27 Eylül 2010, Pazartesi 15:21:08

Emirates'ten kampanya

Emirates, Ortadoğu’nun iş ve eğlence merkezi Dubai’ye seyahat edecek yolcularını 29-30 Eylül tarihlerinde çok özel fiyat alternatifleri ile buluşturuyor
  • Ne var dubaide ? Allahın kum çöllerini mi göreceğiz ? Yoksa sahte yeşillikler içinde tamamen tüketime yönelik yaşayan arapların alışverişini mi izleyeceğiz ? Nedir yani bu arap merakı ?
  • Yoksa çöl turizmi dedikleri bu mu ?
  • Dubaiye hala giden var mı ? Tükendi orası tükendi...
  • Arap düşmanı yorumları yayımlarken gösterdiğiniz çabaları, benim yorumlarımı yayımlarken niye göstermiyorsunuz acaba? Yoksa sizinde mi.......?
Kışa girmeye hazırlandığımız bu günlerde güneşin ve denizin tadını çıkarmak için en yakın ve en çekici noktalardan biri olan Dubai’ye Emirates Havayolu’nun özel fiyatları ile gitmek için sadece iki gününüz var!

Emirates Havayolu ile 29 Eylül – 30 Kasım arasında Dubai’ye ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti, 29 veya 30 Eylül’de aldığınız takdirde sadece 299 Euro. Kampanya sadece 2 gün için geçerli olacak dolayısıyla acele etmek şart. Fiyatlara tüm vergiler ve harçlar dahil.

Yakınlığı, sıcak iklimi ve birbirinden lüks otelleri ile ülkemizde de favori tatil destinasyonları arasında gösterilen Dubai aynı zamanda dünyaca ünlü birçok markaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezleri ve çocuklar için sunduğu birbirinden eğlenceli alternatifler ile de dikkat çekiyor.

Dünyanın en çekici seyahat merkezlerinden biri olarak değerlendirilen Dubai’de görmeniz gereken yerler arasında yelken şeklindeki dünyanın ilk yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa ve dünyanın üçüncü büyük kayak merkezi Ski Dubai bulunuyor.

Palm Jumeirah, Palm Jebel Ali ve Palm Deira olarak üç ayrı adadan oluşan Palmiye Adaları, Atlantis Palm Otel’deki Sualtı Akvaryumu ve Jumeirah’taki Hayvanat Bahçesi de şehrin dikkat çekici diğer noktaları arasında yer alıyor

Emirates'ten kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ne var dubaide ? Allahın kum çöllerini mi göreceğiz ? Yoksa sahte yeşillikler içinde tamamen tüketime yönelik yaşayan arapların alışverişini mi izleyeceğiz ? Nedir yani bu arap merakı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yoksa çöl turizmi dedikleri bu mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Dubaiye hala giden var mı ? Tükendi orası tükendi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arap düşmanı yorumları yayımlarken gösterdiğiniz çabaları, benim yorumlarımı yayımlarken niye göstermiyorsunuz acaba? Yoksa sizinde mi.......?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000