23 Eylül 2009, Çarşamba 16:31:18

Bülent Arınç'tan Esenboğa Havalimanı açıklaması

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, havalimanı adının değiştirilmesiyle ilgili olarak gazetecilerin sorularını yanıtladı...
  • e oldu olacak bizde bülent arınç ismini degiştirmek için önerge verelim :) canı sıkılan olan bir şeye isim vermeye kalkıyor önemli olan olmayan bir şey var etmektir. değiştirecekse gitsin ege akdeniz bölgesindeki yunanca antik kent isimleriyle anılan yerlerin isminidegiştirsin TÜRK ismi kullanalım kendi ülkemizde
  • Aynı sözler, aynı kişiler. Havalimanının adı ESENBOĞA olup partizanlık ve eğilimcilik ayrıcalığı yapanlarca değiştirilmek isteniyor. Neden T. Özal? Türkiye'de kendi çıkarlarını ve cebini düşünmeden özveriyle yurdu için görev yapmış, köşeyi dönmemiş başka kimse kalmadı mı? Sırada, Tayyip ya da Abdullah adı verilecek hangi havalimanı var?
  • saçma sapan konuşma bu ülkede çocuk katilinin ismi hiç bir yere verilmez bu kadar basit hiç düşünmeye gerek yok
  • ya nedir bu degişim anlamıyorum.ben 40 yıllık ankaralıyım ve o havalimanını yaklaşık 1000 sefer kulandım nerede ise insanların kafasına göre böyle uluslar arası havalimanlarının ismi degişmez.neden degişiyor gayet güzel bu isim köymü burası yav kafaya göre isim degişsin !!!!!!!!!! YAZIK YAZIK.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ankara Esenboğa Havalimanı'nın adının "Turgut Özal Havalimanı'' olarak değiştirilmesiyle ilgili olarak "Fevkalade doğru'' dedi. Suudi Arabistan'a hareketinden önce gazetecilerin, "Ankara Esenboğa Havalimanı'nın adının 'Turgut Özal Havalimanı' olarak değiştirilmesi önerisine'' ilişkin sorularını yanıtlayan Arınç "Turgut Özal'ın isminin Türkiye'de bir havalimanına verilmesini ben kişisel olarak çok doğru buluyorum, bu konuda bir sakınca görmüyorum" şeklinde konuşarak havalimanı adının değiştirilmesindeki kararlılığını gösterdi.

Bülent Arınç'tan Esenboğa Havalimanı açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
e oldu olacak bizde bülent arınç ismini degiştirmek için önerge verelim :) canı sıkılan olan bir şeye isim vermeye kalkıyor önemli olan olmayan bir şey var etmektir. değiştirecekse gitsin ege akdeniz bölgesindeki yunanca antik kent isimleriyle anılan yerlerin isminidegiştirsin TÜRK ismi kullanalım kendi ülkemizde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Aynı sözler, aynı kişiler. Havalimanının adı ESENBOĞA olup partizanlık ve eğilimcilik ayrıcalığı yapanlarca değiştirilmek isteniyor. Neden T. Özal? Türkiye'de kendi çıkarlarını ve cebini düşünmeden özveriyle yurdu için görev yapmış, köşeyi dönmemiş başka kimse kalmadı mı? Sırada, Tayyip ya da Abdullah adı verilecek hangi havalimanı var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
saçma sapan konuşma bu ülkede çocuk katilinin ismi hiç bir yere verilmez bu kadar basit hiç düşünmeye gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya nedir bu degişim anlamıyorum.ben 40 yıllık ankaralıyım ve o havalimanını yaklaşık 1000 sefer kulandım nerede ise insanların kafasına göre böyle uluslar arası havalimanlarının ismi degişmez.neden degişiyor gayet güzel bu isim köymü burası yav kafaya göre isim degişsin !!!!!!!!!! YAZIK YAZIK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000