23 Ocak 2011, Pazar 10:08:06

PİLOTLARIN RAHATSIZLIKLARI TEHLİKE SİNYALİ VERİYOR

Geçtiğimiz günlerde Air France'a ait yolcu uçağında pilot rahatsızlanmış ve uçak acil iniş yapmıştı. Dün Hindistan'da benzer şekilde yaşanan olay akıllara pilotların uçuş saatleri ve yorgunlukları nedeniyle rahatsızlandıkları tezini güçlendirdi.
  • eee macanız yemiyorsa bu işi niçin yaparsınız...yok radyasyonmuş yok küçüçük kokpitmiş vs vs....gidin o zaman limon satın....sıradan bir iş bu kadar abartmayın bunlarıda balon gibi şişirmeyin az kaldı patlayacaklar
  • Uçmak tehlikeli kardeşim.2 metre kare kokpıtın ıcınde ucuyorsun.kokpıtt cıhazları ne kadar radyasyon yayar bılırmısın.thy de kac ucucunun beynın de tumor cıktı bılırmısın .kac kısı kansere yakalandı bılırmısın.ucak ıcındekı havanın kuru hava oldugunu motorlardan basıldıgını vucudu nasıl erıttıgını bılırmısın.her gun yedıgın basıncın ıc organları 2cm sarkıttıgını bılırmısın.hıc jet lak yedın mı .?hıc ıcıne ınıs takımları gırerek öldunmu(ornk.hollanda)daha onlarca yazarım.thy nın senelık saglık bılancosunu ogren de gel konusalım.?kanserın onlarca cesıdı kol gezıo..ucucularda..
  • bilgisiz olduğun ortada,kimliğin belli olmuyor diye atıp tutuyorsun.bir cerrahın,yahut yüksek mühendisin kaç para kazandığından haberin yok tabi.Ne kadar sorumluluk,o kadar maaş.Bu işler böyle.Sen ne iş yaptığını söyle ne kadar hakettiğini söylesin herkes
  • inan ki şükrediyorum, senin mentalitene sahip olmadığım için; gurur duyuyorum, pilot olduğum için...
Oman Air'e ait Boeing 737-800 tipi A4O-BP tescilli Muscat (Oman) - Chennai (Hindistan) uçağının pilotu Mumbai yakınlarında rahatsızlanınca uçağın ikinci pilotu acil iniş izni istedi. Güvenli bir şekilde Mumbai'ye iniş yapan uçaktan alınan kaptan pilot hastaneye götürülürken, yolcular rötarlı olarak Chennai'ye ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde de Air France'a ait 232 yolculu Paris -New York seferini yapan Boeing 777 tipi uçağın pilotu rahatsızlanmış ve uçak İzlanda'nın başkenti Rejkyavik'e iniş yapmıştı. 

Uzmanlar son günlerde yaşanan pilot rahatsızlıklarının sebebini uçuş saatlerinin düzensizlikleri ve yoğun uçuş programlarına bağlarken, şirketlerin yaşanan bu olayların ardından konu üzerinde çalışmalar yaptıkları belirtildi.

PİLOTLARIN RAHATSIZLIKLARI TEHLİKE SİNYALİ VERİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 7 yıl önce
eee macanız yemiyorsa bu işi niçin yaparsınız...yok radyasyonmuş yok küçüçük kokpitmiş vs vs....gidin o zaman limon satın....sıradan bir iş bu kadar abartmayın bunlarıda balon gibi şişirmeyin az kaldı patlayacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uçmak tehlikeli kardeşim.2 metre kare kokpıtın ıcınde ucuyorsun.kokpıtt cıhazları ne kadar radyasyon yayar bılırmısın.thy de kac ucucunun beynın de tumor cıktı bılırmısın .kac kısı kansere yakalandı bılırmısın.ucak ıcındekı havanın kuru hava oldugunu motorlardan basıldıgını vucudu nasıl erıttıgını bılırmısın.her gun yedıgın basıncın ıc organları 2cm sarkıttıgını bılırmısın.hıc jet lak yedın mı .?hıc ıcıne ınıs takımları gırerek öldunmu(ornk.hollanda)daha onlarca yazarım.thy nın senelık saglık bılancosunu ogren de gel konusalım.?kanserın onlarca cesıdı kol gezıo..ucucularda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bilgisiz olduğun ortada,kimliğin belli olmuyor diye atıp tutuyorsun.bir cerrahın,yahut yüksek mühendisin kaç para kazandığından haberin yok tabi.Ne kadar sorumluluk,o kadar maaş.Bu işler böyle.Sen ne iş yaptığını söyle ne kadar hakettiğini söylesin herkes

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
inan ki şükrediyorum, senin mentalitene sahip olmadığım için; gurur duyuyorum, pilot olduğum için...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000