18 Ekim 2012, Perşembe 15:43:57

"TÜRKİYE UÇAKTA SİLAH OLMADIĞINI KABUL ETTİ"

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aleksandr Lukaşeviç'ten uçak indirme olayıyla ilgili flaş bir açıklama geldi.
  • 11 eylül senaryocuları artık değişmeli dünya yemiyor bu masalları!
  • Bu arada dun bu haber bir gazeteden alinmis ve ayni gazetede bugun yalanlama ile ilgili haberde var lutfen bunuda yayinlayin da tarafsiz oldugunuz anlayalim...
  • Yorumumu merak etmismis bende sandim ki birsey diyecek.Kardesim milyon tane adam bulunur o dogrultuda ya da tersinde yorum yapacak.Madem internethaberi takip ediyorsun arastir bul bakalim bu cikan parcalar nerede inceleniyor. Ben gordugumun yorumunu yapiyorum o adam ihtmal uzerine yorum yapiyor. Bu kadar cehalete gerek yok hukumet dusmaniyim diye ,kaldi ki bu haber yalanlandi hadi bakalim simdi ben sana soruyorum sen acaba ne dusunuyorsun bu konuda?? Merak etme yakinda resimler yayinlaninca vaziyeti daha iyi kavrayacaksin ve o zaman bilmeden etmeden atip tutmanin ne oldugunu belki daha iyi tahlil edersin. O zamanda o profesor acaba ne yorum yapacak cok cok cok merak ediyorum.
  • DIŞİŞLERİNİN BECERİKSİZLİĞİ, DURMAK YOK ,DUNYA KAMUOYUNA REZİL OLMAYA DEVAM...

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aleksandr Lukaşeviç, geçtiğimiz hafta Ankara Esenboğa Havalimanı’na indirilen Suriye uçağıyla ilgili son durum değerlendirmesi yaparak, Türkiye’nin önceki tavrını değiştirerek kargonun silah olmadığını kabul ettiğini söyledi.

“Ankara size son olarak nasıl bir yanıt verdi?” sorusunu cevaplayan Lukaşeviç, “Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov’un bu konuda yaptığı açıklamadan sonra bizim Ankara’daki büyükelçimizin Türk Dışişleri Bakanı’yla iki yeni görüşmesi oldu. Bu görüşmeler neticesinde Türk tarafı yükün mühimmat olduğu iddialarından vazgeçmiş oldu. Türk tarafının şu an tek itirazı yükün gerektiği biçimde beyan edilmeden taşınmış olmasıyla ilgili. Dolayısıyla yükün sahibi Rus şirketinin malzemelerin iadesini istemesi beklenebilir” dedi.
 
Rusya’nın Türkiye’den beklentilerine de değinen Lukaşeviç, “Suriye uçağında bulunan 17 Rus vatandaşına Türk güvenlik güçlerinin oldukça kaba davranmış olmaları bizim tarafımızdan sorgulanmaya devam ediliyor. Ankara yönetiminin vatandaşlarımıza kötü davranan görevlileri ortaya çıkarması için iç soruşturma başlatmasını ve alınacak sonuçları bize bildirmesini talep etmeyi sürdürüyoruz” diye konuştu. (Hürriyet)
"TÜRKİYE UÇAKTA SİLAH OLMADIĞINI KABUL ETTİ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
11 eylül senaryocuları artık değişmeli dünya yemiyor bu masalları!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haber nerede??? ~ 6 yıl önce
Bu arada dun bu haber bir gazeteden alinmis ve ayni gazetede bugun yalanlama ile ilgili haberde var lutfen bunuda yayinlayin da tarafsiz oldugunuz anlayalim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kel alaka ~ 6 yıl önce
Sen yapmışsın yalanlamayı işte her zaman olduğu gibi hükümetine ve siyasetine bağlı bir neslin neferi olarak daha ne istiyorsun yarın o yalanladı bu yalanladı derken bataklığın içerisine düşersek bizimle ilgili olmayan bizi hiç ilgilendirmeyen bir olay yüzünden evlatlarımızı yitirirsek o zaman görür ve anlarsın neyin yalan neyin gerçek olduğunu
eeeeeeeeeeeeee ~ 6 yıl önce
Yorumumu merak etmismis bende sandim ki birsey diyecek.Kardesim milyon tane adam bulunur o dogrultuda ya da tersinde yorum yapacak.Madem internethaberi takip ediyorsun arastir bul bakalim bu cikan parcalar nerede inceleniyor. Ben gordugumun yorumunu yapiyorum o adam ihtmal uzerine yorum yapiyor. Bu kadar cehalete gerek yok hukumet dusmaniyim diye ,kaldi ki bu haber yalanlandi hadi bakalim simdi ben sana soruyorum sen acaba ne dusunuyorsun bu konuda?? Merak etme yakinda resimler yayinlaninca vaziyeti daha iyi kavrayacaksin ve o zaman bilmeden etmeden atip tutmanin ne oldugunu belki daha iyi tahlil edersin. O zamanda o profesor acaba ne yorum yapacak cok cok cok merak ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yük.Elektronik Müh.(!) ~ 6 yıl önce
Neymiş doğrusu anlat da öğrenelim.
KARDEŞ ~ 6 yıl önce
sen ilk "e"'nin önüne bir "m" harfini getir ki seni gerçekten bir tanıyalım ; bak hazır kurban bayramı da geliyor...:))))
BECERİKSİZ ~ 6 yıl önce
DIŞİŞLERİNİN BECERİKSİZLİĞİ, DURMAK YOK ,DUNYA KAMUOYUNA REZİL OLMAYA DEVAM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 6 yıl önce
Adı çoktan düşişleri olrak değişti.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000