28 Haziran 2012, Perşembe 09:03:53

ACİL İNİŞ İZNİ İSTEDİ

Uçağın tuvaletini kullanan bir yolcu aynaya mavi renkli bir kalemle "bom" yazıldığını görünce kabin ekibine haber verdi.
  • Globally fos yazan ve ona destek verdigini soyleyen iki arkadasa yada ayni kisiye gulmekten katiliyorum .. o kisi icin gercekten cok uzuluyorum , tk nin kapisinda yattigi ama mulakatlardan gecemedigi ve disarda kaldigi asikar ortada.. kedi uzanamadigi cigere mindar dermis ya arkadaslar bizim globally fos cu arkadasimizin durumu da aynen bu .. yazik ona , aciyorum !!!
  • thy buyuktur cok buyuk ve cok cok buyuktur bakmayın siz foslayip tıslayip islev onemli boyut degil diyenlere, onlar munafik dikkate almayin. islev neyms boyut varken
  • fos mos diyenleri kaale almayın , zamanla rüzgarla savrulur giderler biryerlere.
  • arkadaslar türk hava yollarının k maras ıstanbul seferınde yasanan bir olay ... basınımızı olaylara duyarlılıgı bukdar haftalar sonra haber....

Kabin memurları  tuvaleti kontrol edip uçağın kaptan pilotunu bilgilendirdi.

Tuvaletteki yazıyı gören pilot da yolcuların güvenliğini düşünerek durumu Ankara Esenboğa Havalimanı'ndaki kuleye bildirdi ve "acil" iniş istedi.

Pilotun acil iniş çağrısı üzerine Esenboğa Havalimanı'ndaki güvenlik önlemleri olası bir bombaya karşı en üst seviyeye çıkartıldı. Havalimanı'na patlayıcı madde dedektör köpekleri ile bomba imha uzmanları sevk edildi. İçinde 120 yolcu bulunan uçak piste indikten sonra aprona çekildi.

4 SAAT RÖTAR

Bomba imha uzmanları dedektör köpekler eşliğinde uçakta bomba aradı. Yaklaşık iki saat süren çalışmalar sonunda uçakta herhangi bir patlayıcı maddenin olmadığı tespit edildi. Bu arada Çubuk Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili bilgilendirildi. Savcılık, pilot ve kabin ekibinin ifadelerini aldıktan sonra yolcuların daha fazla mağdur olmaması için uçağın seferine devam etmesi talimatını verdi. Uçak yaklaşık 4 saat rötarla İstanbul'a inebildi. 

BOMMM YAZI ÖRNEĞİ ALINMADI

Çubuk Cumhuriyet Savcılığı, yolcuların saatlerce havalimanında bekletilmemesi için hepsinden tek tek yazı örneği alınmasına gerek görmedi. Aksi halde polis 120 yolcunun yazı örneğini alıp incelenmek üzere Kriminal Polis Laboratuvarı'na gönderecekti. Bu yöntemle tuvalete yazı yazan kişi belirlenebilecekti.

(Bugün)

ACİL İNİŞ İZNİ İSTEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

yazik sizlere ~ 6 yıl önce
Globally fos yazan ve ona destek verdigini soyleyen iki arkadasa yada ayni kisiye gulmekten katiliyorum .. o kisi icin gercekten cok uzuluyorum , tk nin kapisinda yattigi ama mulakatlardan gecemedigi ve disarda kaldigi asikar ortada.. kedi uzanamadigi cigere mindar dermis ya arkadaslar bizim globally fos cu arkadasimizin durumu da aynen bu .. yazik ona , aciyorum !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
foslamazzz ~ 6 yıl önce
thy buyuktur cok buyuk ve cok cok buyuktur bakmayın siz foslayip tıslayip islev onemli boyut degil diyenlere, onlar munafik dikkate almayin. islev neyms boyut varken

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boşveriin ~ 6 yıl önce
fos mos diyenleri kaale almayın , zamanla rüzgarla savrulur giderler biryerlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aradan 2 hafta gecti yeni haber yapılmakta ~ 6 yıl önce
arkadaslar türk hava yollarının k maras ıstanbul seferınde yasanan bir olay ... basınımızı olaylara duyarlılıgı bukdar haftalar sonra haber....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000