22 Ekim 2015, Perşembe 14:21:44

THY'den yeni sponsorluk anlaşması

Virginia’daki Key Beach’te inşa edilen 12.5 metrelik kumdan saraya THY sponsor oldu.
  • Thy aç susuz doyuran bir şirket değil. Sponsorluk anlaşmalarını boşa giden para ve ya yardım gibi algılamaktan vazgeçin. Bunlar onlarca onaydan geçen ve hayata geçirilen reklam ve gelişim projeleri ve karşılığını misli ile alacağı anlaşmalar. Ticari bir şirket olan thy'de kimseye yardım etmek zorunda değil. Ne yapacaktı? Ülke içinde uçan kuşa para mı dağıtacaktı? Ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki?
  • Bazi yorumlara bakiyorum da, iyi ki gorev nobeti sizde degil.
  • Bir şey soracağım yabancı ülkelere thy ne dedi.Sizden yüzlerce uçak alacağım para kazanıp sonra size geri dönüşünümü sağlayacağım.Yani sponsor olduğumuz yerli şirket sayısı kaç ve içeri ne kadar sponsor bedeli veriyor dışarı ne kadar.Yoksa amerika ve avrupaya habermi salındı bizi tanıtın her türlü fedakarlık yaparızmı dendi.Eskiden sosyal yardımlaşma vakfı vardı hadi kurun bir tane yok,peki sivil havacılık okullar ile anlaşın öğrencilere destek olun yok.Global marka olucam diye yabancı futbol kulüpleriyle anlaşmanın ne anlamı var yararlı bir şey yap hiç birşey yapamıyorsan osur be.Koklarız.
  • Cok iyi bir sponsorluk. Tebrikler THY Miami
  • Senin gibi bos adamlar bile miami acilisini duydu:) demek ki bos is degil.
  • Bos bos isler bunlar. Para tuzagi

Virginia’daki Key Beach’te inşa edilen 12.5 metrelik kumdan saraya THY sponsor oldu.

ABD’nin Florida Eyaleti’ne bağlı Virginia’daki Key Beach’te kum heykeltıraşı Ted Seibert ve 12 kişilik ekip, dünyanın en büyük kumdan sarayının inşası için çalışıyor. Sand Sculpture isimli firma bünyesinde inşa edilen saraya Türk Hava Yolları’nın (THY) sponsor olduğu belirtildi.

Sarayın yapımında 1800 ton kum kullanılırken Brezilya’nın Niteroi kentinde yapılan 12.5 metrelik kumdan heykel rekorunu kırması bekleniyor. 3 haftadır devam eden çalışmaların önümüzdeki pazartesi günü sona ermesi planlanıyor. Kumdan sarayın THY’nin yeni başlayan Miami - İstanbul seferini kutlamak için yapıldığı belirtildi. (Habertürk)

THY'den yeni sponsorluk anlaşması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Thy ~ 5 yıl önce
Thy aç susuz doyuran bir şirket değil. Sponsorluk anlaşmalarını boşa giden para ve ya yardım gibi algılamaktan vazgeçin. Bunlar onlarca onaydan geçen ve hayata geçirilen reklam ve gelişim projeleri ve karşılığını misli ile alacağı anlaşmalar. Ticari bir şirket olan thy'de kimseye yardım etmek zorunda değil. Ne yapacaktı? Ülke içinde uçan kuşa para mı dağıtacaktı? Ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazmıştım taraftarsın ~ 5 yıl önce
Sosyal yardımlaşma vakfı yeniden vakfeden thy olarak açılabilir onu açarsan paraya sıkıştığında faiz alamıyor ama bağış makbuzu keser sıkışıklıktan kurtulursun,anlaşmalı tesislere gider tatil vs yaparsın,ikinci emeklilik sistemini kurup geçmişte geçirdiğin kalp ameliyatından sonra çalışmaya devam etmez dolapların arasında ölmeden emekli olursun,kreş olur çocuğunu eşinde çalışıyorsa bırakırsın işten çıkınca alırsın,marketi olur uygun alışveriş yaparsın ,sosyal tesisi olur tatil günleri gider denize girersin.Sivil havacılık okulundaki öğrencileri yurtlara mahkum etmeyip ya yardım edersin yada konaklama yurdu yaparsın çünkü senşn geleceğin o okullar,ayrıca açta doyurursun gerkirse.Şimdi bütün bunlar doğru kere doğruyken çıkıp kumdan kale ye sponsor olursan kabak gibi sırıtırsın anladınmı şimdi trol kafa badem bıyık takke tespih bunlar güzel ama sadece para kazanmak adına bir takım fikirler geliştirmek malesef olmuyor.Zihniyet sadece para değildir ileriyi planlamak kendi iş geleceğine yatırım yapmak yani insana yatırım en doğrusu olur.
Haydi abbas vakit tamam ~ 5 yıl önce
Ufak ufak gidebilirsiniz kendinize gen müd tek yrdlarına alt kadrolarınıza çöpünüze kadar satıp cukkayı indirdiniz ne kadar götürdünüz siz gittikten sonra ortaya çıkar adalet varsa götürdüğünüzü iade edersiniz seve seve o günler yakın Abbas kofti abbas yavaş yavaş cehennemin dibinde bir ülkede yaşamak üzere bir uzuuun menzilli uçakla kaçış planları yaparsın.Astala vista bebeğim.
Isbasinda olmak ~ 5 yıl önce
Bazi yorumlara bakiyorum da, iyi ki gorev nobeti sizde degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anca kumdan kale yaparsın ~ 5 yıl önce
Bir şey soracağım yabancı ülkelere thy ne dedi.Sizden yüzlerce uçak alacağım para kazanıp sonra size geri dönüşünümü sağlayacağım.Yani sponsor olduğumuz yerli şirket sayısı kaç ve içeri ne kadar sponsor bedeli veriyor dışarı ne kadar.Yoksa amerika ve avrupaya habermi salındı bizi tanıtın her türlü fedakarlık yaparızmı dendi.Eskiden sosyal yardımlaşma vakfı vardı hadi kurun bir tane yok,peki sivil havacılık okullar ile anlaşın öğrencilere destek olun yok.Global marka olucam diye yabancı futbol kulüpleriyle anlaşmanın ne anlamı var yararlı bir şey yap hiç birşey yapamıyorsan osur be.Koklarız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 5 yıl önce
Kardes katiliyorum sana bu konuda. O kadar ac susuz millet varkn ulkemde kumdan kaleye sponsor olmak nedir allah askina ?
Bilmemek ~ 5 yıl önce
Mesela sende yararlı bir şey yap böyle saçma yorumlar yapma. Bu ticari karı artırmak için her sektörden firmanın yaptığı bir tanıtım faaliyetidir ve uluslararasıdır. Burada yapsın dediklerinle bu tanıtma faaliyetinin bir alakası yoktur. Bilmeden eleştirmek ne kolay.
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Cok iyi bir sponsorluk. Tebrikler THY Miami

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bos adam ~ 5 yıl önce
Senin gibi bos adamlar bile miami acilisini duydu:) demek ki bos is degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 5 yıl önce
Miami mi ? Orasi nerde kardes ?
Rezalet ~ 5 yıl önce
Bos bos isler bunlar. Para tuzagi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000