17 Şubat 2011, Perşembe 08:30:45

THY UÇUŞLARI İÇİN İMZA TOPLUYORLAR

Türk Hava Yolları'nın Bremen'den İzmir'e sefer başlatması için imza toplanıyor.
  • Bu iki kent arasında SunExpress mart sonu gibi uçuşlarına başlıyor! neden halen THY için imza toplanmaya çalışılınıyor anlamadım.
  • selam millet bilmiyorum biliyomusunuz ama Mart ayı itibari ile SunExpress ADB-BRE-ADB arası tarifeli direkt sefer başlatıyor.Haftada 1 gün ve çarşamba günleri karşılıklı olarak başlıcak . 30/Mar/2011 saat 15:30 ADB-BRE ve 18:40 BRE-ADB
  • Bremen kentinde 35.000 Türk yasiyor, bunun yani sira yakin olan Asagi Saksonya Eyaletinden gelebilecek sadece Türk yolcu potansiyeli 100.000 yolcu. Istanbul üzeri bircok Transit yolculari da hesaba katarsak, Bremen potansiyeli yüksek görünüyor. Degerlendirmekte fayda oldugunu düsünüyorum. Hamburg ve Hannover`e bir rakip olarak degil, Bremen`i bir yeni potansiyel olarak görmek gerekiyor.
  • Havaalani mudurunun uluslararasi ucus anlasmasi yapmak icin yetkisi var mi?
  • Toronto ucuslarinin baslamasi icin de onceleri imza kampanyasi filan duzenlenmisti ama hic bir ise yaramadi. sonunda orada yasayan turkler bir komisyon kurdu. oncelikle bu ise tas koyan air canada, kanadanin dis isleri bakanligi, ulastirma bakanligi ve bas muzakerecisi ile konustu. toplantilara giderken ellerinde yolcu istatistikleri, potansiyel pazar payini ortaya koyan calismalarla yola ciktilar. THY'nin destegini de alarak bu isin baslamasi icin bir web sitesi bile kurdular. simdi de ucuslarin haftada 7 frekansa cikmasi icin calisiyorlar.
  • TK BRE-IST hattunu açmakta oldukça geç kaldı. Hergün yapılacak bir uçuş kolaylıkla dolar. THY'nin açıkladıklarının yanında Avrupa'da aşağıdaki şehirlere uçması lazım: Marsilya, Bordeux, Bilbao, Catania, Leipzig, Glasgow, Cracow, Köstence, Timisoara, Vilnius, Talinn ayrıca Rusya'da Novosibirsk, Samara, Nozni Novgorod, Krasnodar (Pegasus uçuyor).
  • bilmiyorum haberi okuyup da mı yazdın yorumu ama. adamlar almanyadan izmire demiyo, bremenden izmire diyo. bremenden hangi türk firması izmire direk sefer yapıyo ?
  • Sadece gülüyorum bir havayolu şirketi imza kampanyası ile sefer koymaz ve sefer kaldırmaz bu iş ekonomi işidir lahmacuncu dükkanı işletmiyorsun bu sefer 3 kişi geldi yarın 10 kişi gelir işler açılır bunlar komik şeyler.. Gelelim izmire sıkıntı var izmirin yolcusu dış hatlara yeterli ilgi göstermiyor thy uçuşlarına. zaten sunexpress var, izair var, lufthansa var var oğlu var thy gerek yok sonra diğer charterler var almanyadan gelen giden ..

Bremen kentindeki Bremen-İzmir Kardeş Kent Derneği, THY'nin Bremen’den de İzmir ve diğer kentlere sefer düzenlemesi için başlattığı imza kampanyasında topladığı 1175 imzayı Bremen Havaalanı Genel Müdürü Olaf Bogen'e verdi.

Dernek başkanı Barbara Wulf, yardımcısı Selahattin Gencer, yönetim kurulu üyeleri Zeynep Sümer ve Birol Tan bu konuda çok şikayet olduğunu söylediler.

Olaf Bogen ve yardımcısı Florian Kruse, “Geçmişte bu nedenle THY yetkilileri ile Ankara’da görüştük. Yaptığımız görüşmede THY temsilcileri tercihlerini Hannover lehine kullandıklarını söylediler. THY'nin Bremen'den uçuşlar düzenlemesini biz de çok istiyoruz. Konuyu tekrar THY temsilcileriyle görüşeceğiz” dedi.

THY UÇUŞLARI İÇİN İMZA TOPLUYORLAR

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 13 yıl önce
Bu iki kent arasında SunExpress mart sonu gibi uçuşlarına başlıyor! neden halen THY için imza toplanmaya çalışılınıyor anlamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
selam millet bilmiyorum biliyomusunuz ama Mart ayı itibari ile SunExpress ADB-BRE-ADB arası tarifeli direkt sefer başlatıyor.Haftada 1 gün ve çarşamba günleri karşılıklı olarak başlıcak . 30/Mar/2011 saat 15:30 ADB-BRE ve 18:40 BRE-ADB

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bremen kentinde 35.000 Türk yasiyor, bunun yani sira yakin olan Asagi Saksonya Eyaletinden gelebilecek sadece Türk yolcu potansiyeli 100.000 yolcu. Istanbul üzeri bircok Transit yolculari da hesaba katarsak, Bremen potansiyeli yüksek görünüyor. Degerlendirmekte fayda oldugunu düsünüyorum. Hamburg ve Hannover`e bir rakip olarak degil, Bremen`i bir yeni potansiyel olarak görmek gerekiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Havaalani mudurunun uluslararasi ucus anlasmasi yapmak icin yetkisi var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Toronto ucuslarinin baslamasi icin de onceleri imza kampanyasi filan duzenlenmisti ama hic bir ise yaramadi. sonunda orada yasayan turkler bir komisyon kurdu. oncelikle bu ise tas koyan air canada, kanadanin dis isleri bakanligi, ulastirma bakanligi ve bas muzakerecisi ile konustu. toplantilara giderken ellerinde yolcu istatistikleri, potansiyel pazar payini ortaya koyan calismalarla yola ciktilar. THY'nin destegini de alarak bu isin baslamasi icin bir web sitesi bile kurdular. simdi de ucuslarin haftada 7 frekansa cikmasi icin calisiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
TK BRE-IST hattunu açmakta oldukça geç kaldı. Hergün yapılacak bir uçuş kolaylıkla dolar. THY'nin açıkladıklarının yanında Avrupa'da aşağıdaki şehirlere uçması lazım: Marsilya, Bordeux, Bilbao, Catania, Leipzig, Glasgow, Cracow, Köstence, Timisoara, Vilnius, Talinn ayrıca Rusya'da Novosibirsk, Samara, Nozni Novgorod, Krasnodar (Pegasus uçuyor).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bilmiyorum haberi okuyup da mı yazdın yorumu ama. adamlar almanyadan izmire demiyo, bremenden izmire diyo. bremenden hangi türk firması izmire direk sefer yapıyo ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sadece gülüyorum bir havayolu şirketi imza kampanyası ile sefer koymaz ve sefer kaldırmaz bu iş ekonomi işidir lahmacuncu dükkanı işletmiyorsun bu sefer 3 kişi geldi yarın 10 kişi gelir işler açılır bunlar komik şeyler.. Gelelim izmire sıkıntı var izmirin yolcusu dış hatlara yeterli ilgi göstermiyor thy uçuşlarına. zaten sunexpress var, izair var, lufthansa var var oğlu var thy gerek yok sonra diğer charterler var almanyadan gelen giden ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000