17 Şubat 2012, Cuma 16:29:04

KABİN MEMURU OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Emirates, kabin ekibi alımı için İstanbul ve İzmir’de adaylarla görüşecek. Başvuru yapılabilecek görüşme günü tarihleri İstanbul için 24 Mart ve İzmir için 30 Mart.
  • çalişmaaam çaliştırmaaam çalışanı engellerim ..cezayir nerde tunus nerde ırak nerde iran abd ye atar tutar tüm uçakları amerikan boing tükürdüğünü yalar afganistan arabistan ,suriye gelişmişliğin neresindeler.???hepsi müslümanlığın kenarından geçmezler ama atatürke kafir derler bu pis insanlara müşteri kaptırmaaaam.
  • Emirates te kabinde yaklasik 100 un ustunde kokpitte 15 turk calismaktadir. Kabin baslangic maaslari ortalama 2800$ civarindadir. Sermayesi arap bir sirket yasanilan ulke arap olmasina karsin arap toplumu (nufusun sadece %15i) ile herhangibir iletisim olmasina gerek olmamaktadir. Nufusun %60 i hint ve pakistan toplumlarindan olusmaktadir. sirket yonetiminin hemen hemen tamami ingilizdir. her yerde oldugu gibi kimisi burada mutlu olur kimisi olmaz ancak onyargili olmak herseyden daha aciziyet iceren bir durumdur ki her emirates haberinin altinda yeterli miktarda bu onyargilara tanik oluyoruz.
  • Turkiyenin de havaciliginda gelismemesinin sebebi irkciliktan bu hallere geldiniz . Arabplarla ne alip veremediginiz var anlamis degilim. Soyunuzu sopunuzu arastirin bu ulkenin nerelerden geldigine daha onceki ana diline bakin musluman bir ulkedeyiz kendi peygamberimiz nereli? Ama pardon unuttum dogruya burda herkes iki yuzludur muslumandir ama gece rakisi elinden dusmez muhafazakardir ama ise alirkan kul hakki nasil yenir ici rahat rahat bunu yapip uyur. MİLLİ HAVA YOLUMA NİYE BİNMİYİM BEN GEREKLERDEN KACAN İNSAN DEGİLİM DUZELMESİ İCİN SONUNA KADAR CABALAYACAK YUREKLİ KİSİLERDENİM ;)
  • bak yenge amca bacım...emırates de 50 tane arkadasım var pılot hostes yanı araplar azınlık ucuran pılotlar kabın hız vs herkes yabancı sadece dışkılamaktan baska bır ıse yaramayan araplar petrol satarak uçak almışlar olay bu kadar basıt dıspatchı bıle arap degıl teknıgı bıle malezyadan..ee daha ne konuşuyorsun burda ceo su da amerıkalı...yanı o petrol bıtınce ne olacak .?yanı ucak dusmuyorsa türk pilotlarından fransız teknıgınden alman dıspatchınden önce araplara el yıkamasını ögret ..5 kadınla yasamanın mumkun olmadıgını ögret sonra emırates e gecerız daha detaylı...
Dünyanın en hızlı büyüyen ve en kârlı şirketlerinden Emirates Havayolu, kabin ekibi işe alımı için 24 Mart’ta İstanbul’da ve 30 Mart’ta İzmir’de görüşme günleri düzenliyor.

Kabin ekibi alımı görüşme günleri, ilgilenen adaylara hayallerindeki iş ve Dubai’de yaşam hakkında bilgi edinme olanağı sunuyor. Gelişen metropol Dubai, yıl boyu güneşli havanın yanı sıra çok çeşitli eğlence ve kültür aktiviteleriyle olağanüstü bir yaşam tarzı sunuyor. Belirlenen iki gün boyunca, kadın ve erkek adaylar Emirates’in işe alım ekibiyle görüşerek şirket hakkında ve yurtdışında çalışma konusunda bilgi edinme imkanı bulacak.

İşe alım sırasında en az 21 yaşında olma koşulu arayan Emirates, adaylarda açık fikirli, yardımsever, cana yakın ve hizmet odaklı olmaya öncelik veriyor. Başvuracak adaylardan yanlarında İngilizce özgeçmişlerini ve bir fotoğraflarını getirmeleri isteniyor. Başvurmak isteyenlerin görüşecekleri gün için önceden internet üzerinden kayıt yaptırmaları öneriliyor. Emirates’te kariyer fırsatlarıyla ilgili detaylı bilgiye www.emiratesgroupcareers.com adresinden ulaşmak mümkün.

Emirates, 130’dan fazla ülkeden, 80’in üzerinde farklı dilden 14 binin üzerinde uçuş görevlisinden oluşan, gerçek anlamda uluslararası ekibiyle uçaklarında çok çeşitli uçuş hizmetleri sunuyor. Hızlı ve dinamik büyüme kaydeden Emirates, bu yıl 4000 yeni kabin memuru arıyor.

Türkiye’de 1987 yılından beri hizmet vermekte olan Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 161 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 70 ülkede 115’in üzerinde noktaya taşıyor.

Görüşmelerin düzenleneceği lokasyon bilgilerinin de bulunduğu listeye şu adresten ulaşılabilir: ekgrpapplications.emirates.com/careersonlineapps/CC_OPENDAYS/CabinCrewOpenDays.aspx
KABİN MEMURU OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
çalişmaaam çaliştırmaaam çalışanı engellerim ..cezayir nerde tunus nerde ırak nerde iran abd ye atar tutar tüm uçakları amerikan boing tükürdüğünü yalar afganistan arabistan ,suriye gelişmişliğin neresindeler.???hepsi müslümanlığın kenarından geçmezler ama atatürke kafir derler bu pis insanlara müşteri kaptırmaaaam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Emirates te kabinde yaklasik 100 un ustunde kokpitte 15 turk calismaktadir. Kabin baslangic maaslari ortalama 2800$ civarindadir. Sermayesi arap bir sirket yasanilan ulke arap olmasina karsin arap toplumu (nufusun sadece %15i) ile herhangibir iletisim olmasina gerek olmamaktadir. Nufusun %60 i hint ve pakistan toplumlarindan olusmaktadir. sirket yonetiminin hemen hemen tamami ingilizdir. her yerde oldugu gibi kimisi burada mutlu olur kimisi olmaz ancak onyargili olmak herseyden daha aciziyet iceren bir durumdur ki her emirates haberinin altinda yeterli miktarda bu onyargilara tanik oluyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Turkiyenin de havaciliginda gelismemesinin sebebi irkciliktan bu hallere geldiniz . Arabplarla ne alip veremediginiz var anlamis degilim. Soyunuzu sopunuzu arastirin bu ulkenin nerelerden geldigine daha onceki ana diline bakin musluman bir ulkedeyiz kendi peygamberimiz nereli? Ama pardon unuttum dogruya burda herkes iki yuzludur muslumandir ama gece rakisi elinden dusmez muhafazakardir ama ise alirkan kul hakki nasil yenir ici rahat rahat bunu yapip uyur. MİLLİ HAVA YOLUMA NİYE BİNMİYİM BEN GEREKLERDEN KACAN İNSAN DEGİLİM DUZELMESİ İCİN SONUNA KADAR CABALAYACAK YUREKLİ KİSİLERDENİM ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bak yenge amca bacım...emırates de 50 tane arkadasım var pılot hostes yanı araplar azınlık ucuran pılotlar kabın hız vs herkes yabancı sadece dışkılamaktan baska bır ıse yaramayan araplar petrol satarak uçak almışlar olay bu kadar basıt dıspatchı bıle arap degıl teknıgı bıle malezyadan..ee daha ne konuşuyorsun burda ceo su da amerıkalı...yanı o petrol bıtınce ne olacak .?yanı ucak dusmuyorsa türk pilotlarından fransız teknıgınden alman dıspatchınden önce araplara el yıkamasını ögret ..5 kadınla yasamanın mumkun olmadıgını ögret sonra emırates e gecerız daha detaylı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000