18 Kasım 2016, Cuma 15:20:02

THY'ye altın ödül

Türk Hava Yolları, dünyanın en önemli reklamcılık yarışmaları arasında yer alan Epica’dan, ‘Batman v. Superman’ reklam kampanyası sayesinde altın ödülle döndü.
  • sacma sapan film zaten tüm dünyanın dikkatini çekti diye bi ibare var. gercekten mi?:)))
  • rizeli ve bıbıcım bilal'in kankası olmasa rüyasında göremeyeceği makamda oturan ahmet efendi, şirketin battı batacak,uçaklar ground olmuş,hatlar kapanmış,personel işten çıkarılıyor,fetocular hala şirkette cirit atıyor, sen hala şöyle ödül aldık böyle bilmem ne ettik havalarındasın !
  • Manchester United’a, Barcelona’ya, hatta masal kahramanları Batman ve Superman’e sponsor olup para akıtan ve tüm dünyaya hava atmaya çalışan Türk Hava Yolları milyarlarca lira zarar edip göbek üstü yere çakıldı. 2016 yılı ilk üç ayında 1 milyar 238 milyon TL zarar eden THY’nin zararı, yılın yarısına gelindiğinde 3,5 milyar lirayı geçti! 2016 sonunda ortaya çıkacak manzaranın tam bir felaket olması bekleniyor…
  • Fetoculari temizleyin......Yurt Disi Md lerden ne zaman basliyorsunuz????????
  • batman ın arabasıyla istanbul/kopru sahneleri olan reklam ucak icinde de veriliyordu ve gayet anlamsız sekilde bitiyordu acaba ona da bir odul var mı ?
  • Şirketimiz hep payidar olsun dileğimiz hep bu.Fakat HAKSIZLIK yapan yöneticiler bizden daha kötü durumu yaşasınlarki, belki bir gün anlasınlar KUL HAKKINA girmek neymiş. ALLAH şahittirki mahşerde HAKKIMIZI alacağız.UNUTMAYINNN....
  • Bu gurur hepimizin. Yıkıcı eleştirileri bir kenara bırakıp birlikte kutlasak.. Daima göklerde ol THY.
  • Ahmet sende THY tarihinin en çok zarara koşmayı başaran CMO'su oldun sana ne verdiler.

Türk Hava Yolları, dünyanın en önemli reklamcılık yarışmaları arasında yer alan Epica’dan, ‘Batman v. Superman’ reklam kampanyası sayesinde altın ödülle döndü.

Ürün ve Ürün Yerleştirme kategorisinde Altın Epica’ya lâyık görülen Türk Hava Yolları, ‘Batman v. Superman’ reklam kampanyası ile süper kahramanlar evreninde reel bir havayolu şirketi olarak boy göstermişti. Kampanya, tüm dünyada 125 milyon haber getirisinin yanı sıra 30 milyon YouTube izleyicisine ulaşmıştı. 

Dünya genelinde gişe rekorları kıran ‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filminde Boeing 777 tipi uçağı ile yer alan Türk Hava Yolları, süper kahramanların dünyasına girerek; kapsamlı uçuş ağına “Gotham City ve Metropolis destinasyonlarını” da ekleyip, tüm dünyanın dikkatini çekti. 

Film ekseninde tasarlanan kampanya kapsamında Türk Hava Yolları, ayrıca filosundaki bir Boeing 777 uçağını da bir yüzü Batman, diğer yüzü Superman olacak şekilde giydirdi. Film temalı yolcu kitlerinin yanı sıra, yine film temalı menü kartları ve özel Miles&Smiles kartları, Türk Hava Yolları’nın en yeni “uçuş noktaları” olarak duyurulan Gotham City ve Metropolis'i işleyen seyahat rehberi gibi özel promosyon ürünlerini de, filmin dünya genelindeki hayranlarından da hatırı sayılır bir çoğunluğu kapsayan yolcularının beğenisine sundu. 

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama & Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Altın Epica ödülünü; “Bulunduğu her alanda daima başarılı ve etkin bir performans sergileyen Türk Hava Yolları olarak, dünya genelindeki tüm yolcularımıza heyecan verici ve beklenmedik sürprizler yaratma tutkumuzu teyit eden bu ödüle layık görülmekten ötürü son derece gururluyuz.” sözleriyle değerlendirdi.

1987 yılından bu yana düzenlenen küresel Epica Ödülleri -Epica Awards-, reklam alanında jürisi yalnızca pazarlama ve iletişim uzmanlığı bulunan gazetecilerden oluşan tek yarışma olma özelliği ile tüm dünyada son derece prestijli addediliyor.

THY'ye altın ödül

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

ceyhunangr ~ 4 yıl önce
sacma sapan film zaten tüm dünyanın dikkatini çekti diye bi ibare var. gercekten mi?:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bırak palavrayı ~ 4 yıl önce
rizeli ve bıbıcım bilal'in kankası olmasa rüyasında göremeyeceği makamda oturan ahmet efendi, şirketin battı batacak,uçaklar ground olmuş,hatlar kapanmış,personel işten çıkarılıyor,fetocular hala şirkette cirit atıyor, sen hala şöyle ödül aldık böyle bilmem ne ettik havalarındasın !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PGS K/A ~ 4 yıl önce
Manchester United’a, Barcelona’ya, hatta masal kahramanları Batman ve Superman’e sponsor olup para akıtan ve tüm dünyaya hava atmaya çalışan Türk Hava Yolları milyarlarca lira zarar edip göbek üstü yere çakıldı. 2016 yılı ilk üç ayında 1 milyar 238 milyon TL zarar eden THY’nin zararı, yılın yarısına gelindiğinde 3,5 milyar lirayı geçti! 2016 sonunda ortaya çıkacak manzaranın tam bir felaket olması bekleniyor…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 4 yıl önce
Göbek atarsnz artık
Atariz ~ 4 yıl önce
Sirket kotu yonetiliyor denildiginde anca kufur ediyordunuz, beklenen sonuc gelince kufurlere karsilik bir gobegi hakedersiniz tabi.
PGS K/A ~ 4 yıl önce
Aynen atarız bizim vergilerle yan gel yat Osman 10 dönüm bostan bitti. 3.5 milyar TL zarar ne demek. Devlet biraz zarar eden kurumları anında özelleştirirken THY konusunda neden beklemede senelerdir merak konusudur bende.
Reklami birakin ~ 4 yıl önce
Fetoculari temizleyin......Yurt Disi Md lerden ne zaman basliyorsunuz????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
batman ~ 4 yıl önce
batman ın arabasıyla istanbul/kopru sahneleri olan reklam ucak icinde de veriliyordu ve gayet anlamsız sekilde bitiyordu acaba ona da bir odul var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
211'den ~ 4 yıl önce
Şirketimiz hep payidar olsun dileğimiz hep bu.Fakat HAKSIZLIK yapan yöneticiler bizden daha kötü durumu yaşasınlarki, belki bir gün anlasınlar KUL HAKKINA girmek neymiş. ALLAH şahittirki mahşerde HAKKIMIZI alacağız.UNUTMAYINNN....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dunya ~ 4 yıl önce
mahseri falan gec bu dunyada alabiliyorsan alirsin gerisi hikaye.
Dunya ~ 4 yıl önce
Allah ıslah etsin hocam sizi. Yazdıklarınıza dikkat edin. Gerisi hikaye değil. Allah, hesabı hızlı ve çabuk görendir. Kimin kimde hakkı kaldıysa Allah huzurunda hesap verecektir. İnanmıyor olabilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.
Pazarlama Şefi ~ 4 yıl önce
Bu gurur hepimizin. Yıkıcı eleştirileri bir kenara bırakıp birlikte kutlasak.. Daima göklerde ol THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ödül şart ~ 4 yıl önce
Ahmet sende THY tarihinin en çok zarara koşmayı başaran CMO'su oldun sana ne verdiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000