25 Ocak 2011, Salı 16:26:34

O PİLOT 6 AY HAPİS CEZASI ALDI

Heathrow Havaalanı'nda yanlış uçağa binen sarhoş pilot 6 ay hapis cezası aldı.
  • işte bizim pilotların hali..bunlara uçak değil bisiklet bile verilmemeli bence...her numara var bunlarda...çünkü sonradan 3-5 kuruş para görünce azıyorlar...ya sabahın 5 inde ciple birisini önüne katar giderler...ya uçagı bırakıp otele kaçarlar...daha neler neler....kaprisli tipler sizi kim ne yapsın
  • Sen kesinlikle pilot falan değilsin, işini hakkıyla yapan bizleri şaibeli hale getirmeye çalışan boş gezenin boş kalfası birisisin. Allah islah etsin seni.
  • Kokpitte sigara içenler sadece Türk pilotlar değil arkadaşım.Yabancı pilotlar da gayet güzel içiyorlar..Sadece yerde değil uçuşun her safhasında..Nereden mi biliyorum ? Ben o pilotlarla çok uçmuş sigara içmeyen asker kökenli bir F/O'yum canım... Ayrıca o kanyak içerek uçan arkadaşa/abime/kaptanıma/kardeşime (her ne ise) şunu söyleyebilirim.Sen profesyonel değilsin.Umarım bir gün yakalanırsın.
  • içmeden uçamam diyen pilot arkadaşımıza kocaman bir AFERİN.
ABD'nin Detroit kentine gidecek olan uçağın pilotu George La Perle, geçtiğimiz kasım ayında Heatrow Havaalanı'nda yanlış uçağa binmiş ve uçağı havalandırmak için hazırlık yapmaya çalışırken de uçuş ekibi tarafından durdurulmuştu.

Daha sonra aşırı derecede alkollü olduğu tespit edilen Delta Airlines'in kaptan pilotu Le Perle'nin 20 yıllık bir uçuş deneyimi olduğu öğrenilmişti.

Yetkililere, Detroit yerine New York'a uçacağını söyleyen 49 yaşındaki pilotun gözaltına alındığı anda bile nereye uçacağını hatırlayamadığı ortaya çıkmıştı.

(HaberTürk)
O PİLOT 6 AY HAPİS CEZASI ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
işte bizim pilotların hali..bunlara uçak değil bisiklet bile verilmemeli bence...her numara var bunlarda...çünkü sonradan 3-5 kuruş para görünce azıyorlar...ya sabahın 5 inde ciple birisini önüne katar giderler...ya uçagı bırakıp otele kaçarlar...daha neler neler....kaprisli tipler sizi kim ne yapsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sen kesinlikle pilot falan değilsin, işini hakkıyla yapan bizleri şaibeli hale getirmeye çalışan boş gezenin boş kalfası birisisin. Allah islah etsin seni.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kokpitte sigara içenler sadece Türk pilotlar değil arkadaşım.Yabancı pilotlar da gayet güzel içiyorlar..Sadece yerde değil uçuşun her safhasında..Nereden mi biliyorum ? Ben o pilotlarla çok uçmuş sigara içmeyen asker kökenli bir F/O'yum canım... Ayrıca o kanyak içerek uçan arkadaşa/abime/kaptanıma/kardeşime (her ne ise) şunu söyleyebilirim.Sen profesyonel değilsin.Umarım bir gün yakalanırsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
içmeden uçamam diyen pilot arkadaşımıza kocaman bir AFERİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000