16 Eylül 2017, Cumartesi 00:50:52

Hava İş Ankara Şube Başkan adayını açıkladı

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava İş) Ankara Şube Başkan adayını açıkladı.
  • DOGRU YERİNDE KARAR.. HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN
  • Soner kardesim hayirli ugurlu olsun. Cok sevindim Ankara da olup ekibinde yer almak ve sizlerle calismak isterdim. Durusunu hic bozma sakin arslanlar gibi bu iside layikiyla yapacagindan eminim. Sonuna kadar arkandayiz Ist kargodan sevgiler. yolun acik olsun......
  • ANKARAMIZA HAYIRLI UGURLU OLSUN. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSIN
  • Hayırlı uğurlu olsun herkez için iyi bir karar olmuştur

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava İş) Ankara Şube Başkan adayını açıkladı.

Hava İş'ten yapılan açıklamada Ankara Şube Başkanlığı için Soner Yiğit'in aday gösterildiği belirtildi. Yiğit de sendika üyelerine yönelik bir açıklama yayınladı. 

Açıklamada neden Ankara Şube için aday olduğunu belirten Yiğit, izleyeceği yolu da üyeler ile paylaştı. 

İşte Yiğit'in açıklaması;

Değerli Basın Mensubu ve Hava İş üyeleri;

55 Yıllık sendikacılık geçmişimizin verdiği tecrübe ve kurum kültürü ile 4 yıl önce yönetimini üstlendiğimiz Hava-İş sendikası olarak hazırlandığımız Ankara Şube Başkanlığına aday olduğumu siz değerli üyelerimize bildirmek isterim.

Yaklaşık 11 yıldır Türk Hava Yollarının farklı pozisyonlarında görev yaptım. Bana verilen her görevi ekip ruhu ile yerine getirdim.  Üniversite eğitimim döneminde ve çalışma hayatım boyunca bir çok sivil toplum kuruluşunda görevler alarak insan odaklı çalışmalar içinde yer aldım. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olduktan sonra bir süre sürdürdüğüm gazetecilik dönemimde de her zaman insanın odak noktasında olduğu haberleri derleyerek basında da bu yönde bir farklılık yaratmaya çalıştım.

İnsanı merkeze alan en önemli sivil toplum kuruluşu da Sendikalardır. Şirketimiz bünyesine katıldığımda üye olarak başladığım sendikacılık çalışmalarıma son 4 yıldır profosyonel olarak devam ediyorum. Hava-İş sendikasında Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım. Siz değerli üyelerimizin sorunlarını ve TİS ile kazanılan hakların korunması ve daha da ileriye götürülmesi için sendikamızla birlikte size 4 yıl boyunca hizmet etmeye çalıştım.

Seçim sürecinde bulunduğumuz şu dönemde siz değerli üyelerimizin ve Genel Merkezimizin desteği ile Ankara Şube Başkan adayı olduğumu ilan ediyorum.

Emeğin ve kazanılmış haklarınızın korunması amacı ile çıktığım bu yolda sizinle beraber yol alarak ve bu yarışı birlikte tamamlayarak seçimlerden galip çıkacağımıza inancım tamdır.

30 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek olan Ankara Şube Başkanlığı seçimlerine aday olan tüm başkan adaylarını bir kez daha tebrik eder başarılar dilerim.

Saygılarımızla
Hava-İş Sendikası Ankara Şube adayı
Soner YİĞİT


Hava İş Ankara Şube Başkan adayını açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (70)

ALİ ~ 10 ay önce
DOGRU YERİNDE KARAR.. HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakan ... ~ 10 ay önce
Soner kardesim hayirli ugurlu olsun. Cok sevindim Ankara da olup ekibinde yer almak ve sizlerle calismak isterdim. Durusunu hic bozma sakin arslanlar gibi bu iside layikiyla yapacagindan eminim. Sonuna kadar arkandayiz Ist kargodan sevgiler. yolun acik olsun......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BASKANNNN ~ 10 ay önce
ANKARAMIZA HAYIRLI UGURLU OLSUN. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bjk ~ 10 ay önce
Hayırlı uğurlu olsun herkez için iyi bir karar olmuştur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000