11 Ocak 2009, Pazar 12:50:57

...VE COSTNER GELDİ

Türk Hava Yolları'nın Jet Airways'ten kiraladığı Boeing 777-300 ER'nin reklam filmi için anlaştığı dünyaca ünlü star Kevin Costner, az önce uçaktan indi ve basın toplantısının yapılacağı Airport Hotel'e doğru yola çıktı.
  • çok daha etkileyici ve ekonomik tanıtım filmleri yapılabilirdi...
  • THY'nin tanıtımı bir hollywood yıldızına kaldıysa oturup ağlayayın,daha doğrusu tanıtım için bu kadar kendini paralıyorsa eğer bir şirket yazık demekten başka birşey diyemicem.Keşke tanıtımınızı o çok bilen hosteslerinizin ukalıkları yerine, güler yüzleriyle,pilotlarınızın beceriyse,işinizdeki kaliteyle,uçaklarınızın temizliğiyle ve yönetimin tam profesyonelliğiyle kanıtlasaydınız.Yazık ya ne kadar gülünç olduğunuzun farkında olmamanız da bir o kadar acı.
  • Gelmisken ve madem emekli olmus yasi tutuyorsa bir Application doldusun ve Kaptan olarak basvuruda bulunsun. Yasi tutmuyorsa abilerimizin yaptigi gibi mahkeme karariyla kucultsun yasini. Onunla ucmayi cok arzuluyorum..
  • ınsallah costner a elı bol davranan thy yonetımı personelıne sıra gelınce krızı bahane edıp cımrılesmez
  • emekli olmuş dünyanın unuttuğu futbolculara artistlere para yedirmekte üstümüze yok :o)
  • sayın dahiler acaba özel bir şirkette olsalar böyle bir dönemde reklam için bu denli bir harcamayı göze alabilirler miydi? yada almış olsalar patronları ne yapardı? keşke daha yaratıcı projelerle bu kadar harcama yapmadan daha faydalı olabilseler...

Türk Hava Yolları'nın Jet Airways'ten kiraladığı Boeing 777-300 ER'nin reklam filmi için anlaştığı dünyaca ünlü star Kevin Costner, az önce uçaktan indi ve  Atatürk Havalimanı Genel Havacılık binasının önünden basın toplantısının yapılacağı Airport Hotel'e doğru hareket etti.

Ayrıntılar AirportHaber'de olacak.

...VE COSTNER GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

airselvi ~ 14 yıl önce
çok daha etkileyici ve ekonomik tanıtım filmleri yapılabilirdi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
blackbird ~ 14 yıl önce
THY'nin tanıtımı bir hollywood yıldızına kaldıysa oturup ağlayayın,daha doğrusu tanıtım için bu kadar kendini paralıyorsa eğer bir şirket yazık demekten başka birşey diyemicem.Keşke tanıtımınızı o çok bilen hosteslerinizin ukalıkları yerine, güler yüzleriyle,pilotlarınızın beceriyse,işinizdeki kaliteyle,uçaklarınızın temizliğiyle ve yönetimin tam profesyonelliğiyle kanıtlasaydınız.Yazık ya ne kadar gülünç olduğunuzun farkında olmamanız da bir o kadar acı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acemi Pilot ~ 14 yıl önce
Gelmisken ve madem emekli olmus yasi tutuyorsa bir Application doldusun ve Kaptan olarak basvuruda bulunsun. Yasi tutmuyorsa abilerimizin yaptigi gibi mahkeme karariyla kucultsun yasini. Onunla ucmayi cok arzuluyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
personel ~ 14 yıl önce
ınsallah costner a elı bol davranan thy yonetımı personelıne sıra gelınce krızı bahane edıp cımrılesmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
unutulmuş star..... ~ 14 yıl önce
emekli olmuş dünyanın unuttuğu futbolculara artistlere para yedirmekte üstümüze yok :o)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lastmen ~ 14 yıl önce
sayın dahiler acaba özel bir şirkette olsalar böyle bir dönemde reklam için bu denli bir harcamayı göze alabilirler miydi? yada almış olsalar patronları ne yapardı? keşke daha yaratıcı projelerle bu kadar harcama yapmadan daha faydalı olabilseler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000