07 Temmuz 2010, Çarşamba 09:05:04

Esenboğa'ya sakın yolcu karşılamaya gitmeyiniz

Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in köşesine taşıdığı okuyucu yorumlarına Esenboğa Havalimanı ile ilgili bir yorum gelmiş.
  • esenboğa için serzenişte bulunan arkadaş yerden göğe kadar haklı arabanızı bırakın otoparka bi hata yapın iki veya üç gün sonra gelin veya bir aylık bi geziye gidin eğer arabanızın değeri otopark ücretini karşılıyorsa bırakın gidin olmaz yahu bukadar pahalı bi otopark olmaz yahu yeter be
  • Antalya havalimanın da belli bir dakikaya kadar otopark ücretsiz sadece iç hatlarda tabi ki.Antalya havalimanı yiyecek içecek konusunda daha pahalı bir yerdir.Antalya turizm şehiri olmasından gayet normal fiyat yüksekliği.Esenboğa TAV holding in yaptığı en güzel havalimanlarından biridir.Kesinlikle yazar abartmış.Katılmıyorum.
  • KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN!! YAP İŞLET DEVRET MODELLERİNDE NORMALDİR BU TÜR OLAYLAR!! KEŞKE BU UYGULAMALR SAW DADA OLSAYDIDA ADINI İYİ ANARLARDI İNSANLAR.. SAWDA BU TÜR PARK VEYA CAFEDE FAHİŞ FİYATLAR OLMAMASINA RAĞMEN AKSİ YORUMLAR YAPILIR..BUDA NEDENDİR BİLİNMEZ???? SAW BENCE İSTANBULDA BİR NUMARA BU KONUDA!!!!
  • iste boyle saglanir. Rant ayni zamanda = musade edilen mafya = birilerinin gelir kaynagi devletle bagi olupta. DOLAYISIYLA bugune kadar oy kullanmadim , cunki o zaman benim rizamla bana hukmedilmis olacak dusuncesinden.
4 Temmuz saat 20.30 suları hava siddetli yağmurlu... Özel araba ile 21.15 de İstanbul’dan gelecek olan yolcumu almak için Esenboğa Havalimanı’na hareket ettim. Esenboğa yolu karanlık; yolun iki tarafına elektrik direkleri dikilmiş fakat yanmıyor.

İçeri giriyorsunuz arabanızı 5 dakika için yola park edemiyorsunuz, polis ceza yazarım, diyor.

Yol aslında müsait; mecburen parka giriyorsunuz saati 8 TL. yükünüzü taşımak için araba almak isterseniz 2 TL vermek zorundasınız. İstanbul ve Antalya’da ücretsiz. Dünyada paralı olan havaalanı görmedim. Uçak rötar yapıyor. Yanımızda bulunan 80 yaşındaki annemizi 5 dakika için Gloria Jeans Coffee’ye oturtmak istiyoruz. Hemen garson geliyor, ismi Gökhan Çuhalar, bize menüyü uzatıyor. Bir dakika sonra siparişinizi alayım diyor. Biz de Erzurum’dan yolcumuz geldiğinde sipariş verelim diyoruz. Şirket prensibi oturamazsınız diyor nazikçe... Fiyatlara baktım Kızılay’da 10 TL olan kahve orada 39 TL, kalktık tabii.

Kısacası Esenboğa’da yolcu karşılamaktansa gelen kişi taksiye binsin hem ekonomik hem de moraliniz bozulmaz. İç ve dış hatlarda gelen yolcu bölümünü doğru durust koltuk dahi yok.
Fakat WC ücretsiz onu atlamışlar.

Hilkat ÖZGÜL
Esenboğa'ya sakın yolcu karşılamaya gitmeyiniz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 8 yıl önce
esenboğa için serzenişte bulunan arkadaş yerden göğe kadar haklı arabanızı bırakın otoparka bi hata yapın iki veya üç gün sonra gelin veya bir aylık bi geziye gidin eğer arabanızın değeri otopark ücretini karşılıyorsa bırakın gidin olmaz yahu bukadar pahalı bi otopark olmaz yahu yeter be

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Antalya havalimanın da belli bir dakikaya kadar otopark ücretsiz sadece iç hatlarda tabi ki.Antalya havalimanı yiyecek içecek konusunda daha pahalı bir yerdir.Antalya turizm şehiri olmasından gayet normal fiyat yüksekliği.Esenboğa TAV holding in yaptığı en güzel havalimanlarından biridir.Kesinlikle yazar abartmış.Katılmıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN!! YAP İŞLET DEVRET MODELLERİNDE NORMALDİR BU TÜR OLAYLAR!! KEŞKE BU UYGULAMALR SAW DADA OLSAYDIDA ADINI İYİ ANARLARDI İNSANLAR.. SAWDA BU TÜR PARK VEYA CAFEDE FAHİŞ FİYATLAR OLMAMASINA RAĞMEN AKSİ YORUMLAR YAPILIR..BUDA NEDENDİR BİLİNMEZ???? SAW BENCE İSTANBULDA BİR NUMARA BU KONUDA!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
iste boyle saglanir. Rant ayni zamanda = musade edilen mafya = birilerinin gelir kaynagi devletle bagi olupta. DOLAYISIYLA bugune kadar oy kullanmadim , cunki o zaman benim rizamla bana hukmedilmis olacak dusuncesinden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000