13 Eylül 2017, Çarşamba 23:20:28

Zeytindalı Grubu'nun delege listesinde dikkat çeken ayrıntı

Hava İş Sendikası'nın 28'inci Olağan Genel Kurulu'nda mevcut yönetim ile birlikte Genel Başkanlığa talip olan Zeytindalı Grubu da delege listesini açıkladı.
  • Çarkçı kapatana başarılar. yeni bir oluşum yeni kan iyi gelebilir. ancak ; listesine kolik ve gülger i alarak risk de almıştır. tepki çekmiştir. kolik kendi meslektaşlarını , uçakta , yatıda yaptıkları konuştukları ve sizin arkanızdan bu kişiler böyle dedi diye ispiyonlayan hostes bey oğlumdur. kendi meslektaşları da bunu bilir. gülger de 305 kişinin atılmasında büyük emeği geçmiş , ofis görevinde sabahlayarak kim greve katıldı, kim alkışladı , kim oradaydı , tek tek görüntülerden isimlerini bizzat gece gündüz çalışarak tespit etmiş diğer bir ispikçidir. bunu da meslektaşları bilir. bu arkadaşları alması listesine yanlış oldu. Almasaydı oy farkı çok dada fazla olacaktı.
  • 74 pilot 330 -3340 filosu ne tesadüf ki 11 kabin memuru da 330 -340 filosunda gorevli olanlar
  • seçimlerin 2017 sonunda olacağını bilip son dk da liste açıklayandan ne bekliyoruz bi uçuşla başamı gelecektiniz hayal kırıklığı oldunuz yoksa delegeleri satacaksınız? ne iş sizdeki
  • Listeyi gördükten sonra kararım değişti malesef nasıl bir liste bu ya iki cümleyi bir araya getiremeyecek insanlar var ben bir sendikanın kitabını yazmış biri olarak bu sefer teklif bile almadım varsa benim gibi bir sendikacı vallah istifa ederim yazık yazık kimlere kaldık A 340 ekibi kurulmuş vallah hep purser ama zor olacak çalışan için her iki tarafta haketmiyor benİM fikrim THY YÖNETİMİ HEPSİNDEN BİN KAT DAHA VİCDANLI ...

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası'nın (Hava İş) 28'inci Olağan Genel Kurulu'nda yönetime aday olan Zeytindalı Grubu delege listesini açıkladı. 

Hava İş Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal da akşam saatlerinde delege listesini açıklamıştı. Tatlıbal'ın listesinin aksine çoğunluğunu kokpit ekibinin oluşturduğu listede 74 pilot ve 11 kabin memuru bulunuyor. 

Kaptan pilot İskender Çarkçı'nın liderliğini yaptığı Zeytindalı Grubu'nun 10 binden fazla kabin memurunun bulunduğu THY'den sadece 11 kabin memurunu delege listesine eklemesi dikkat çekti. 

İşte Zeytindalı Grubu'nun listesi;

Zeytindalı Grubu'nun delege listesinde dikkat çeken ayrıntı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (102)

liste hakkında ~ 11 ay önce
Çarkçı kapatana başarılar. yeni bir oluşum yeni kan iyi gelebilir. ancak ; listesine kolik ve gülger i alarak risk de almıştır. tepki çekmiştir. kolik kendi meslektaşlarını , uçakta , yatıda yaptıkları konuştukları ve sizin arkanızdan bu kişiler böyle dedi diye ispiyonlayan hostes bey oğlumdur. kendi meslektaşları da bunu bilir. gülger de 305 kişinin atılmasında büyük emeği geçmiş , ofis görevinde sabahlayarak kim greve katıldı, kim alkışladı , kim oradaydı , tek tek görüntülerden isimlerini bizzat gece gündüz çalışarak tespit etmiş diğer bir ispikçidir. bunu da meslektaşları bilir. bu arkadaşları alması listesine yanlış oldu. Almasaydı oy farkı çok dada fazla olacaktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turkiye sevdalısı ~ 11 ay önce
74 pilot 330 -3340 filosu ne tesadüf ki 11 kabin memuru da 330 -340 filosunda gorevli olanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çalışma ~ 11 ay önce
seçimlerin 2017 sonunda olacağını bilip son dk da liste açıklayandan ne bekliyoruz bi uçuşla başamı gelecektiniz hayal kırıklığı oldunuz yoksa delegeleri satacaksınız? ne iş sizdeki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KABİN ~ 11 ay önce
Listeyi gördükten sonra kararım değişti malesef nasıl bir liste bu ya iki cümleyi bir araya getiremeyecek insanlar var ben bir sendikanın kitabını yazmış biri olarak bu sefer teklif bile almadım varsa benim gibi bir sendikacı vallah istifa ederim yazık yazık kimlere kaldık A 340 ekibi kurulmuş vallah hep purser ama zor olacak çalışan için her iki tarafta haketmiyor benİM fikrim THY YÖNETİMİ HEPSİNDEN BİN KAT DAHA VİCDANLI ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000