21 Kasım 2013, Perşembe 09:26:24

THY'DEN 'ZAFER' ATAĞI

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul'dan Kütahya Zafer Havalimanı'na haftada 4 gün olan sefer sayısını 15 Aralık tarihi itibariyle 7'ye çıkartacağı bildirildi.
  • Caycuma(Zonguldak) ne zaman.
  • yurtdisindakiler nasil ucuz duzenleyecek bunun hakkinda bilgi yokmu
  • Thy gazipasa nezaman baslayacak
  • Allah icin hicbir THY yetkilisi okumazmi yorumlari.
  • Var olan Seferler bile dolmazken böyle bir kararin yanlis oldugunu düsünüyorum.. Neticede Pegasus bile Kütahya'yi ucus listesinden cikarmayi düsünüyor..
  • Tk 1382 ve tk 1381 seferlerine baglanti vermedigi icin izmir adnan menderese ucmaya devam edecegiz maalesef.pegasus cekildi yolcu olmadigi icin ve thy zafer usak servis araclari binilir gibi degil.eylül ayinda denedik ve memnun degildim.afyon ve kütahya icin dev otobüs 45 kisilik usak icin peugeot minibüs büzülerek gidelim diye.he birde su var Samsun ordu servisi havas uyguluyor 2 saat yolculuk 20 tl.zafer usak havas uyguluyor 90km 1 saat 20 tl.adaletlimi bu acaba.ayrica zafer usak aracinda makbuz vermediler ve samsu ordu yolculugunda hem konfor hem hizmet hemde makbuz veriyorlar. Ilgilenilmesini arz ve rica ederim. Saygi ve sevgilerle TUNCAY
  • kahramanmarasa is dolayisiyla sureklu uçuyorum. Türkiye'nin birçok iline uctum.Sanayi sehri olup Thy günlük tek sefer yaptigi sehir Kahramanmaras olsa gerek.Sehirde 650 ye yakin fabrika var 1milyon 100 bin nüfusu var ama sefer sayilari cok yetersiz.Ben dahil cogu kisi donuslerimizi antep veya adana uzerinden yapiyoruz.Kahramanmaraslilar bu konuda baski yapip istanbul hattini thy nin gunluk 3 frekans pegasusun da gunluk 3 frekansa cikarmasi lazim.Fazlasiyla potansiyel var.Sehrin çoğu yolculari cevre vilayetleri kulaniyor.Bunun birsekilde engellenmesi lazim.
  • istanbul -k.marasdada frekans artisina gidilsin aksam seferleri istiyor halk.

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul'dan Kütahya Zafer Havalimanı'na haftada 4 gün olan sefer sayısını 15 Aralık tarihi itibariyle 7'ye çıkartacağı bildirildi.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, önceki hafta içerisinde THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ile yaptığı görüşmenin meyvesini verdiğini ifade etti.

THY, 15 Aralık 2013 tarihi itibariyle İstanbul'dan Zafer Havalimanı'na yapılan sefer sayısını 4'den 7'ye çıkartıyor.

25 gün sonra Kütahya'dan İstanbul'a her gün uçak seferi gerçekleştirileceğini belirten Başkan Saraçoğlu, uçuş sayısının artılması sebebiyle THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'ya teşekkür etti.

1 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı törenle hizmete sunulan Zafer Havalimanı'nı Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illeri ortak olarak kullanıyor.

THY'DEN 'ZAFER' ATAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Caycuma ~ 9 yıl önce
Caycuma(Zonguldak) ne zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
belcikali ~ 9 yıl önce
yurtdisindakiler nasil ucuz duzenleyecek bunun hakkinda bilgi yokmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hsn ~ 9 yıl önce
2 nisanda zafer - brüksel uçuşları corendon havayolları ile başlıyor.
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Thy gazipasa nezaman baslayacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.marasli ~ 9 yıl önce
Allah icin hicbir THY yetkilisi okumazmi yorumlari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DUSTK ~ 9 yıl önce
Var olan Seferler bile dolmazken böyle bir kararin yanlis oldugunu düsünüyorum.. Neticede Pegasus bile Kütahya'yi ucus listesinden cikarmayi düsünüyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
salzburg ~ 9 yıl önce
Tk 1382 ve tk 1381 seferlerine baglanti vermedigi icin izmir adnan menderese ucmaya devam edecegiz maalesef.pegasus cekildi yolcu olmadigi icin ve thy zafer usak servis araclari binilir gibi degil.eylül ayinda denedik ve memnun degildim.afyon ve kütahya icin dev otobüs 45 kisilik usak icin peugeot minibüs büzülerek gidelim diye.he birde su var Samsun ordu servisi havas uyguluyor 2 saat yolculuk 20 tl.zafer usak havas uyguluyor 90km 1 saat 20 tl.adaletlimi bu acaba.ayrica zafer usak aracinda makbuz vermediler ve samsu ordu yolculugunda hem konfor hem hizmet hemde makbuz veriyorlar. Ilgilenilmesini arz ve rica ederim. Saygi ve sevgilerle TUNCAY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IZMIR ~ 9 yıl önce
Aktarmali bir sekilde Izmire ucan bir cok Usakli vantandas yasiyor Salzburg sehrinde. THY Salzburgda gecici görevde buldugum sira farkettim bunu..
istanbullu ~ 9 yıl önce
kahramanmarasa is dolayisiyla sureklu uçuyorum. Türkiye'nin birçok iline uctum.Sanayi sehri olup Thy günlük tek sefer yaptigi sehir Kahramanmaras olsa gerek.Sehirde 650 ye yakin fabrika var 1milyon 100 bin nüfusu var ama sefer sayilari cok yetersiz.Ben dahil cogu kisi donuslerimizi antep veya adana uzerinden yapiyoruz.Kahramanmaraslilar bu konuda baski yapip istanbul hattini thy nin gunluk 3 frekans pegasusun da gunluk 3 frekansa cikarmasi lazim.Fazlasiyla potansiyel var.Sehrin çoğu yolculari cevre vilayetleri kulaniyor.Bunun birsekilde engellenmesi lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maraşlı ~ 9 yıl önce
yeni bir tokat ve erzurum vakasısın ha iş derken bakkal filanmı işletiyorsun yoksa çorapçımısın tamam tamam şaka topçuyla ve aliyle konuşacağım günde 3 dur hatta 5e çıkaracağım
K.marasli ~ 9 yıl önce
istanbul -k.marasdada frekans artisina gidilsin aksam seferleri istiyor halk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000