14 Temmuz 2010, Çarşamba 08:44:55

THY'DEN MİLLİ TAKIMA ÖZEL UÇAK

Türk Hava Yolları, A Milli Takım'ın 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme grubu maçlarında ay-yıldızlı ekibimiz için İspanyolların ünlü kulübü Barcelona ve İngiliz devi Manchester United’a verilen konforda bir uçak tahsis edecek.
  • siz çok biliyorsunuz, aferin size. sponsorluk daha ziyade tanıtım için yapılır. barça veya manchester ın tanıtıma bizden daha az ihtiyacı var. zaten tanınmışın nesini tanıtacaksınız? emirates e gelince, f1 deki ilanlar sponsorluk değil reklam ilanlarıdır. onlar kadar bol paramız olsa biz de yapalım.
  • Özel uçağın biletlerini her zamanki CIP fiyatından vermeye devam edecekmisiniz? Gerek yoktu diğer Özel Hava Yolu Şirketleri de bunu yapabilirdi. Ne de olsa onlar da Türk Bayrağını taşıyorlar.
  • şampiyon olan 5 takım dedi diye şimdi bank asya liğinde top oynayan takım taraftarları protesto eder. anlayamadım körü körüne milliyetciliğini. bizim milli takım dahil süperliğde oynayan takımların başarılarını toplasanız bir barca yada mancesther yarısı olamaz dünyada türkiyeyi tanımayan insanlar var ama bir barcelona yı bilmeyen insan bulmak zordur. bişeyleri hak etmek gerek thy bence iyi şeyler yapıyor. sponsorun ne olduğunu bilmeyen yorum yazmasın formula pistlerine bak senin istanbul parkta dahil hep emirates in reklamı var onlar yapınca adamlar işi biliyor oluyor thy yapınca ne gerek oluyor yönetimdekileri sevmek zorunda değiliz ama yapılan iyi şeyleri alkışlamalıyız. nasıl devede tepki koyduysak bundada hakkını vermeliyiz
  • neyse, ayıp ettiklerini birisi söyledi herhalde.
  • E bir zahmet ya. Yapmasaydınız bari.
THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı ile önceki gün yapılan toplantıda, THY'nin Milli Takım ve Süper Lig kulüplerine sponsorluk desteği konusunda önemli kararlar alındı.

Buna göre federasyon maç tarihlerini daha erken açıklayacak ve kulüplere ucuz bilet temini sağlanacak. Ayrıca ligde şampiyon olmuş 5 kulübe ekstra indirimler ve fırsatlar sunulacak.

Futbol Federasyonu'nun da resmi sponsoru olan ulusal havayolu şirketi, A Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonası grup eleme maçlarında da hizmetini sürdürecek. Federasyonun talep etmesi halinde ay-yıldızlı ekibe deplasman seyahatlerinde Barcelona ve Manchester United örneğinde olduğu gibi logolu ve özel dizayn edilmiş bir uçak verecek. Alınan kararla ilgili detayların önümüzdeki günlerde netleşeceği bildirildi.
THY'DEN MİLLİ TAKIMA ÖZEL UÇAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 12 yıl önce
siz çok biliyorsunuz, aferin size. sponsorluk daha ziyade tanıtım için yapılır. barça veya manchester ın tanıtıma bizden daha az ihtiyacı var. zaten tanınmışın nesini tanıtacaksınız? emirates e gelince, f1 deki ilanlar sponsorluk değil reklam ilanlarıdır. onlar kadar bol paramız olsa biz de yapalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Özel uçağın biletlerini her zamanki CIP fiyatından vermeye devam edecekmisiniz? Gerek yoktu diğer Özel Hava Yolu Şirketleri de bunu yapabilirdi. Ne de olsa onlar da Türk Bayrağını taşıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
şampiyon olan 5 takım dedi diye şimdi bank asya liğinde top oynayan takım taraftarları protesto eder. anlayamadım körü körüne milliyetciliğini. bizim milli takım dahil süperliğde oynayan takımların başarılarını toplasanız bir barca yada mancesther yarısı olamaz dünyada türkiyeyi tanımayan insanlar var ama bir barcelona yı bilmeyen insan bulmak zordur. bişeyleri hak etmek gerek thy bence iyi şeyler yapıyor. sponsorun ne olduğunu bilmeyen yorum yazmasın formula pistlerine bak senin istanbul parkta dahil hep emirates in reklamı var onlar yapınca adamlar işi biliyor oluyor thy yapınca ne gerek oluyor yönetimdekileri sevmek zorunda değiliz ama yapılan iyi şeyleri alkışlamalıyız. nasıl devede tepki koyduysak bundada hakkını vermeliyiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
neyse, ayıp ettiklerini birisi söyledi herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
E bir zahmet ya. Yapmasaydınız bari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000