05 Mart 2009, Perşembe 15:41:27

Emirates uçuşlarını artırdı

Emirates Havayoları, Moskova-Dubai uçuşlarını artırdı...
  • SİZİN İŞİNİZ YOKMU YA ONA BUNA BAKIYORSUNUN BRIKAN KİM NE YAPARSA YAPSIN SİZ KENDİ EKMEĞİNİZE BAKIN
  • İpte beraber kalsalar beraber büyüseler cok mu üzülürsünüz? İlla birinin cekilmesi mi gerekiyor ? Ne kadar yapıcı elestiriler bunlar... Petrol hangi emirliklerde cıkıyor ve hangi havayolları devlet destegi alıyor once bunları ogrenmek, arastırmak gerekir....
  • 2-3 sene öncesine kadar DUBAI parlayan yıldızdı. Bir de şimdi gidin bakın.. Hatta gitmeyin gazete okuyun.. Tamam Şeyh 'in elinde petrol kuyusu olduğu sürece uçaklar uçar ama SÜBVANSE de nereye kadar ??? bir noktadan sonra zararı göze alamıyacaklar.. merak ettiğim MOSKOVA VE DUBAI de hem AEROFLOT yükselen yıldız hem de EMIRATES acaba hangisi ipte kalacak hangisi düşecek.
  • neden yazılarınızda dini karıştırıyorsunuz ? dindar birisi iyi pilot veya tekniker olamaz mı? yahut tam tersi ateist birisi illa ki iyi pilot veya teknik eleman olmak durumunda mıdır ? Bence Yönetimi Pilotları veya Tekniği eleştirelim mesleklerinde kötülerdir berbattırlar diyelim fakat dinli-dinsiz olayına girersek çok yanlış olur. Haklı olayımızda haksız duruma düşebiliriz. Ne yani Yusuf Bolayırlı ve Cem Kozlu namaz kılmıyorlarmıydı. Onları THY 'nin başına getiren ERK neydi. Turgut Özal muhafazakar değil de bir numara ateistmiydi?

Emirates Havayoları, günde bir kez gerçekleştirdiği Moskova-Dubai hattındaki uçuş sayısını Mart ayı başından itibaren 2’ye çıkardı.

Emirates uçuşlarını artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
SİZİN İŞİNİZ YOKMU YA ONA BUNA BAKIYORSUNUN BRIKAN KİM NE YAPARSA YAPSIN SİZ KENDİ EKMEĞİNİZE BAKIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İpte beraber kalsalar beraber büyüseler cok mu üzülürsünüz? İlla birinin cekilmesi mi gerekiyor ? Ne kadar yapıcı elestiriler bunlar... Petrol hangi emirliklerde cıkıyor ve hangi havayolları devlet destegi alıyor once bunları ogrenmek, arastırmak gerekir....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
2-3 sene öncesine kadar DUBAI parlayan yıldızdı. Bir de şimdi gidin bakın.. Hatta gitmeyin gazete okuyun.. Tamam Şeyh 'in elinde petrol kuyusu olduğu sürece uçaklar uçar ama SÜBVANSE de nereye kadar ??? bir noktadan sonra zararı göze alamıyacaklar.. merak ettiğim MOSKOVA VE DUBAI de hem AEROFLOT yükselen yıldız hem de EMIRATES acaba hangisi ipte kalacak hangisi düşecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
neden yazılarınızda dini karıştırıyorsunuz ? dindar birisi iyi pilot veya tekniker olamaz mı? yahut tam tersi ateist birisi illa ki iyi pilot veya teknik eleman olmak durumunda mıdır ? Bence Yönetimi Pilotları veya Tekniği eleştirelim mesleklerinde kötülerdir berbattırlar diyelim fakat dinli-dinsiz olayına girersek çok yanlış olur. Haklı olayımızda haksız duruma düşebiliriz. Ne yani Yusuf Bolayırlı ve Cem Kozlu namaz kılmıyorlarmıydı. Onları THY 'nin başına getiren ERK neydi. Turgut Özal muhafazakar değil de bir numara ateistmiydi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000