19 Kasım 2008, Çarşamba 14:47:43

Emirates'ten yolculara özel fiyat

Dubai merkezli uluslararası havayolu Emirates, yakıt fiyatlarındaki indirimi yolcularına yansıtıyor.

Dubai merkezli uluslararası havayolu şirketi Emirates, İstanbul-Dubai hattında Ekonomi ve Business Class’ta yolcularına çok özel bilet fiyatları sunuyor.

Ödüllü havayolu şirketi EMIRATES, 26 Ekim 2008 tarihinde İstanbul hattına dört yeni uçuş ekleyerek haftalık toplam uçuş sayısını 11’e çıkardı. Havayolu düşen yakıt fiyatlarının etkisiyle yeni başlayan seferleri ile seyahat eden yolcularına İstanbul-Dubai hattında 28 Şubat 2009 tarihine kadar çok özel fiyat alternatifleri sunuyor.

Emirates; Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri düzenlediği ikinci uçuşlarında 28 Şubat 2009 tarihine kadar Ekonomi ve Business Class ile Dubai’ye seyahat eden yolcularını çok özel fiyatlarla buluşturuyor.

Havayolunun; Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri eklediği dört yeni uçuşu saat 22:35’de İstanbul’dan hareket ediyor. Emirates’in EK 124 ve EK 123 seferleri ile İstanbul-Dubai-İstanbul uçak bileti ekonomi sınıfı 224 Avro, Business Class uçak bileti ise yalnızca 777 Avro. Fiyatlara yakıt ücreti dahil alan vergileri dahil değildir. 

Ayrıca Emirates yeni başlayan seferleri ile Dubai ve ötesine seyahat etmek isteyen yolcularına birçok başka noktaya da çok özel fiyatlar sunuyor. Emirates Havayolu’nun yeni seferleri ile 12 Aralık 2008’e kadar Dubai üzerinden Pekin, Şanghay ve Guangzhou 775, Hong Kong ve Kuala Lumpur 750, Bangkok ve Singapur 690, Hindistan uçuş noktaları (Delhi, Mumbai, Bangalore, Kalküta, Kochin, Haydarabad, Chennai, Ahmedabad, Kozhikode ve Trivandrum) 660, Johannesburgh ise yalnızca 800 Avro. Fiyatlara yakıt ücreti dahil alan vergileri dahil değildir.

Emirates'ten yolculara özel fiyat

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000