23 Eylül 2010, Perşembe 08:07:34

Emirates'ten çok özel fiyatlarla uçuş imkânı

Güney Doğu Asya'nın en hızlı gelişen ve ekonomik açıdan en dinamik şehri Bangkok'a Emirates'in çok özel fiyatlarıyla uçmak imkanı getirdi.
  • Fenalık geldi şu arap havayolu emiratesden. Yeter artık
  • işinize gelmeyen yorumları yayınlama cesaretinizi kutlarım!

Tayland'ın en büyük şehri ve başkenti Bangkok'a uçmak için 21 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında biletinizi alın, 21 Eylül- 31 Ekim arasındaki seyahatlerinizde Emirates Havayolu'nun ekonomi sınıfında gidiş-dönüş 480 Euro olan tüm vergiler ve harçlar dahil özel fiyatlar sunuyor.

24 saat uyumayan şehir olarak bilinen Bangkok'ta Budist tapınaklarından, timsah ve yılan çiftliklerine, birbirinden renkli gece kulüplerine, restoranlara kadar pek çok mekan sizi bekliyor.

Bu farklı bir o kadarda büyüleyici şehre Emirates Havayolu'nun, ses, emisyon ve yakıt açısından diğer uçaklara göre dünyanın en gelişmiş ve çevreci uçakları arasında yer alan A380 tipi uçaklar ile seyahat etmek mümkün.

Emirates A380 uçağında First Class kabininde iki adet uçak içi Shower Spa hizmeti bulunuyor. First Class'ta seyahat eden yolcuların hizmetinde bulunan Spa'da yerden ısıtma, deri koltuklu oturma bölümü ve Emirates'in Spa markası Timeless Spa"nın duş ürünleri yer alıyor.

Masaj imkanı sağlayan tamamen yatabilen koltuklara sahip First Class süitleri; aydınlatma sistemi ve sistemi ve mood lighting ile donatılmış Business Class ve eşi görülmemiş genişlikteki ekonomi sınıfı koltukları ile Emirates'in A380'i lüks seyahat kavramına yeni bir anlam getiriyor.

Emirates'in tüm seyahatlerde yolcularına sunduğu 1200'den fazla kanala sahip uçak içi eğlence sistemi ICE'nin ise uçuşunuzu daha keyifli hale getireceği kesin. ICE uçak içi eğlence sisteminde vizyona giren en son filmlerden klasiklere, dizilere, spor ve ekonomi haberlerine, müzik kanallarına, hem büyüklere hem çocuklara uygun oyunlara kadar pek çok hizmet bir arada sunuluyor. ICE sistemine yeni eklenen Türkçe müzik ve Türkçe dublajlı/altyazılı film seçenekleri ise, Türk yolculara ev rahatı yaşatıyor.

Emirates Havayolu Dubai'den aktarmalı olarak Bangkok'a haftada 35 sefer düzenliyor.
 

Emirates'ten çok özel fiyatlarla uçuş imkânı

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Fenalık geldi şu arap havayolu emiratesden. Yeter artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
işinize gelmeyen yorumları yayınlama cesaretinizi kutlarım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000