15 Haziran 2009, Pazartesi 11:53:23

AtlasJet Havayolları teknik iniş yaptı

AtlasJet Havayolları’nın Suudi Arabistan Havayolları’na kiraladığı Boeing 757 tipi yolcu uçağı bugün Cidde-Medine seferini yapmak üzere Cidde Havalimanı’ndan havalandıktan kısa bir süre sonra kalkış yaptığı meydana teknik iniş yapmak zorunda kaldı.
  • İNSANLARDAN OLUŞAN OKUL VE EĞİTİM GÖRMÜŞ PİLOTLAR DAN OLUŞMUYOR.EĞİTİM ALABİLEN HER CANLIDAN TEKNOLOJİK ŞARTLARDA İSTİFADE EDİLİYOR...ALDIĞINIZ EĞİTİMİ DOĞRU KULLANIRSANIZ .BİLENDE BİLMEYENDE SÖYLEYECEK LAF VEYA YZACAK BİR KONUSU OLMAZ.HAYIRLI UÇUŞLAR.
  • Bilende konuşuyor bilmeyende. Bilenlerde doğruyu bilmelerine rağmen bazen yanlış cümleleri edebiliyor. Doğru olan pilot en iyisini yapmıştır. Bu işinin okulu eğitimi ve yıllar süren uçuşu var. Kimse kalkıp boş konuşmasın.
  • İŞTE KENDİNDE DOĞRUYU SÖYLÜYORSUN SİZLER UÇAKÇI DEĞİL BİR DEVE KERVANI GİBİ GÖRÜP BU İŞLERİ ÖYLE YAPIYORSUNUZ..UÇAKÇILIK ZOR MESLEKTİR.AYRICA KİMSENİN SİZİN KERVANINIZDA OLMAK GİBİ BİR ARZU VE İHTİYACIDA YOKTUR.SEN ÖLÜRSÜN SENİN KERVANIN YÜRÜR BE ARKADAŞIM SİZE DEĞİL ŞİRKETİNİZE HAYIRLI UÇUŞLAR DİLERİM ..ÇÜNKÜ SİZ ZATEN KERVANCISINIZ
  • ne bu yahu

AtlasJet Havayolları CEO’su Orhan Coşkun AirportHaber’e yaptığın açıklamada, “Uçağımız Cidde’den Medine'ye gitmek üzere havalandı. Yaklaşık 10 bin feet yüksekliğe çıktığı sırada yağ basıncında yükselme oldu. Pilot bir süre uçtuktan sonra yağ basıncının düşmemesi üzerine uçuş emniyeti açısından kalkış yaptığı Cidde Havalimanı’na acil iniş yaptı. Yolcularımızın güvenliği açısından yapılan bu inişten sonra yapılan teknik araştırmada ilk bilgilere göre herhangi bir aksaklık görülmedi. Motorlar yeniden çalıştırıldı. Ancak tedbiren yolcularımızı bir başka uçakla Medine'ye ulaştırıyoruz” dedi.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre AtlasJet Havayolları’nın uçağında 76 yolcu bulunuyordu.

©AirportHaber Özel

AtlasJet Havayolları teknik iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 9 yıl önce
İNSANLARDAN OLUŞAN OKUL VE EĞİTİM GÖRMÜŞ PİLOTLAR DAN OLUŞMUYOR.EĞİTİM ALABİLEN HER CANLIDAN TEKNOLOJİK ŞARTLARDA İSTİFADE EDİLİYOR...ALDIĞINIZ EĞİTİMİ DOĞRU KULLANIRSANIZ .BİLENDE BİLMEYENDE SÖYLEYECEK LAF VEYA YZACAK BİR KONUSU OLMAZ.HAYIRLI UÇUŞLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bilende konuşuyor bilmeyende. Bilenlerde doğruyu bilmelerine rağmen bazen yanlış cümleleri edebiliyor. Doğru olan pilot en iyisini yapmıştır. Bu işinin okulu eğitimi ve yıllar süren uçuşu var. Kimse kalkıp boş konuşmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İŞTE KENDİNDE DOĞRUYU SÖYLÜYORSUN SİZLER UÇAKÇI DEĞİL BİR DEVE KERVANI GİBİ GÖRÜP BU İŞLERİ ÖYLE YAPIYORSUNUZ..UÇAKÇILIK ZOR MESLEKTİR.AYRICA KİMSENİN SİZİN KERVANINIZDA OLMAK GİBİ BİR ARZU VE İHTİYACIDA YOKTUR.SEN ÖLÜRSÜN SENİN KERVANIN YÜRÜR BE ARKADAŞIM SİZE DEĞİL ŞİRKETİNİZE HAYIRLI UÇUŞLAR DİLERİM ..ÇÜNKÜ SİZ ZATEN KERVANCISINIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ne bu yahu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000