19 Ekim 2017, Perşembe 12:30:39

THY'den transit yolculara İstanbul ziyafeti

Türk Hava Yolları, benzersiz uçuş deneyimi kavramına bir yenilik daha katıyor.
  • İşte hizmet budur guzelik budur Tabbiki THY
  • İşte bunlar hep cx...
  • Denize dokcen yabancilari. Ne guzel olurdu
  • Hersey ücretsiz yani ..?
  • Şahane!!
  • Peki yolculara vize konusunda bilgilendirme yapilacak mi? Yani ne otel ne şehir turu için vize bilgilendirmesi yapılmıyor da.
  • Ben istanbulu biliyorsam, bu yolculardan 2-3 tanesi uçağını trafikten dolayı kaçırır, üstüne bir de tazminat öder THY...
  • Az uçuyorum, business uçuyorum degerlendireyim.

Türk Hava Yolları, benzersiz uçuş deneyimi kavramına bir yenilik daha katıyor.

Global marka bu kez de, business sınıfı yolcuları için “Istanbul Bosphorus Experience” (İstanbul Boğazı Deneyimi) uygulamasını başlatıyor.

Geçtiğimiz aylarda açıklanan 2017 Skytrax Ödülleri’nde 4 ödüle birden lâyık görülen Türk Hava Yolları, bir yeniliğe daha imza atarak, yolcu memnuniyetini bir üst seviyeye çıkarıyor. Küresel taşıyıcı, ‘Istanbul Bosphorus Experience’ projesi ile İstanbul'da yedi saat ve üzeri aktarma süresi bulunan business sınıfındaki transfer yolcuları için oldukça cazip bir programı hayata geçiriyor. Bahse konu transfer yolcular bu sayede, uçuşları öncesinde havalimanında vakit geçirmek yerine İstanbul Boğazı'nın büyüleyici güzelliğini tecrübe edebiliyor.

“Istanbul Bosphorus Experience” uygulaması ile ilgili görüş bildiren Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur; “Yolcularımıza, mümkün olan en iyi uçuş deneyimini sunmak en büyük gayemiz. Hayata geçirdiğimiz “Istanbul Bosphorus Experience” projesi ile de, 2017 Skytrax Ödülleri’nde "Dünyanın En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu" seçilen, dünyaca ünlü yolcu salonumuz "Turkish Airlines Lounge Istanbul" ve yine bir diğer inovatif faaliyetimiz MiniPort gibi yolcularımıza sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Aktarma süresini sıra dışı bir deneyim hâline getiren Istanbul Bosphorus Experience ile business sınıfındaki transit yolcularımız, transfer merkezimiz İstanbul’un eşsiz güzelliğini bu süre zarfında doyasıya yaşayabilecekler. Bu sayede Türkiye’nin milli havayolu olarak ülke ekonomimize ilâve bir katkı sağlayacak olmak da, bizler için ayrıca gururlandırıyor.” dedi.

Uygulamadan yararlanmak isteyen hak sahibi yolcular, PNR numaraları ile bosphorus.turkishairlines.com adresi üzerinden programı satın alabilecekler.

Program kapsamında yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı varış terminalinde özel bir rehber karşılıyor olacak ve kendilerine pasaport kontrolü süresince eşlik edecek.

Sonrasında program ana hatlarıyla şu şekilde ilerleyecek;

Programın tamamında rehber eşliğinde hareket eden yolcular, lüks araçlarla İstanbul’un önemli simgelerinden Eminönü veya Karaköy vapur iskelelerine ulaştırılacaklar.

Vapur iskelesinden Boğaz'ın benzersiz güzelliğini yakından gözlemleyebilmek için özel bir tekne gezisine çıkarılacaklar.
Tekne programında ise;

Kendilerine özel tahsis edilmiş garsonların ve Wi-Fi bağlantısının da bulunduğu teknede yolculara içecek ve atıştırmalık aperatif ikramında bulunulacak.

Tekne turunun akabinde yolcular, İstanbul Boğazı’'nın en özel lokasyonlarından biri olan tarihi Çırağan Sarayı Kempinski'de Boğaz manzaralı yemek deneyimi (kahvaltı, öğle veya akşam yemeği) yaşayacaklar.

Çırağan Sarayı ziyaretinden sonra yolculara, kalkış terminallerine kadar rehberleri tarafından eşlik edilecek.

“Istanbul Bosphorus Experience” programıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için; https://bosphorus.turkishairlines.com/ adresi ziyaret edilebilir.

THY'den transit yolculara İstanbul ziyafeti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Bekir Yurtoglu ~ 1 yıl önce
İşte hizmet budur guzelik budur Tabbiki THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CX ~ 1 yıl önce
İşte bunlar hep cx...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Byee ~ 1 yıl önce
Denize dokcen yabancilari. Ne guzel olurdu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaYuz ~ 1 yıl önce
ya yuzme biliyorlarsa teşebbusun bile fos cıkacak
byee ~ 1 yıl önce
ya yuzme biliyorsalaR? tessebusum dogru cikiyor. sumuklu
? ~ 1 yıl önce
Hersey ücretsiz yani ..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
okumadın herhslde ~ 1 yıl önce
ucretsız sayılır 182,90 eur
Vatandaş ~ 1 yıl önce
Şahane!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 1 yıl önce
Peki yolculara vize konusunda bilgilendirme yapilacak mi? Yani ne otel ne şehir turu için vize bilgilendirmesi yapılmıyor da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ® ~ 1 yıl önce
Ben istanbulu biliyorsam, bu yolculardan 2-3 tanesi uçağını trafikten dolayı kaçırır, üstüne bir de tazminat öder THY...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:))) ~ 1 yıl önce
hahaha doğru vallaaa
CHECKED.NORMAL ~ 1 yıl önce
Az uçuyorum, business uçuyorum degerlendireyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000