02 Ekim 2017, Pazartesi 10:53:37

THY'den kod paylaşımı anlaşması

Malindo Air ve Türk Hava Yolları arasında Kod Paylaşımı Anlaşması İmzalandı.
  • Müslüman kardeşlerin ittifakı göz dolduracak...
  • 4 kez uçtum Malindo ile. Çok yeni bir havayolu 4 yaşında. Servis şekli ve kalitesi Atlas kıvamında. Ekonomide Atlas gibi koltuk arasını met eden reklamları var. Business class atlasın yurtdışı businessı ile çok benzer, 2 li oturma düzeni ve fena olmayan ikram servisi. Bu işbirliği TK dan ziyade Malindoyu ihya edecektir. TK nın muhteşem network ağı Asya yolcusunu çok heyecanlandırıyor. Malindo ile yapılan bu anlaşmada firmayı yerden yere vuracak olan kişilere durumu şöyle örnekliyeyim. Singapore airlines yada Cathsy Pacific, Atlasla kod paylaşımı yapıyor. Tamamen aynı durum. Bu arada Endenozyada da TK İLE İKGİLİ CİDDİ BOMBALAR DUYDUM, büyük bir deprem olacak. Tansel demişti dersiniz.
  • Endonezya uzerinde bir sirket kurup, Istanbul Bali-Bali Sdney hatti acilabilir, bakiniz, Avustralya yolcusunun en buyuk guzergahi Bali, hem geliste hem gidiste bu hat dolu okur, Bali Sdney arasinda Avustralya li kokpit ekibi ve Turk kabin gorevlileri calisabilir, THY bu firsati goremiyor, direk ucusta Emirates ile yarismasi zor
  • Thy nin codeshare yaptigi firmalari iyi secmesi lazim Malindo kalitesiz cok eski ucaklada sahip kotu bir havayolu
  • Keşke thy bir de direk ucaydi Dps e

Malindo Air ve Türk Hava Yolları arasında Kod Paylaşımı Anlaşması İmzalandı.

Malindo Air ve Türk Hava Yolları, 6 Eylül 2017’den itibaren geçerli olmak üzere, iki ülke taşıyıcısının yeni pazarlara girmesine olanak sağlayacak ve yolcularına yeni seyahat imkânları sunacak bir kod paylaşımı anlaşmasına imza attı.

Gelişmekte olan ticari ilişkilerini bir adım öteye taşıma kararı alan iki havayolunun başlattığı bu yeni ticari işbirliği kapsamında, Malindo Air’ın Kuala Lumpur üzerinden icra ettiği Denpasar (Endonezya)*, Perth (Avustralya), Langkawi (Malezya), Penang (Malezya), Kuching (Malezya) ve Kota Kinabalu (Malezya) seferlerinde Türk Hava Yolları kendi havayolu kodu ve sefer numarası ile bilet satışı yapabilecek. Malindo Air ise kendi havayolu kodu ve sefer numarası ile Türk Hava Yolları tarafından icra edilen Kuala Lumpur-İstanbul v.v. hattının yanı sıra İstanbul-Londra/Amsterdam/Viyana/Frankfurt/Kopenhag v.v. parkurları üzerinde de satış yapabilecek. Böylece, iki havayolu arasında 2016’dan beri yürürlükte olan ticari işbirliği kapsamında taşınan yolculara, Kod Paylaşımı Anlaşması ile daha konforlu seyahat olanakları sağlanarak, Malezya iç hatları ve Güney Doğu Asya noktalarına kesintisiz seyahat imkânı sunulacak.

Anlaşmayla ilgili görüş bildiren Malindo Air Genel Müdürü Chandran Rama Muthy; “Malindo Air olarak, imzaladığımız bu Kod Paylaşımı anlaşmasından büyük bir heyecan duyuyoruz. İki havayolu arasındaki işbirliği istikrarlı bir şekilde büyüyor ve bu ilerleme bizim için kesinlikle önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Değerli ortaklığımız sayesinde uçuş ağımızı güçlendirmeye devam ederken, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanını dünya için bir transit merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Malindo Air ile akdedilen kod paylaşımı anlaşmasının her iki havayoluna fayda sağlayacağını belirten Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bilal Ekşi ise; “Türk Hava Yolları ile Malindo Air arasında 2016 yılından bu yana sürmekte olan verimli işbirliğinden son derece memnunuz. Mevcut işbirliğinin, yolcularımıza daha fazla noktaya, daha esnek koşullarda seyahat etme olanağı sağlayacak biçimde geliştirilmesinin her iki havayolu için de büyük değer oluşturacağına inanıyoruz.” dedi.

Bahse konu anlaşma sayesinde, yolculara Türkiye ve Malezya ötesindeki seyahatlerinde daha iyi bağlantılar sunularak, Güneydoğu Asya ile Avrupa bölgeleri arasında esnek seyahat olanakları sağlanabilecek.

THY'den kod paylaşımı anlaşması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

kevser ~ 5 yıl önce
Müslüman kardeşlerin ittifakı göz dolduracak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TanselIşık ~ 5 yıl önce
4 kez uçtum Malindo ile. Çok yeni bir havayolu 4 yaşında. Servis şekli ve kalitesi Atlas kıvamında. Ekonomide Atlas gibi koltuk arasını met eden reklamları var. Business class atlasın yurtdışı businessı ile çok benzer, 2 li oturma düzeni ve fena olmayan ikram servisi. Bu işbirliği TK dan ziyade Malindoyu ihya edecektir. TK nın muhteşem network ağı Asya yolcusunu çok heyecanlandırıyor. Malindo ile yapılan bu anlaşmada firmayı yerden yere vuracak olan kişilere durumu şöyle örnekliyeyim. Singapore airlines yada Cathsy Pacific, Atlasla kod paylaşımı yapıyor. Tamamen aynı durum. Bu arada Endenozyada da TK İLE İKGİLİ CİDDİ BOMBALAR DUYDUM, büyük bir deprem olacak. Tansel demişti dersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 5 yıl önce
Endonezya uzerinde bir sirket kurup, Istanbul Bali-Bali Sdney hatti acilabilir, bakiniz, Avustralya yolcusunun en buyuk guzergahi Bali, hem geliste hem gidiste bu hat dolu okur, Bali Sdney arasinda Avustralya li kokpit ekibi ve Turk kabin gorevlileri calisabilir, THY bu firsati goremiyor, direk ucusta Emirates ile yarismasi zor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malindo yakismaz ~ 5 yıl önce
Thy nin codeshare yaptigi firmalari iyi secmesi lazim Malindo kalitesiz cok eski ucaklada sahip kotu bir havayolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atma recep ~ 5 yıl önce
Ne biliyosun ya? :D hiç uçtun mu, gördün mü? Bak sana detaylı cevap dönmüş bir yorum. Şimdi ne yapcan? Ekranı kapıycan dimi
Dps ~ 5 yıl önce
Keşke thy bir de direk ucaydi Dps e

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000