13 Ekim 2015, Salı 13:25:49

Emirates'ten 9 noktaya yüzde 30 indirim

Emirates Havayolu, 01 Kasım - 10 Aralık 2015 tarihleri arasındaki döneme özel indirim kampanyası ile 609 Dolar’dan başlayan avantajlı fiyatlar sunuyor.
  • THAILAND BANGKOK A GITMEYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR, SUVARNABHUMI, BANGKOK HAVALIMANI PASAPORT POLISINDEN ÜLKEYE GİRİŞLER BİRAZ SIKINTILI OLUYOR. GITMEYI VE BILET ALMAYI DÜŞÜNENLERİN KONUYU TEKRAR TEKRAR ARAŞTIRARAK VE DÜŞÜNEREK KARAR VERMELERİNİ, NAÇİZANE OLARAK UYARIR, TAVSIYE EDERİM.
  • cuzdanim ve banka hesabım boş ama kalbim zengin. alabilirmiyim? gözüm gibi bakarım.
  • Yakin zamanda Ist-Dubai uctum, ne ucaginda konfor kalmis( cok eskiydi), ne yemegi birseye benziyordu, ne de orta yasli hostesimizin ilgisine mashar olabildik 5 saat boyunca. Dubai havaalani guzel ama, yetmez...
  • THY nin uzakdogu hattinda acil ek seferler koymasi gerekmektedir, gerekirse ic hatlarin slot sayisini azalt ek sefer koy, Phuket icin hala direk sefer vermemek anlamsiz,

Emirates’in yeni kampanyası kapsamında alınan biletlerle 01 Kasım - 10 Aralık 2015 tarihleri arasında; Bangkok, Pekin, Mauritius, Hong Kong ve Maldivler gibi toplam 9 destinasyona avantajlı seyahat edilebilecek.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini 12 – 16 Ekim 2015 tarihleri arasında Emirates internet sitesi üzerinden alabilecek.

Destinasyon

Ekonomi Sınıfı Minimum Bilet Fiyatları (Dolar)
Bangkok - $609
Kuala Lumpur - $609
Singapur - $609
Pekin - $609
Jakarta - $629
Hong Kong - $649
Maldivler - $809
Mauritius - $999
Sidney - $1,179

Tropik cennet adaları Maldivler ve Mauritius

Beyaz kum plajları ve kristal mavisi sularıyla doğal güzelliğe sahip Maldivler için bilet fiyatları kişi başı 809 Dolar’dan başlıyor. Beyaz kumsallarıyla birlikte nefes kesen sualtı manzarasıyla yeryüzündeki cennet mekân Maldivler, güneş ve su ülkesi olarak da biliniyor.
Berrak denizinin yanı sıra yemyeşil doğası ile dikkat çeken Mauritius için bilet fiyatları 999 Dolar’dan başlıyor. Maritius, kültürel ve turistik alanlarıyla, seyahat severlere deniz ve güneşin yanı sıra pek çok seçenek sunuyor.

Egzotik tatil için Bangkok

Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok’a ise bilet fiyatları kişi başı 609 Dolar’dan başlıyor. Çok sayıda Budist tapınağına ev sahipliği yapan Bangkok, yüzen çarşısı, kanal gezileri, dünyaca ünlü Thai masajı ve görülmeye değer doğa güzelliğiyle egzotik tatil severlerin önceliği olarak yer alıyor.
 

Emirates'ten 9 noktaya yüzde 30 indirim

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

FANATIK TURK ~ 3 yıl önce
THAILAND BANGKOK A GITMEYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR, SUVARNABHUMI, BANGKOK HAVALIMANI PASAPORT POLISINDEN ÜLKEYE GİRİŞLER BİRAZ SIKINTILI OLUYOR. GITMEYI VE BILET ALMAYI DÜŞÜNENLERİN KONUYU TEKRAR TEKRAR ARAŞTIRARAK VE DÜŞÜNEREK KARAR VERMELERİNİ, NAÇİZANE OLARAK UYARIR, TAVSIYE EDERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 3 yıl önce
Eeeeee? So what ? Hiç de bile. Gayet kibarlar. Daha dün geçtim. At kilikliysan normal olsbilir. Efendi ol biraz
broke ~ 3 yıl önce
cuzdanim ve banka hesabım boş ama kalbim zengin. alabilirmiyim? gözüm gibi bakarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurt ~ 3 yıl önce
Yakin zamanda Ist-Dubai uctum, ne ucaginda konfor kalmis( cok eskiydi), ne yemegi birseye benziyordu, ne de orta yasli hostesimizin ilgisine mashar olabildik 5 saat boyunca. Dubai havaalani guzel ama, yetmez...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bangkok - $609 ~ 3 yıl önce
THY nin uzakdogu hattinda acil ek seferler koymasi gerekmektedir, gerekirse ic hatlarin slot sayisini azalt ek sefer koy, Phuket icin hala direk sefer vermemek anlamsiz,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000