10 Haziran 2015, Çarşamba 17:15:25

THY uçuş takip sistemini değiştiriyor

Seyahat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren küresel bir teknoloji sağlayıcısı olan Sabre Corporation (NASDAQ: SABR), havayolu şirketinin operasyonlarını kolaylaştırmak için AirCentre Uçuş Planı Yöneticisini sunmak üzere Türk Hava Yolları ile yeni bir teknoloji anlaşması imzaladı.
  • Sevgisiz samimiyetsiz işten hayır gelmez arkadaş, istediğiniz kadar teknoloji satın alın, istediğiniz kadar ipad dağıtın çalışanlarınız şirketini sevmiyorsa, gönülden çalışmıyorsa eninde sonunda zararlı çıkarsınız, tabii bu sayılabilen dökümana dökülebilen bir kavram olmadığından anlamanız biraz zor ama benden söylemesi, adil dürüst nezaketli ve de vicdanlı olun, olun ki çalışanlarınız huzurla hizmet versin
  • Evet millet kapak yapti hala konusuyo,millet cehapeye tojadi vurdu hala ne yuzle konusuyolar.ak parti 41 oyla en buyuk dahada guclenecek her serde bir hayir vardir.
  • Millet Kapak yapti halen konusuyorsun
  • AK PARTİ diyeceksin,CEHAPE diyeceksin anladın mı,geri kalmış zihniyet.
  • Ak partiymis, A K Pe deyeceksin , sorusturma ve yolsuzluk arastirmalarindan kacan parti
  • Ak parti haydi yeniden daha güçlü, bu bize ders okdu koalisyona hayır. Provakatorler sizi hdp ,chp,cemaat ve dogan medya.
  • Tk daki yonetim ve insan kaynaklari, sonra ucus isletme baskani standardize md ve atadiklari diger bademler, once sizlerin degisimini dort gozle bekliyoruz
  • Insallah sahte musluman Md ler dahil en kisa zamanda degissin, rabbim sana siginiyorum
  • Akp sahte saldırılar ile diyarbakır ve istanbulu karıştırmak peşinde. Suçu hdp nin üzerine atıyorlar
  • United sabre kullaniyor thy flywise ben ikisinin ayni oldugunu zannediyordum...formatlari ayni belkide performans larida sabre dan alacaklar....

Sabre Corporation, AirCentre Uçuş Planı Yöneticisini sunmak üzere Türk Hava Yolları ile yeni bir anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında Türk Hava Yolları'nın uçuş takip sisteminde Flight Explorer sistemine geçiş yapacağı bildirildi.

Anlaşmanın başından bu yana Sabre, önemli maliyet tasarrufu sağlamak ve önemli uçuş planlama kararlarını desteklemek üzere AirCentre Uçuş Planı Yöneticisini uygulamak için Türk Hava Yolları ile sıkı bir işbirliği yaptı.  Yeni anlaşma kapsamındaki çözüm, THY'nin hizmet sunduğu bölgedeki konumunu güçlendirmesi için önemli destek sağlayacak.

Türk Hava Yolları Yatırım ve Teknoloji Direktörü Dr. Ahmet Bolat: “Vizyonumuz dünyadaki lider havayolu şirketlerinden biri olmak ve bu sebeple doğru teknolojiye sahip olmamız çok önemli. Son altı yıl içinde, Sabre’nin Uçuş Planı Yöneticisi, önemli uçuş planlaması verilerinin birleştirilmesini otomatik hale getirmemiz konusunda bize destek sağlayan çok önemli bir araç olmuştur.  Bu araç, operasyon maliyetlerini azaltırken hem yolcularımız hem de mürettebatımız için gelişmiş bir uçuş deneyimi sunma arasındaki zor dengeyi sağlamamıza yardımcı olmuştur.  Sabre, vizyonumuz olan genel karar alma sürecini geliştirmek için tüm operasyonların birbirini desteklediği, gerçekten iletişim halinde bir havayolu şirketi oluşturma  doğrultusunda çalışabilmemizi sağlıyor" dedi.

Sabre Airline Solutions, EMEA Genel Başkan Yardımcısı Dino Gelmetti: “Türk Hava Yolları EMEA alanındaki başarısını sürekli artırmakta ve sürekli büyümeye yönelik belirli bir stratejiye sahip.  Sabre, operasyonlarını kolaylaştırmaya ve gelirlerini artırmaya yardımcı olabilecek teknolojiler sunarak Türk Hava Yolları'nın bu stratejiyi elde etmesine yardımcı olmayı kararlıdır.  Ayrıca, Türkiye'nin EMEA bölgesindeki en güçlü ve en heyecan verici ülkelerden biri olduğunu ve küresel iş dünyası açısından önemli bir pazar olduğunu biliyoruz; bu dinamik pazardaki büyüme fırsatlarından yararlanmak ve bölgede faaliyet gösteren müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için kısa süre önce İstanbul'da bir ofis açtık" dedi.

Sabre Uçuş Planı Yöneticisi, hava durumu, hava boşluğu kısıtlamaları, uçak performansı ve çizelge bilgileri dahil çeşitli değişkenlere ilişkin gerçek zamanlı bilgileri bir araya getiriyor ve bu verilere göre en uygun uçuş rotasını hesaplıyor.  Bu otomasyon tüm operasyonlar genelinde uçuş planlaması karar alma sürecini desteklerken Türk Hava Yolları'nın yakıt verimliliği ve CO2 emisyonları gibi önemli konulara da odaklanmasını sağlayacak.
 
Sabre teknolojisi, dünyanın en büyük havayolu taşımacıları da dahil, küresel olarak 225 havayolu şirketi tarafından kullanılıyor. Sabre’nin kapsamlı esnek ve ölçeklendirilebilir yazılım çözümleri havayolu şirketlerinin istedikleri şekilde faaliyet göstermelerine ve işlerini değişen ihtiyaçlara ve gereksinimlere göre uyarlamalarına olanak sağlıyor. Sabre’nin sunduğu çözümler, günlük havayolu operasyonlarını optimize ederek hava yolu şirketlerinin en büyük zorluklarını çözmelerine yardımcı oluyor; böylece gelir artışı, maliyet tasarrufu ve daha iyi seyahat deneyimleri sunma imkanı sağlanıyor.

THY uçuş takip sistemini değiştiriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Sevgisiz samimiyetsiz işten hayır gelmez arkadaş, istediğiniz kadar teknoloji satın alın, istediğiniz kadar ipad dağıtın çalışanlarınız şirketini sevmiyorsa, gönülden çalışmıyorsa eninde sonunda zararlı çıkarsınız, tabii bu sayılabilen dökümana dökülebilen bir kavram olmadığından anlamanız biraz zor ama benden söylemesi, adil dürüst nezaketli ve de vicdanlı olun, olun ki çalışanlarınız huzurla hizmet versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
capulcular sizi ~ 6 yıl önce
Evet millet kapak yapti hala konusuyo,millet cehapeye tojadi vurdu hala ne yuzle konusuyolar.ak parti 41 oyla en buyuk dahada guclenecek her serde bir hayir vardir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NO COMMENT ~ 6 yıl önce
AKP SAYESİNDE Mİ İŞE GİRDİN ???? ANLAŞILDI...!!!!
Kapak ~ 6 yıl önce
Millet Kapak yapti halen konusuyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cehapeeee ~ 6 yıl önce
AK PARTİ diyeceksin,CEHAPE diyeceksin anladın mı,geri kalmış zihniyet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hiim ~ 6 yıl önce
Ak partiymis, A K Pe deyeceksin , sorusturma ve yolsuzluk arastirmalarindan kacan parti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Ak parti haydi yeniden daha güçlü, bu bize ders okdu koalisyona hayır. Provakatorler sizi hdp ,chp,cemaat ve dogan medya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Once ~ 6 yıl önce
Tk daki yonetim ve insan kaynaklari, sonra ucus isletme baskani standardize md ve atadiklari diger bademler, once sizlerin degisimini dort gozle bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy yonetim ~ 6 yıl önce
Insallah sahte musluman Md ler dahil en kisa zamanda degissin, rabbim sana siginiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tty ~ 6 yıl önce
Akp sahte saldırılar ile diyarbakır ve istanbulu karıştırmak peşinde. Suçu hdp nin üzerine atıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F100 ~ 6 yıl önce
United sabre kullaniyor thy flywise ben ikisinin ayni oldugunu zannediyordum...formatlari ayni belkide performans larida sabre dan alacaklar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000