04 Kasım 2010, Perşembe 11:05:35

TURKUAZ HAVAYOLLARI'NDAN YILDIRIM AÇIKLAMA

Bugün bazı gazetelerde ve internet sitelerinde yayınlanan haberle ilgili olarak Turkuaz Havayolları bir açıklama yaptı. Şirketin Sahibi ve Genel Müdürü Hidayet Aydoğan’ın Airporthaber’e yaptığı açıklamaya göre haberde yazılanlar gerçeği yansıtmıyor.
  • hepiniz bilet parasından bahsediyorsunuz... kul hakkını henüz öğrenememiş patron eşini, çocuklarını yani can damarlarını evinde bırakıp evine götüreceği ekmeğinin peşinde olan personeline 2.5 aydır maaşını,iç hat yatı paralarını,arabistan yatı harcırahlarını bile ödemedi.... ellerini vicdanlarına koymalarını bekliyoruz... mahvolduk istikrarsızlıkları yüzünden... biz borçlarımızdan bir gece bile huzurlu uyuyamıyoruz!!!! acaba kendisi nasıl yaşıyor,nasıl bir vicdana sahip üzerinde bu kadar insanın emeğinin karşılığı varken!!! kimse borç istemiyor!! hakkımızı istiyoruz!!!çocuklarımızın rızkını,emeğimizin karşılığını istiyoruzzz!!!!!
  • bende alamadım ya 177 TL ne olacak, yazıklar olsun,, acaba mahkemeye mi müracaat etsek ne dersiniz arkadaşlar yada tüketici hakları hakem heyeti !!!
  • Ank-Batman gidiş dönüş 10 adet bilet için yaklaşık 1.400 lira ödedim... Hayırlı bir iş için gidip dönecektik... Ben bu parayı ağaçtan toplamadım... Bilet parasını geri alan oldu mu aranızda..?
  • BİLET PARALARINI İADE ETMİYORLAR.HARAM OLSUN.ZEHİR ZIKKIM OLSUN.

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan iç hat uçuşlarına geçtiğimiz Eylül ayında başlayan Turkuaz Havayolları ile ilgili bugün bazı gazetelerde,  internet sitelerinde ve AirportHaber’de yayınlanan haberle ilgili olarak şirketin Genel Müdürü Hidayet Aydoğan AirportHaber’e açıklama yaptı. “Haberde belirtilen iddialar asılsızdır. Pilot alacakları ile ilgili herhangi bir sıkıntımız yok. Dün yaşanan olay operasyonel bir sıkıntı. Medine’den gelen uçuş ekibimizin Arabistan’da yaşanan rötardan kaynaklanan geç gelişlerinden aksaklık yaşanmıştır. Yolcularımızın sıkıntıya düşmemesi için gerekli her tür önlemi aldık”

Havacılık sektöründe bu tür hadiselere sadece kendilerinin yaşamadığını belirten Hidayet Aydoğan, “Uçuşlarımızı zamanında ve emniyetli bir şekilde devam ettiriyoruz” dedi.

TURKUAZ HAVAYOLLARI'NDAN YILDIRIM AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

Misafir ~ 7 yıl önce
hepiniz bilet parasından bahsediyorsunuz... kul hakkını henüz öğrenememiş patron eşini, çocuklarını yani can damarlarını evinde bırakıp evine götüreceği ekmeğinin peşinde olan personeline 2.5 aydır maaşını,iç hat yatı paralarını,arabistan yatı harcırahlarını bile ödemedi.... ellerini vicdanlarına koymalarını bekliyoruz... mahvolduk istikrarsızlıkları yüzünden... biz borçlarımızdan bir gece bile huzurlu uyuyamıyoruz!!!! acaba kendisi nasıl yaşıyor,nasıl bir vicdana sahip üzerinde bu kadar insanın emeğinin karşılığı varken!!! kimse borç istemiyor!! hakkımızı istiyoruz!!!çocuklarımızın rızkını,emeğimizin karşılığını istiyoruzzz!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bende alamadım ya 177 TL ne olacak, yazıklar olsun,, acaba mahkemeye mi müracaat etsek ne dersiniz arkadaşlar yada tüketici hakları hakem heyeti !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ank-Batman gidiş dönüş 10 adet bilet için yaklaşık 1.400 lira ödedim... Hayırlı bir iş için gidip dönecektik... Ben bu parayı ağaçtan toplamadım... Bilet parasını geri alan oldu mu aranızda..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BİLET PARALARINI İADE ETMİYORLAR.HARAM OLSUN.ZEHİR ZIKKIM OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000