10 Aralık 2013, Salı 10:28:33

THY, YENİ REKLAM FİLMİYLE UÇUYOR

Türk Hava Yolları geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da reklam yüzü olarak futbol ve basketbolun en büyük yıldızları Lionel Messi ve Kobe Bryant'ı aynı reklam filminde bir araya getirdi. Yeni reklam filmi yayınlanalı henüz 1 hafta bile olmamasına rağmen YouTube'da 80 milyon barajını aştı.
  • resmen net sayi bu oldu tarih 10 aralik 2013 saat belcika saati 23:04 de tam 89.028.977 kisi izlemis
  • Tyler seni sayiyla mı verdiler bu yorum köşelerine ! her guzel seyin ardinda bir çapan oğlu arayan sen,agzindan hayra dair bir çift guzel laf dökülmeyen sen,Allah askına sen nasil bir hayat yasıyorsun merak ediyorum.memnuniyetsiz hayattan zevk almasını bilmeyen mutsuz bir kişilikte gibi yansiyorsun bu yorumlarla..polyanna ol demiyorum lakin biraz vicdanınla kalbi yorum yap artık yahu..kuyruk acın mı var arkadas THY den anlamadım ben hep muhalefet hep muhalefet..
  • Degil mi? Bas parayi oynat.
  • thy uçuş güvenliğinde sondan 3. sırada...reklama 120 milyon dolar bütçe ayıracağına bu rezalet sıralamada üst seviyelere çıksın...gelişmiş ekonomilerde reklama bu kadar yatırım yapan şirketlere iyi gözle bakmazlar ya ayıplı malı vardır ya da bir şeylerin üstünü örtmek için reklama bu kadar para harcıyor derler !!!
  • trler rumuzlu arkadaşım,rahatsızmı oldunuz bu güzel reklam'dan ve olumlu tepkilerden.Evet Gurur duyuyoruz..
  • Tokya neresi dostum?
  • bas parayı kabak gibi fotoğrafını ulusal kanaldan versin japonlar? ne gurur ne gurur :)
  • gurur duymamak elde degil bu duyguyu yasatanlara ve A dan Z ye tum Turk Hava Yollari calisanlarina tesekkurler mukemmel bir reklam iste ulke boyle tanitilir
  • tokyada ulusal kanalllarda verdıler;ne buyuk gurur....helal olsun

Biri yeşil sahaların yaşayan efsanelerinden Lionel Messi, diğer gelmiş geçmiş en iyi basketbolculardan biri olarak kabul edilen NBA yıldızı Kobe Bryant. Bu iki star, Türk Hava Yolları'nın son reklam filminde yeniden karşı karşıya geldi.

THY'nin yeni sloganında lanse edildiği bir basın toplantısıyla Los Angeles'ta tanıtılan reklam filmi video paylaşım sitesi YouTube'da adeta uçuşa geçti. Henüz yayınlanalı 1 hafta bile olmayan reklam filmini 82 milyondan fazla tıklandı.

Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz yıl Hollandalı bir çocuğunda yer aldığı, uçak içerisinde çekilen Kobe ve Messi'li "Legends on Board" reklam filmi ise 106 milyondan fazla tıklanmıştı.

İŞTE THY'NİN 6 GÜNDE MİLYONLARCA KEZ İZLENEN O REKLAMI

THY, YENİ REKLAM FİLMİYLE UÇUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Seydi ~ 8 yıl önce
resmen net sayi bu oldu tarih 10 aralik 2013 saat belcika saati 23:04 de tam 89.028.977 kisi izlemis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Tyler seni sayiyla mı verdiler bu yorum köşelerine ! her guzel seyin ardinda bir çapan oğlu arayan sen,agzindan hayra dair bir çift guzel laf dökülmeyen sen,Allah askına sen nasil bir hayat yasıyorsun merak ediyorum.memnuniyetsiz hayattan zevk almasını bilmeyen mutsuz bir kişilikte gibi yansiyorsun bu yorumlarla..polyanna ol demiyorum lakin biraz vicdanınla kalbi yorum yap artık yahu..kuyruk acın mı var arkadas THY den anlamadım ben hep muhalefet hep muhalefet..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Parasiyla ~ 8 yıl önce
Degil mi? Bas parayi oynat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçuş güvenliği! ~ 8 yıl önce
thy uçuş güvenliğinde sondan 3. sırada...reklama 120 milyon dolar bütçe ayıracağına bu rezalet sıralamada üst seviyelere çıksın...gelişmiş ekonomilerde reklama bu kadar yatırım yapan şirketlere iyi gözle bakmazlar ya ayıplı malı vardır ya da bir şeylerin üstünü örtmek için reklama bu kadar para harcıyor derler !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucus guvenligi ~ 8 yıl önce
THY nin guvenlik konusunda sonda 3 sirada oldugunu gosteren tablotu paylasabilirmisiniz?
Feel like a star ~ 8 yıl önce
Feel like a star diyorlardı,Amsterdam kazası olunca kaldırdılar reklamı demek ki star hissetmekle olmuyor.Safety first.
Soru ~ 8 yıl önce
Basit bir mantık ve matematik sorusu: İstatistiklere dayalı uçuş güvenliği sıralamasında üst sıralara çıkmak için ne olması gerekir? Diğer şirketlerin yeni kazalar yapması. Bunun dışında THY'nin geçmişi silme gibi bir hüneri yok, kazaların tekrarlanmaması için önlemler alınıyor, bu tarz yorumlar yapıcı değildir, herhangi bir faydası yoktur. Ayrıca reklama çok yatırım yapan birkaç şirket sayardım, ama marka verirsem belki yorum yayınlanmaz. Biri Alman otomotiv devi, bir başkası Amerikan hazır gıda devi, bir başkası Amerikan içecek şirketi. Eminim ki hepsi de ayıplı(!) ürün satıyordur.
777-9 ~ 8 yıl önce
Arkadaşımız gerçek olmayan,kendisinin düşündüğü sıralamayı burada yazmış ve bilgi kirliliği yapmış.Zaten THY ilgili her haber altına gerçek dışı bilgi kirliliği yorumlarına alıştık.Sizin yorumunuz arkadaşım ayıplı yorum ,çünkü gerçek dışı teorilerle süslemişsiniz yorumunuzu.Unutmayın siz ne kadar karalamaya çalışsanızda Dünya biliyor ve görüyor,Türk Hava Yolları her yönüyle ki buna güvenlikte dahil Dünyanın ilk sıralarındaki havayoludur.Güzel bir raklam filmi olmuş,tebrikler..
777-9 ~ 8 yıl önce
trler rumuzlu arkadaşım,rahatsızmı oldunuz bu güzel reklam'dan ve olumlu tepkilerden.Evet Gurur duyuyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 8 yıl önce
Tokya neresi dostum?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyler ~ 8 yıl önce
bas parayı kabak gibi fotoğrafını ulusal kanaldan versin japonlar? ne gurur ne gurur :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyler ~ 8 yıl önce
sen cevap vermeye degmezsin
cok basarili ~ 8 yıl önce
gurur duymamak elde degil bu duyguyu yasatanlara ve A dan Z ye tum Turk Hava Yollari calisanlarina tesekkurler mukemmel bir reklam iste ulke boyle tanitilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokyada ~ 8 yıl önce
tokyada ulusal kanalllarda verdıler;ne buyuk gurur....helal olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000