02 Ocak 2011, Pazar 10:00:32

THY'NİN SON TALİHLİLERİ

THY 2010 yılı son yolcusu ve 2011 yılı ilk yolcusuna dış hat gidiş dönüş bileti hediye etti.
  • helal olsun fatihe, yakışır kardeşime, kıskananlar çatlasın,herkes de eteğindekileri döksün, sevmeyenleri de varmış-taş olsunlar :-) adam gibi adam dır.herkes onları, tüm ESB lileri sevdi kardeşim. zorla yorum yazdırdılar - alın yazdık. gün gelir sizin de haberiniz çıkarda çamur atıldığındA n'apçağınızı şaşırırsınız. herkes de biliyor bu dirayetli çalışkan genci. işte de bu da fatihe pozitif yorum. çamur atanlarda umurumuzda bile değiller.
  • Usta istersen araya girelimde Fatih seni evlat edinsin.Cici Baba dersin ha..Bu ne sevgiymiş arkadaş yaa..
  • FATIH MERE BEY MUDURUMUZDUR ONA DIL UZATANLAR ONCE KENDILERINE BAKSIN KESKE FATIH BEY 5degıl 10degıl 20sene once gelseydı adam gıbı adam fatıh bey allah utandırmasın
  • ne kadar da eminsin öyle sen gitmayesin!
  • Fatih Mere arı çalışkan ve personeli ile iyi diyalog kuran bir insandır.Mehmet Bey ise şirketimizde bu mevkiyi en çok hak edenlerden birisidir.Esb'dan geldiler diye çamur atmayın lütfen keşke 5 yıl önce gelselerdi!
  • NE KADAR HAZIMSIZSINIZ!BİR KERE FATİH MERE 25 YAŞINDA DEĞİL 34 YAŞINDADIR.KENDİSİ GAYET ÇALIŞKAN VE İŞ BİLGİSİ YÜKSEK BİR ARKADAŞIMIZDIR.BÜYÜKKAYTANA'A GELİNCE O YER İŞLETME TARİHİNİN EN İYİ EN EĞİTİMLİ BAŞKANLARINDAN BİRİDİR.O MÜDÜR YAPTIYSA FATİH'İ VE ÇELİK BEY'İ MUTLAKA HAKLIDIR.KOSKOCA İSTASYON SABİHA'YA GİDENLERE VERİLECEK DEĞİLDİ YA!YOLUNUZ AÇIK OLSUN TÜM ESB'DEN GELENLER!
  • az kaldı gidiyorlar
  • Fatih Mere’ ye kadar Yer İşletmede en az 50 aday vardır İstanbul istasyon müdürü olmak için. Fatih Mere ancak ödül vs verebilir. Yer İşletme bu kadarda mı düştü. Yazıklar olsun size Temel bey. Koskoca THY nin hub istasyonu 2005 te şef olan bir arkadaşa mı emanet edilirmiş. Böyle bir planlama olmaz olsun. Bu nasıl bir kariyer planlaması. Peki İstanbul istasyon müdürü olmayı çoktan hakedecek bir sürü insana yazık değil mi, bu haksızlık hem onlara, hem de Fatih Mere'ye değil mi? Ey Temel sen değil THY ye kendi evine bile bakıcı kadın alırken bu kadar umursamaz olmazsın. THY nasıl olsa devletin değil mi? Senin nasıl olsa işlerin tıkırında değil mi?
  • Fatih yıllar önce o zamanın yöneticileri tarafından Ankarada tespit edilip şef yapılmıştı. Orada müdür olacağı yerde İstanbul’ da yapılması hayret verici bir durum. İstanbul bir müdür çıkaramadı da 25 yaşında bir adamı Ankara’dan buraya getirdiler. Hayret ki ne hayret. Büyükkaytan niçin İstanbul’u tanımakla ve kaynaşmakla uğraşmıyorda ezberleriyle karar veriyor. İstanbul bir deryadır. Fatih İstanbul ekolüne zor alışır. Tıpkı Büyükkaytan’ın zorlandığı gibi. Hangi aklı evveller bu duruma müsaade ediyorlar anlamak güç. Bu arada Çelik ne oldu. İstanbul md ü o değil miydi?
  • FATİH MERE ÇALIŞKAN ADAMDA O NUN ŞEFLERİNDE VEDE MEMURLARINDA İŞ YOK ...FATİH MERE NE YAPSIN ADAMIN EKİBİNİN TAMAMI ZORLAMA TORPİLLE ŞEF OLMUŞ...ALLAH O TORPİLLİ BAYAN ŞEFLERİN YANINDA FATİH MEREYE SABIR VERSİN...O TORPİLLLİ ZORLAMA TİPLERİN UÇAK KALDIRMALARI BİLE MUCİZE AMA PARDON ZATEN O UÇAKLARI ONLAR KALDIRMIYO TGS KALDIRIYO ZATEN...AMAN FATİH BEY DİKKAT H VE E HANIM ÇOK GÜZEL ARKADAN İŞ ÇEVİRMEYİ BİLİRLER...ZATEN ANLAMIŞSINDIR...
Türk Hava Yolları 2010 yılı son yolcusu ve 2011 yılı ilk yolcusuna istedikleri yönde kullanabilecekleri dış hat gidiş dönüş bileti hediye etti.

İtalya'nın Bologna kentine gitmek için dün gece Atatürk Havalimanı'na gelen Domenico Federico, THY'nin 2010 yılındaki son yolcusu oldu.Kanada'nın Toronto kentinden gelen ve Kuveyt'e gidecek olan Hayes Kandise ise bu yıl THY'nin ilk yolcusu oldu. Uzun zamandır THY ile uçtuğunu belirten Kandise, "Uçağımı kaçırmıştım. 2011 yılının ilk yolcusu olmak benim için büyük sürpriz oldu. Bu yıl benim için güzel geçecek. Gelecek yıl da Türkiye'de olacağım ve 2012 yılının ilk yolcusu olacağım" dedi.

Her iki yolcuya THY İstasyon Müdürü Fatih Mere tarafından istedikleri yönde kullanabilecekleri dış hat gidiş dönüş bileti hediye edildi.


THY'NİN SON TALİHLİLERİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 13 yıl önce
helal olsun fatihe, yakışır kardeşime, kıskananlar çatlasın,herkes de eteğindekileri döksün, sevmeyenleri de varmış-taş olsunlar :-) adam gibi adam dır.herkes onları, tüm ESB lileri sevdi kardeşim. zorla yorum yazdırdılar - alın yazdık. gün gelir sizin de haberiniz çıkarda çamur atıldığındA n'apçağınızı şaşırırsınız. herkes de biliyor bu dirayetli çalışkan genci. işte de bu da fatihe pozitif yorum. çamur atanlarda umurumuzda bile değiller.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Usta istersen araya girelimde Fatih seni evlat edinsin.Cici Baba dersin ha..Bu ne sevgiymiş arkadaş yaa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
FATIH MERE BEY MUDURUMUZDUR ONA DIL UZATANLAR ONCE KENDILERINE BAKSIN KESKE FATIH BEY 5degıl 10degıl 20sene once gelseydı adam gıbı adam fatıh bey allah utandırmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ne kadar da eminsin öyle sen gitmayesin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Fatih Mere arı çalışkan ve personeli ile iyi diyalog kuran bir insandır.Mehmet Bey ise şirketimizde bu mevkiyi en çok hak edenlerden birisidir.Esb'dan geldiler diye çamur atmayın lütfen keşke 5 yıl önce gelselerdi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
NE KADAR HAZIMSIZSINIZ!BİR KERE FATİH MERE 25 YAŞINDA DEĞİL 34 YAŞINDADIR.KENDİSİ GAYET ÇALIŞKAN VE İŞ BİLGİSİ YÜKSEK BİR ARKADAŞIMIZDIR.BÜYÜKKAYTANA'A GELİNCE O YER İŞLETME TARİHİNİN EN İYİ EN EĞİTİMLİ BAŞKANLARINDAN BİRİDİR.O MÜDÜR YAPTIYSA FATİH'İ VE ÇELİK BEY'İ MUTLAKA HAKLIDIR.KOSKOCA İSTASYON SABİHA'YA GİDENLERE VERİLECEK DEĞİLDİ YA!YOLUNUZ AÇIK OLSUN TÜM ESB'DEN GELENLER!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
az kaldı gidiyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Fatih Mere’ ye kadar Yer İşletmede en az 50 aday vardır İstanbul istasyon müdürü olmak için. Fatih Mere ancak ödül vs verebilir. Yer İşletme bu kadarda mı düştü. Yazıklar olsun size Temel bey. Koskoca THY nin hub istasyonu 2005 te şef olan bir arkadaşa mı emanet edilirmiş. Böyle bir planlama olmaz olsun. Bu nasıl bir kariyer planlaması. Peki İstanbul istasyon müdürü olmayı çoktan hakedecek bir sürü insana yazık değil mi, bu haksızlık hem onlara, hem de Fatih Mere'ye değil mi? Ey Temel sen değil THY ye kendi evine bile bakıcı kadın alırken bu kadar umursamaz olmazsın. THY nasıl olsa devletin değil mi? Senin nasıl olsa işlerin tıkırında değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Fatih yıllar önce o zamanın yöneticileri tarafından Ankarada tespit edilip şef yapılmıştı. Orada müdür olacağı yerde İstanbul’ da yapılması hayret verici bir durum. İstanbul bir müdür çıkaramadı da 25 yaşında bir adamı Ankara’dan buraya getirdiler. Hayret ki ne hayret. Büyükkaytan niçin İstanbul’u tanımakla ve kaynaşmakla uğraşmıyorda ezberleriyle karar veriyor. İstanbul bir deryadır. Fatih İstanbul ekolüne zor alışır. Tıpkı Büyükkaytan’ın zorlandığı gibi. Hangi aklı evveller bu duruma müsaade ediyorlar anlamak güç. Bu arada Çelik ne oldu. İstanbul md ü o değil miydi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
FATİH MERE ÇALIŞKAN ADAMDA O NUN ŞEFLERİNDE VEDE MEMURLARINDA İŞ YOK ...FATİH MERE NE YAPSIN ADAMIN EKİBİNİN TAMAMI ZORLAMA TORPİLLE ŞEF OLMUŞ...ALLAH O TORPİLLİ BAYAN ŞEFLERİN YANINDA FATİH MEREYE SABIR VERSİN...O TORPİLLLİ ZORLAMA TİPLERİN UÇAK KALDIRMALARI BİLE MUCİZE AMA PARDON ZATEN O UÇAKLARI ONLAR KALDIRMIYO TGS KALDIRIYO ZATEN...AMAN FATİH BEY DİKKAT H VE E HANIM ÇOK GÜZEL ARKADAN İŞ ÇEVİRMEYİ BİLİRLER...ZATEN ANLAMIŞSINDIR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000