09 Ocak 2010, Cumartesi 20:34:11

ATATÜRK'E NİYET SABİHA'YA KISMET

Emirates Havayolları'na ait Dubai-İstanbul seferini yapan uçak Atatürk Havalimanı'ndaki yoğunluk yüzünden Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi.
  • SG den handling şikayetleri geldikçe müşteri kaybetmeye devam edecektir maalesef. önce kalite. Sonra burada itiraz.
  • NEDEN ARKASLAR YAHU NEDEN BU TAHALMULSUZLUK??? ORADA BIZIM HAVALIMANIMIZ ORADA!!!!! INEN ARAPLAR ???? HER IKI YONDEDEN DE ULKEYE KAZANC ; GEREK YOK BU SEKILDE SACMA SAPAN YORUMLARA BENCE.... HERKES YETERKI ADAM GIBI ISINI YAPSIN; YAPSNKI ULKE KAZANSIN OLMAZMI SIZCEDE ????
  • 75 yılda tükenen de ha me ii bu işi bıraksın artık... beceremiyor.
  • Bu 30 uçağın yarısı gündüz yoğun saatlerde inse ve kalksa, yani 15 uçak. Her bir uçak ATC'yi pisti, taksi yolunu vs. en az 3'er dakika iniş ve kalkışta meşgul etse 45+45=90 dakika ediyor di mi. 90 dakikalık bir boşluk nasıl olur sence... Saygılar.

Emirates Havayolları'nın Dubai-İstanbul seferini yapan uçağı yoğun trafik nedeniyle Atatürk Havalimanı'na inemedi. Yakıtı azalan uçak saat 18.40'ta Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi.

 Yakıt alan uçak Atatürk Havalimanı'na inmek üzere yeniden havalandı. Yoğunluk yüzünden uçak 54 dakika sonra Atatürk Havalimanı'na inebildi.

 

Airporthaber.com

ATATÜRK'E NİYET SABİHA'YA KISMET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 8 yıl önce
SG den handling şikayetleri geldikçe müşteri kaybetmeye devam edecektir maalesef. önce kalite. Sonra burada itiraz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
NEDEN ARKASLAR YAHU NEDEN BU TAHALMULSUZLUK??? ORADA BIZIM HAVALIMANIMIZ ORADA!!!!! INEN ARAPLAR ???? HER IKI YONDEDEN DE ULKEYE KAZANC ; GEREK YOK BU SEKILDE SACMA SAPAN YORUMLARA BENCE.... HERKES YETERKI ADAM GIBI ISINI YAPSIN; YAPSNKI ULKE KAZANSIN OLMAZMI SIZCEDE ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
75 yılda tükenen de ha me ii bu işi bıraksın artık... beceremiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu 30 uçağın yarısı gündüz yoğun saatlerde inse ve kalksa, yani 15 uçak. Her bir uçak ATC'yi pisti, taksi yolunu vs. en az 3'er dakika iniş ve kalkışta meşgul etse 45+45=90 dakika ediyor di mi. 90 dakikalık bir boşluk nasıl olur sence... Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000