10 Mayıs 2011, Salı 14:00:02

THY'DEN BEDAVA BİLET İSTEDİLER

Atatürk Havalimanı’nda görevli muhabirlerin derneği Türk Hava Yolları'ndan bedava bilet istedi. Bedava bilet talebi reddedilen dernek üyeleri kıyamet kopardı. İşte pes dedirtecek olayın perde arkası şöyle.
  • çok ayıp alt tarafı otobus bileti stemişler ne olurdu verilseydi
  • ,tabi yüzsüz oldumu bir adam herkesle oturur kalkar ama oturduğu adamlara sorsan bak neler anlatıyorlar sırnaşık menfaatçi yeterki menfaat duyacağını anlasın bak o adamın kurtuluşu olurmu olmazmı bire on basarım bırakmaz zaten SÜRGÜN gelen bir adamın o ildeki itibarı ne olur hiç nezaket icabı selam verilir ama kelimelerinin hiç biri kaale alınmaz alınacak kadar da mühim adam değildir demk olur VALİ AKLI BAŞINA GELDİ NEREDEN BEN BU ADAMA BULAŞTIM DİYE ADAM SAKIZ GİBİ YAPIŞIK BİR MAHLUKAT am pas biletlerinde sonu geldi bakalım daha kime verecek zaten güneydoğuyada tayını çıkmış allah ordakinlere sabır vere
  • Basın haber yapıyor diye gazetecilere beleş bilette neymiş. Oldu başka isteyiniz. Arkadaşın biri saçmalamış aşağıda. o kadarda değil.
  • Ali Genç ile münakaşa etmek ne demek? Sanki bir hak varmış da ellerinden alınmış, utanmak lazım. Ali Genç bey, elinden geleni yap lütfen... Temel bey'in bunları dinleyeceğine inanmıyorum.
  • Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!!Erzurum Havayolları Müdürü Vali Beyle oturuyor, Rektörle kalkıyor. Bir dünya adam Erzurum'a bindi, olimpiyatlarda en ufak sorun yaşanmadıysa Celil Beyin tecrübesi ve ekibi başardı. Her taraf THY ile bezendi.. Allah bilir sana göre pilotlarda çok fazla uçuyorlar, havayolu vizyon gerektirir, yöneticileri de gerektiği kadar uçar. Müfettiş birisi de nasıl seyahat edeceğinin kuralalrını usullerini bilir..Üst yönetimde her şeyi takip eder, müfettişe gerek kalmaz..
  • İKİ PAS BİLET İÇİN KIYAMET KOPARTIYORLAR. GAZETECİLERİN HAKKINI HABERİNİ YAPTIKLARI ŞİRKETLER ÖDEYEMEZ. BU ARKADAŞLAR PAS BİLET İSTEDİKLERİ ŞİRKETİN YÜZLERCE HABERİNİ YAPMIŞ. ASIL THY GİBİ ŞİRKETLERİ GAZETECİ GİBİ GÖRÜNÜP TE SÜLÜK GİBİ EMENLERE TEPKİ GÖSTERMELİ
  • erzurum müdürü eski müfettiş...kim denetleyecek onu? eski kankaları...benden de bir tiyo..Celil bey hiç yerinde durmuyor, devamlı Ankara'da, İstanbul'da...Huu yöneticilerimiz uyuyor mu?
  • THY Erzurum Müdürüne nazar değmesin. Çamur at izi kalsın ayıptır. Bugün gördüm Spor Bakanı Faruk ÖZAK beyefendi sarılarak "Celil 'i tanıyormusun" diye büyük bir iş adamına takdim etti. Bu prestiji sağlamak kolay değildir. Bir Bakanın bir müdüre ismiyle hitap etmesi bile yeter. Demekki doğru adreslere bilet veriyor. palandöken attığın 200 adetten belli. Bir müdürün en fazla 50-60 bileti vardır. Verilen biletlerde merkezde didik didik kontrol edilir merak etme. Görevli gidiyorsa görevi veren amirleri takip ediyordur sen hiç kendini yorma..
  • BEDAVA BİLET İSTEYEN GERÇEK TÜRK BASININ YÜZ KARASI , BUNLARI ZAMANINDA BELEŞE FENA ALIŞTIRDILAR , ŞİMDİ HALEN ALIŞKANLIKLARINDAN VAZGEÇMİYORLAR....NE DİYE GAZETECİ DİYE ÜCRETSİZ BİLET VERECEKLERMİŞ...HELAL OLSUN BİLETİ VERMEYENLERE...
  • NE GEREK VAR GELSİNLER ERZURUM THY İSTASYON BİLET SATIŞ MÜDÜRÜ İSTEDİKLERİ KADAR VERSİN ADAM BİR YIL İÇİNDE 200 ÜN ÜZERİNDE PAS BİLET DAĞITTI 15 TANEDE DERNEĞE VERİR HER HAFTA İST-ERZ GİDİP GELİYOR EN AZDA 100 PAS BİLETTE KENDİNE GİTTİ AMA GÖREVLİYMİŞ HER NEDENSE CUMARTESİ GÖREVİ BAŞLIYOR PAZARTESİ SABAH GÖREVİ BİTİYOR KİME BELEŞ PAS BİLET LAZIMSA ERZURUM SATIŞ MÜDÜRÜNE BİR ALO DESİN AMA BİZDEN DUYDUĞUNUZU DEMEYİN SAKIN

Havalimanı Muhabirleri Derneği, Türk hava Yolları Basın Müşavirliği’ne müracaat ederek bedava bilet istedi. Basın Müşavirliği’nden sözlü olarak “hayır” cevabı alan Mubabirler Derneği Başkanı Cemil Yıldız bu cevaba çok sinirlendi.

Bugün Atatürk Havalimanı’nda bir organizasyonda THY Genel Müdürü ve THY Basın Müşaviri Ali Genç ile bir araya gelen muhabirler, isteklerinin makul ve karşılanabilir bir istekmiş gibi düşünerek Basın Müşaviri Ali Genç’i THY Genel Müdürü Temel Kotil’e şikayet ettiler. Bu durumda sessiz kalmayan Ali Genç, Cemil Yıldız ile sözlü münakaşa etti.

Her yıl THY’nin organize ettiği gezilere bedava uçuş yapan havalimanı muhabirlerinin bedava bilet istemesine anlam verilemedi. Derneğin kasasına giren üye aidatlarından alınması gereken biletlerin neden bedava istendiği anlaşılamadı.

THY'DEN BEDAVA BİLET İSTEDİLER

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 13 yıl önce
çok ayıp alt tarafı otobus bileti stemişler ne olurdu verilseydi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
,tabi yüzsüz oldumu bir adam herkesle oturur kalkar ama oturduğu adamlara sorsan bak neler anlatıyorlar sırnaşık menfaatçi yeterki menfaat duyacağını anlasın bak o adamın kurtuluşu olurmu olmazmı bire on basarım bırakmaz zaten SÜRGÜN gelen bir adamın o ildeki itibarı ne olur hiç nezaket icabı selam verilir ama kelimelerinin hiç biri kaale alınmaz alınacak kadar da mühim adam değildir demk olur VALİ AKLI BAŞINA GELDİ NEREDEN BEN BU ADAMA BULAŞTIM DİYE ADAM SAKIZ GİBİ YAPIŞIK BİR MAHLUKAT am pas biletlerinde sonu geldi bakalım daha kime verecek zaten güneydoğuyada tayını çıkmış allah ordakinlere sabır vere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Basın haber yapıyor diye gazetecilere beleş bilette neymiş. Oldu başka isteyiniz. Arkadaşın biri saçmalamış aşağıda. o kadarda değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ali Genç ile münakaşa etmek ne demek? Sanki bir hak varmış da ellerinden alınmış, utanmak lazım. Ali Genç bey, elinden geleni yap lütfen... Temel bey'in bunları dinleyeceğine inanmıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!!Erzurum Havayolları Müdürü Vali Beyle oturuyor, Rektörle kalkıyor. Bir dünya adam Erzurum'a bindi, olimpiyatlarda en ufak sorun yaşanmadıysa Celil Beyin tecrübesi ve ekibi başardı. Her taraf THY ile bezendi.. Allah bilir sana göre pilotlarda çok fazla uçuyorlar, havayolu vizyon gerektirir, yöneticileri de gerektiği kadar uçar. Müfettiş birisi de nasıl seyahat edeceğinin kuralalrını usullerini bilir..Üst yönetimde her şeyi takip eder, müfettişe gerek kalmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
İKİ PAS BİLET İÇİN KIYAMET KOPARTIYORLAR. GAZETECİLERİN HAKKINI HABERİNİ YAPTIKLARI ŞİRKETLER ÖDEYEMEZ. BU ARKADAŞLAR PAS BİLET İSTEDİKLERİ ŞİRKETİN YÜZLERCE HABERİNİ YAPMIŞ. ASIL THY GİBİ ŞİRKETLERİ GAZETECİ GİBİ GÖRÜNÜP TE SÜLÜK GİBİ EMENLERE TEPKİ GÖSTERMELİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
erzurum müdürü eski müfettiş...kim denetleyecek onu? eski kankaları...benden de bir tiyo..Celil bey hiç yerinde durmuyor, devamlı Ankara'da, İstanbul'da...Huu yöneticilerimiz uyuyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY Erzurum Müdürüne nazar değmesin. Çamur at izi kalsın ayıptır. Bugün gördüm Spor Bakanı Faruk ÖZAK beyefendi sarılarak "Celil 'i tanıyormusun" diye büyük bir iş adamına takdim etti. Bu prestiji sağlamak kolay değildir. Bir Bakanın bir müdüre ismiyle hitap etmesi bile yeter. Demekki doğru adreslere bilet veriyor. palandöken attığın 200 adetten belli. Bir müdürün en fazla 50-60 bileti vardır. Verilen biletlerde merkezde didik didik kontrol edilir merak etme. Görevli gidiyorsa görevi veren amirleri takip ediyordur sen hiç kendini yorma..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BEDAVA BİLET İSTEYEN GERÇEK TÜRK BASININ YÜZ KARASI , BUNLARI ZAMANINDA BELEŞE FENA ALIŞTIRDILAR , ŞİMDİ HALEN ALIŞKANLIKLARINDAN VAZGEÇMİYORLAR....NE DİYE GAZETECİ DİYE ÜCRETSİZ BİLET VERECEKLERMİŞ...HELAL OLSUN BİLETİ VERMEYENLERE...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
NE GEREK VAR GELSİNLER ERZURUM THY İSTASYON BİLET SATIŞ MÜDÜRÜ İSTEDİKLERİ KADAR VERSİN ADAM BİR YIL İÇİNDE 200 ÜN ÜZERİNDE PAS BİLET DAĞITTI 15 TANEDE DERNEĞE VERİR HER HAFTA İST-ERZ GİDİP GELİYOR EN AZDA 100 PAS BİLETTE KENDİNE GİTTİ AMA GÖREVLİYMİŞ HER NEDENSE CUMARTESİ GÖREVİ BAŞLIYOR PAZARTESİ SABAH GÖREVİ BİTİYOR KİME BELEŞ PAS BİLET LAZIMSA ERZURUM SATIŞ MÜDÜRÜNE BİR ALO DESİN AMA BİZDEN DUYDUĞUNUZU DEMEYİN SAKIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000