27 Ağustos 2014, Çarşamba 08:51:00

YOLCULARIN KAVGASI UÇAĞA ROTA DEĞİŞTİRTTİ!

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir uçak, iki yolcu arasındaki koltuk yaslama kavgası yüzünden başka havalimanına iniş yapmak zorunda kaldı.
  • Tek muzdarip benim saniyordum. Ayrica servise biner binmez koltugu arkasinda biri varmi yokmu bakmadan yatiran ayilarida es gecmemek gerek.!
  • Bizim serviste de önündeki koltuğun arkasına dizini yaslayıp rahatsız eden ÖKÜZLER var. Kadın haklı...
  • Böyle bir şey icat etmek benim aklıma gelmişti walla! :-)
  • Bizde tak bakalım onu noluyor.

United Airlines'ın Newark-Denver seferini yapan uçağında Pazar günü, bir kadın ve bir erkek yolcu arasında kavga çıktı. Kavga, arkadaki erkek yolcunun, öndeki kadın yolcunun koltuğunun arkasına, geriye yaslanmasını engelleyecek "Knee Defender" (Diz Koruyucu) adlı bir alet koymasıyla başladı. Polis, soruşturtma sonunda olayın bir müşteri hizmetleri meselesi olduğuna karar verdi.

Görgü tanıklarına göre kavga eden yolcular, koltuk aralığı ekonomi sınıfındakilerden 10 santimetre daha geniş olan "Economy Plus" sınıfında oturuyordu. 12. sırada oturan yolcu, dizüstü bilgisayarını çıkarıp, öndeki yolcunun koltuğunun arkasına diz koruyucusu taktı. Bir kabin memuru, yolcudan piyasada 21.95 dolara satılan ve masasının kollarına monte edilen plastik parçayı çıkarmasını istedi. Yolcu bunu reddedince öndeki yolcu, öfkeyle kalkıp adamın yüzüne bir bardak su fırlattı. Bunun üzerine uçuş ekibi, uçağı Chicago'ya indirmeye karar verdi.

ABD yasaları uyarınca ikisi de 48 yaşında olan yolculara kurallara aykırı davrandıkları için para cezası kesilebileceği belirtiliyor.Ancak polis, yolcuların kavgasının uçuş güvenliğini tehlikeye atmadığına karar verdi. Buna rağmen iki yolcu da uçaktan indirildi ve Denver'a gitmelerine izin verilmedi.

ABD'de birçok havayolu şirketinin uçuş sırasında diz koruyucuyu yasakladığı belirtiliyor.

YOLCULARIN KAVGASI UÇAĞA ROTA DEĞİŞTİRTTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Kemale ~ 5 yıl önce
Tek muzdarip benim saniyordum. Ayrica servise biner binmez koltugu arkasinda biri varmi yokmu bakmadan yatiran ayilarida es gecmemek gerek.!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemal ~ 5 yıl önce
Bizim serviste de önündeki koltuğun arkasına dizini yaslayıp rahatsız eden ÖKÜZLER var. Kadın haklı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 5 yıl önce
Böyle bir şey icat etmek benim aklıma gelmişti walla! :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bizde tak bakalım onu noluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 5 yıl önce
bizde zaten adam para verip onu almaz,gider 2 saat dizini inat icin oraya koyar sonra dizim agriyor der..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000