24 Mart 2011, Perşembe 13:21:20

THY SPONSOR OLUNCA...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, İspanya’nın Malaga kentinde golf oynayarak stres attı.
  • Eğer ki hat açmazsan yurtdışından ne incentive grup getirebilirsin ne uluslararası kongre gerçekleştirebilirsin ne de turizm'i 12 aya yayabilirsin. Mayıs - Ekim arası tesislerin dolar sonra ölüm sessizliği hakim olur bölgede. Hat açacaksın ki talep gelsin. Hat olmadan neden tercih etsin ki destinasyonu??? Sonra bölge neden gelişmiyor diye sorgularsın kendi kendine!
  • tüpçüye bak türçüye. bu sezon çok kötü geçti ya. sıkıntısını orada atıyor.
  • Sırf golfçüler gidecek diye o bahsettiğiniz ülkelerden sefer düzenlenecek değil ya belli potansiyeli olan yerlere hatlar zaten açılıyor.
  • Sn. Ağaoğlu THY'nin golfün gelişmesinde önemli yer sahibi olacağını iletmiş ve Dünya Amatör Golf Şampiyonasına sponsor olacağını belirtmiş. Pekii THY Avrupa golf turizminin gözdesi ve gelişmekte olan Belek bölgesinin (KPMG Annual Golf Report’a istinaden) bulunduğu Antalya'ya yurtdışında golfün en popüler olduğu İngiltere'den, İskandivan ülkelerinden, Fransa'dan direkt seferinin frekans seviyesi nedir? Golf oyuncusu rahatlık ve direkt sefer ister. İstanbul'a getir, oradan Antalya'ya götür olmaz böyle. 01 Nisan 2011 itibariyle Lufthansa'nın Münih – Antalya direkt seferlerine başladığını hatırlatırım!
  • ASLANIM TÜPÇÜ..SEKİZTAŞ DAKİ BAŞARILARINI GOLF DE DE DEVAM ETTİR...
Türk Hava Yolları’nın sponsoru olduğu Endülüs Golf Turnuvası’nda, üç amatör ve bir profesyonel oyuncudan oluşan "Pro-am"de mücadele eden Yıldırım, Ağaoğlu ve Öztürk, golf tutkunlarına keyifli anlar yaşattı.

Mücadelenin ardından açıklama yapan Federasyon Başkanı Ağaoğlu, THY’nin son 2 yıl içerisinde golfe çok ciddi destek vermeye başladığını, bunun da son derece isabetli bir karar olduğunu söyledi.

THY’nin Endülüs Turnuvası’na sponsorluğunu eleştirenler olabileceğini belirten Ağaoğlu, "Ancak THY’nin isminin golfün içerisinde olması, bu turnuvanın da ’European Tour’ olması son derece önemli. Buradaki herkes İspanya’yı, İspanya’daki golfü değil, THY’yi, Türkiye’yi ve THY’nin bütün spor organizasyonları içinde ciddi şekilde yer almasını konuşuyor. Sponsorluğun bu açıdan değerlendirilmesinde yarar var" diye konuştu.

THY’nin spora son yıllarda yaptığı katkıdan memnun olduğunu ifade eden Ağaoğlu, "Ümit ediyorum ki Antalya’daki golfün, Türk golfünün de gelişmesinde yine en büyük pay sahibi THY olacaktır. THY, 2012 yılında, Antalya’da yapılacak Dünya Amatör Golf Şampiyonası’nın da sponsoru" dedi.

OPET Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk de THY’nin, Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağladığına dikkati çekerek, "Bundan önce THY uçağına binmeyen golfçü ve işadamlarının THY uçağını beklediğini görüyorum. Onların memnun olmaları, Türk işadamı ve yatırımcı olarak son derece hoşuma gidiyor" ifadelerini kullandı.

Bu arada maçların ardından düzenlenen ve geliri Japonya’daki depremzedelere gönderilecek olan açık artırmada, Beşiktaş Başkanı Demirören, ünlü golfçülerin imzalarının bulunduğu bir "Ryder Cup" bayrağını 2 bin 200 Avroya satın aldı.

İlk kez 1992 yılında düzenlenen turnuvada bu yıl 150 sporcu mücadele ediyor. Bugün başlayan turnuva, 27 Mart’ta sona erecek.

(Hürriyet)
THY SPONSOR OLUNCA...

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 13 yıl önce
Eğer ki hat açmazsan yurtdışından ne incentive grup getirebilirsin ne uluslararası kongre gerçekleştirebilirsin ne de turizm'i 12 aya yayabilirsin. Mayıs - Ekim arası tesislerin dolar sonra ölüm sessizliği hakim olur bölgede. Hat açacaksın ki talep gelsin. Hat olmadan neden tercih etsin ki destinasyonu??? Sonra bölge neden gelişmiyor diye sorgularsın kendi kendine!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
tüpçüye bak türçüye. bu sezon çok kötü geçti ya. sıkıntısını orada atıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sırf golfçüler gidecek diye o bahsettiğiniz ülkelerden sefer düzenlenecek değil ya belli potansiyeli olan yerlere hatlar zaten açılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sn. Ağaoğlu THY'nin golfün gelişmesinde önemli yer sahibi olacağını iletmiş ve Dünya Amatör Golf Şampiyonasına sponsor olacağını belirtmiş. Pekii THY Avrupa golf turizminin gözdesi ve gelişmekte olan Belek bölgesinin (KPMG Annual Golf Report’a istinaden) bulunduğu Antalya'ya yurtdışında golfün en popüler olduğu İngiltere'den, İskandivan ülkelerinden, Fransa'dan direkt seferinin frekans seviyesi nedir? Golf oyuncusu rahatlık ve direkt sefer ister. İstanbul'a getir, oradan Antalya'ya götür olmaz böyle. 01 Nisan 2011 itibariyle Lufthansa'nın Münih – Antalya direkt seferlerine başladığını hatırlatırım!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ASLANIM TÜPÇÜ..SEKİZTAŞ DAKİ BAŞARILARINI GOLF DE DE DEVAM ETTİR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000