz uşaklar nasıl da becerdi de sizi bu hale getirdi 5-6 yılda.. vahh anam vahh

Ahaber'de Jurnal programına katılan THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, şirketle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Türk Hava Yolları'na atanmadan önce havacılığın kendi kolu olmadığını ancak, işletmecilik kısmındaki mali işlerin kendi branşına girdiğini, yönetim kurulundaki ilk altı aylık süre boyunca havacılık konuşmadığını, altı aydan sonra konuşmaya başladığını belirten ifade eden Hamdi Topçu, geçen zaman süresince de yüksek lisans yapacak kadar çalıştığını söyledi.

THY'nin potansiyeli olduğu halde henüz uçamadığı bir çok ülke olduğunu söyeleyen Topçu, bazı uçulan hatlarda da sefer artırmak için slot alamadıklarını da sözlerine ekledi. Şu anda 32 ülkede 40 noktaya uçma kararı aldıklarını da söyledi.

İŞTE HAMDİ TOPÇU'NUN AÇIKLAMALARI

YouTube'da bana abone olun

HAMDİ TOPÇU'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

işten atılan ~ 6 yıl önce
Allah korkusu olan adam senin yaptıklarını yaparmı ey Topçu.... müslümanım diye birde ortalarda geziyorsun... sana ve yöneticilerine yalakalık yapmayanlar hergün kulaklarını cınlatıyor bilmem farkında mısın? sen geldiğinden beri işinden olan yaklaşık 6000 kişinin bütün duaları seninle....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başkanım ~ 6 yıl önce
sadece yeğenler, akraba ve Rizeli hemşehrilere müslüman. Ayrıca kibir imanın düşmanı olup ondaki kibir hiçbir kimsede yok şu anda..
ibrahim küçükali bravo ~ 6 yıl önce
sayın yönetm kurulu başkanım hamdi bey bende 10 yıldır thy da çalışıyorum sizin yönetim başkanlıgınızda ben hep olumlu işler gördüm üç yıldır binlerce insan önce ALLAHIN sonra sizin sayenizde ekmek sahibi oldu sizden ALLAH razı olsun bu insanların duası size yeter . yolunuz açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
galiba koltuk tehlikede ki yağcılık cıvık cıvık.. Yahu yemekhane sorumlususun ki personel şikayetlerinden tut da yemek kalitesine kadar herşeyi biliyorsun çoğundan çok hemde..
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
sizi tanımam görmem, ancak ALLAH adını ağzınıza alarak yaptığınız yorum diyemeyeceğim kelimeler ile battığınızı da görmemek mümkün değil; bunun karşılığı olarak binlerce insanı ekmeğinden ederken aldığı beddualar da onlara yeter, benim ne demek istediğimi sanırım anlamışsındır, seninde yolun açık olsun diyemeyeceğim zaten yeterinde açık olduğu bu halınden belli.
ATALF ~ 6 yıl önce
Kayip Esya personeli YHM lerinin en cok personel degisimi olan bolumudur, bilmeyenlere. Acaba kaciniz bu departmanda 6 ay calismaya dayanabilir, merak ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Vah zavallı THY ve 13 iştiraki 30.000 personeli olan firmalarımız. Laz uşaklar nasıl da becerdi de sizi bu hale getirdi 5-6 yılda.. vahh anam vahh

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000