09 Ocak 2014, Perşembe 14:58:35

THY SANATÇILARI UÇURDU

Türkiye’nin sevilen isimlerinden oluşan sanatçılarımıza dün THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığında misafir etti.
  • yandas sarkicilara verdigin yemekten de calisanlarin yemeklerinden ciktigi gibi dis,mermer,solucan,tirtil vs cikmadi di mi hamdicigim yoksa mahcup oluruz !!!!
  • Ne bu şimdi bunlar zaten uçağa sürekli biniyorlsr seyshat ediyorlar sanki hic görmemiş iyi iş cikmis onlarada yemis içmiş gelmişler bide kabin eğitimi almis görsünler ne cektiklerini memurlarin anlasinlar
  • hey gidi 2003 heey.
  • İyi iş çıkarmışlar..
  • This is your captain Zekai speaking...
  • yandas 'sanatcilar' :-) ajda pekkan sen daha ne yapiyorsun ya. bedava bilet seversin sen biz onu da biliriz.
  • Ajda pekkan purser gib, :)
  • Uganda havayolları ucuş ekibi Türkiye'de kayıp mış ..yoksa bunlar olmasın ??? vayy thy ye geçtiniz haa :))))))))
  • Bugün oradaydim mustafa bey de bir hava vardı ki görmeyin! Meğer kendisi lisans li pilot mus insanmış bu kadar afra tafrasi .
  • Bu kadar havacilik meraklisi liseli varken neden ajda pekkan gibi 2 kelimeyi 1 araya getiremeyen assolisti götürmüşler anlamadim

Türk Hava Yolları’nın bugünkü konumu ve gelecek planları hakkında bilgilendirmek, kurumu daha yakından tanıtmak ve uçuş eğitim merkezinde bulunan simülatörlerde uçuş keyfi yaşatmak amacıyla sanatçıları öğle yemeğinde ağırladı.

Sanatçılara öğle yemeği için Turkish DO&CO’nun hazırladığı yemeklerden oluşan menü ikram edildi. Keyifli sohbetlerin eşliğinde yenen öğle yemeğinin ardından sanatçılara simülatörlerde uçuş keyfi yaşatıldı.

Davetli sanatçılar, Boeing 737-800 ve Airbus 330 tip uçaklarda kaptan koltuğuna oturarak simülatörlerde uçuş gerçekleştirdiler.

Oldukça eğlenceli, keyifli zamanlar geçiren sanatçılarımız simülatörde uçuş keyfinden sonra kabin eğitim merkezi olan mock-up alanında da kabin içi eğitimlere yönelik bilgilendirme ve tatbikatlara katıldılar.

Hamdi Topçu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen bu öğle yemeği davetine; Ajda Pekkan, Mustafa Sandal,  Behzat Gerceker, Zara, Zekai Tunca, Samime Sanay, Burcu Güneş, Gökhan Türkmen gibi isimler katıldı.

Gerçekleştirilen öğle yemeği ve eğitim programını katılan sanatçılar, programdan çok memnun kaldıklarını ve Hamdi Topçu’nun daveti için çok teşekkür ettiklerini bildirdi.

Program bitiminde sanatçılara THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu tarafından tanıtım uçuşu katılım sertifikaları takdim edildi.THY SANATÇILARI UÇURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

aman haaa ~ 8 yıl önce
yandas sarkicilara verdigin yemekten de calisanlarin yemeklerinden ciktigi gibi dis,mermer,solucan,tirtil vs cikmadi di mi hamdicigim yoksa mahcup oluruz !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Ne bu şimdi bunlar zaten uçağa sürekli biniyorlsr seyshat ediyorlar sanki hic görmemiş iyi iş cikmis onlarada yemis içmiş gelmişler bide kabin eğitimi almis görsünler ne cektiklerini memurlarin anlasinlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 8 yıl önce
hey gidi 2003 heey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hmm ~ 8 yıl önce
İyi iş çıkarmışlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Capitano ~ 8 yıl önce
This is your captain Zekai speaking...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ali ~ 8 yıl önce
yandas 'sanatcilar' :-) ajda pekkan sen daha ne yapiyorsun ya. bedava bilet seversin sen biz onu da biliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Ajda pekkan purser gib, :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sebayat ~ 8 yıl önce
Uganda havayolları ucuş ekibi Türkiye'de kayıp mış ..yoksa bunlar olmasın ??? vayy thy ye geçtiniz haa :))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Bugün oradaydim mustafa bey de bir hava vardı ki görmeyin! Meğer kendisi lisans li pilot mus insanmış bu kadar afra tafrasi .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Bu kadar havacilik meraklisi liseli varken neden ajda pekkan gibi 2 kelimeyi 1 araya getiremeyen assolisti götürmüşler anlamadim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000