20 Temmuz 2013, Cumartesi 12:55:44

BRITISH AIRWAYS İNİŞ TAKIMINDA TÜRK CESEDİ!

İstanbul-Londra seferini yapan British Airways uçağının iniş takımında 30’lu yaşlarda bir Türk erkeğin cesedi bulundu.
  • Sen anladigina gore heerkes anlamistir lalezar
  • Söz konusu uçak profil'in dediği gibi gece 12 civarı gelir ve belli noktalar seal ile mühürlenir.Dikme denen yerin zaten tekerlek olduğu için kapanması ve seallenmesi mümkün değildir.Yine söz konusu uçak sabah belli bir saate kadar her uçak gibi başıboş bekler ve sabah seal kontrolleri yapılarak uçak açılır.Gözen dikme denilen yani rahmetlinin girdiği yeri kontrol etmez.
  • 1.ICAO annex 9,14,17 göre local otorite (Vali,DHMİ,Polis vb.)Güvelikten sorumludur.(Detaylar için ders verebilirim.Yorum için karakter sınrlaması var.!) 2.British bunları yeterli görmediği için extra para öder güvenlik hizmeti alır.Yolcu ,uçak, kargo araması, ramp, back,Jetty kontroleri.Amaç bombalı saldırı önlemek olsa bile bir sormak lazım vatandaşın kimliği ne olursa olsun nasıl oraya girdi diye.Sonuçta bomba da koyabilir demektir.Zafiyet olduğu açık.!!! 3.Bilenler buradada dile getirmiş Adam /saat hesabına göre iş yapılması ve denetlenmesi gerekirken Gözende diğer şirketlerden farksız olarak çok eksikle çalışır.Bunu telafi etmek için personeli uçaktan uçağa koşturur.Aynı adamı 4,5 uçakta çalıştı yazar."Norm Kardo" kağıt üzerindedir.İş ilanı sitelerine bakın ilan daima açıktır. İmaj bir yere kadar.Arka arkaya vukat olmaya başlıyorsa eş dostla bunlar sümen altı ediliyorsa en azından "Soru sormak" lazım. Buradan ricam Airport haber bu haberi takip edip gelişmeleri bildirsin.
  • gözenin hangi uçaklarda arama yaptığını hangi uçaklarda arama yapmadığını bilmeyen kişiler kusura bakmayın kendinizi çok biliyormuş gibi yazıyorsunuz ama hiç birşey bilmiyorsunus ve güvenliği çamur atıyorsunuz .

British Airways’in çağrısı üzerine Londra’daki Heathrow Havalimanı’na gelen polis yetkilileri, iniş takımına nasıl girdiği belli olmayan kaçağın üzerinde Türk kimliği buldu.

Ancak kaçak yolcunun ismi açıklanmadı. 18 Temmuz’da 5 no’lu terminale saat 11’de inen uçak, inişinden hemen sonra bulunan ceset konusunda İngiliz polisi Scotland Yard hemen Atatürk Havalimanı ve İstanbul polisi ile irtibata geçti.

Kaçak yolcunun yakınlarının durumdan haberdar edilmesinin ardından cesedin kime ait olduğunun açıklanacağı belirtildi.

British Airways sözcüsü, ‘Uçaklara kaçak binen yolcular konusunda güvenlik zaafiyeti için önlemler alıyoruz. Bunu uçtuğumuz her ülkede de uyguluyoruz. Türk yetkililerle uçağımıza kaçak Bir Türk’ün nasıl bindiğine ilişkin soruşturma yapacağız’ dedi.

BRITISH AIRWAYS İNİŞ TAKIMINDA TÜRK CESEDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

turkceye ~ 5 yıl önce
Sen anladigina gore heerkes anlamistir lalezar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikme ~ 5 yıl önce
Söz konusu uçak profil'in dediği gibi gece 12 civarı gelir ve belli noktalar seal ile mühürlenir.Dikme denen yerin zaten tekerlek olduğu için kapanması ve seallenmesi mümkün değildir.Yine söz konusu uçak sabah belli bir saate kadar her uçak gibi başıboş bekler ve sabah seal kontrolleri yapılarak uçak açılır.Gözen dikme denilen yani rahmetlinin girdiği yeri kontrol etmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir soru ~ 5 yıl önce
1.ICAO annex 9,14,17 göre local otorite (Vali,DHMİ,Polis vb.)Güvelikten sorumludur.(Detaylar için ders verebilirim.Yorum için karakter sınrlaması var.!) 2.British bunları yeterli görmediği için extra para öder güvenlik hizmeti alır.Yolcu ,uçak, kargo araması, ramp, back,Jetty kontroleri.Amaç bombalı saldırı önlemek olsa bile bir sormak lazım vatandaşın kimliği ne olursa olsun nasıl oraya girdi diye.Sonuçta bomba da koyabilir demektir.Zafiyet olduğu açık.!!! 3.Bilenler buradada dile getirmiş Adam /saat hesabına göre iş yapılması ve denetlenmesi gerekirken Gözende diğer şirketlerden farksız olarak çok eksikle çalışır.Bunu telafi etmek için personeli uçaktan uçağa koşturur.Aynı adamı 4,5 uçakta çalıştı yazar."Norm Kardo" kağıt üzerindedir.İş ilanı sitelerine bakın ilan daima açıktır. İmaj bir yere kadar.Arka arkaya vukat olmaya başlıyorsa eş dostla bunlar sümen altı ediliyorsa en azından "Soru sormak" lazım. Buradan ricam Airport haber bu haberi takip edip gelişmeleri bildirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sivil ~ 5 yıl önce
gözenin hangi uçaklarda arama yaptığını hangi uçaklarda arama yapmadığını bilmeyen kişiler kusura bakmayın kendinizi çok biliyormuş gibi yazıyorsunuz ama hiç birşey bilmiyorsunus ve güvenliği çamur atıyorsunuz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000