25 Mart 2012, Pazar 08:40:30

EMIRATES 10 BİN KİŞİYİ İŞE ALACAK!

Dubai merkezli Emirates Havayolları'nın büyüyen filo ve operasyonlarını desteklemek için bu yıl 10 bin kadar yeni işçi almasının beklendiği bildirildi...
  • Mecburi hizmet düşüyor diye askeri uçaklar ILS yaklaşma istiyorlar değişik yerlerde
  • Arapda para bol. İstediğini işe alır. Onlar için zarar ziyan önemli değil. Namım yürüsün yeter mantığı...
  • alir tabi 10 bin kisi, neden almasin...sirket emirin, havalimani emirin, devlet emirin, maliye emirin, petrol emirin...daha saymama gerek varmi?
  • emiratesin finansal gücü belli limitide yok ayrıca alacağı kişiler belli limiti olmayan paralar işle büyümek çok kolay ve basit.ama 4 sene önce iflas edeceklerdi dubai batıyordu turizm durdu ekonomi durdu ülkede yaşyan yabancılar ki nüfusun çoğunluğu yabancılar hepsi arabalarını terk edip ülkeden çıktı gitti ama sonra baba abudabi para gönderdi kuleye ismi verildi emirates rahatladı... aslında güzel örnek paranın gücüyle nasıl havayolu şirketi idare ediliyor görüyoruz güzel bir şey yine de batırmadan tabi..ama çok açılma sıkıntı yaratabilir..
Farklı şirketleri bünyesinde bulunduran Emirates grubunun personel sayısı 60 bin civarında. Emirates Havayolları, 171 uçak ile 130 merkeze uçuyor. 
 
Geçen hafta Dubai'de düzenlenen bir etkinlikte konuşan Emirates medya ilişkileri, sponsorluk ve aktiviteler üst düzey başkan yardımcısı Boutros Boutros, filolarına 30 yeni uçağın katılacağını ve bu genişlemeyi yönetmek için de 2012'de kalifiye 10 bin kişinin işe alınacağını söyledi. 
 
Boutros, "Liste fiyatlarıyla 84 milyar Dolar değerinde 235 adet uçak siparişimiz bulunuyor ve siparişlerin arasında 70 adet dünyanın en büyük uçağı Airbus 380 de var. Emirates'in uçuş ağı dünya nüfusunun yüzde 95'ini kapsıyor ve Dubai'den en fazla 16 saatlik uçuş ile 6.6 milyar insana ulaşıyoruz." dedi. 
 
Yetkili, özellikle Amerika kıtaları ve Hindistan'a olan uçuşlarını artırdıklarını ve Hindistan'a düzenlenen haftalık 185 uçuş sayısının da yükseltilebileceğini kaydetti. 
 
Bu yıl Dallas ve Seattle'a sefer başlatan Emirates'in Washington DC'ye uçuş düzenleyeceği ve böylece ABD'de yedi merkeze ulaşacağı belirtildi. (Zaman)
EMIRATES 10 BİN KİŞİYİ İŞE ALACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
Mecburi hizmet düşüyor diye askeri uçaklar ILS yaklaşma istiyorlar değişik yerlerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arapda para bol. İstediğini işe alır. Onlar için zarar ziyan önemli değil. Namım yürüsün yeter mantığı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
alir tabi 10 bin kisi, neden almasin...sirket emirin, havalimani emirin, devlet emirin, maliye emirin, petrol emirin...daha saymama gerek varmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
emiratesin finansal gücü belli limitide yok ayrıca alacağı kişiler belli limiti olmayan paralar işle büyümek çok kolay ve basit.ama 4 sene önce iflas edeceklerdi dubai batıyordu turizm durdu ekonomi durdu ülkede yaşyan yabancılar ki nüfusun çoğunluğu yabancılar hepsi arabalarını terk edip ülkeden çıktı gitti ama sonra baba abudabi para gönderdi kuleye ismi verildi emirates rahatladı... aslında güzel örnek paranın gücüyle nasıl havayolu şirketi idare ediliyor görüyoruz güzel bir şey yine de batırmadan tabi..ama çok açılma sıkıntı yaratabilir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000