09 Mart 2022, Çarşamba 16:28:16

THY o hizmeti yeniden başlattı

THY, uzun transfer gerçekleştiren yolculara İstanbul'da konaklama imkanı sunan, koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir ara verilen 'Stopover Konaklama Hizmeti'ni yeniden başlattı.
  • MCT en önemli bilet alma nedenidir, kimse konaklama için bilet almaz. Network ü güncellemek ve 1,5 saat mct ile uçuş planlamadıktan sonra yolcu Frankfurt ve londra tercih edecektir. Malesef
  • İstanbul'da neyi keşfedecekler, millete saldıran kahya,hırsız,dolandırıcı, sahtekarları,kazıkçı taksici, esnafı,trafik kaosunu,pis sokakları,kirli havayı,heryeri sarmış betonu mu? Acı ama gerçek bu...
  • Uzun yolculuklarda STOPOVER faydalı hem istirahat edip İstanbul gezme fırsatı.

THY, uzun transfer gerçekleştiren yolculara İstanbul'da konaklama imkanı sunan, koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir ara verilen 'Stopover Konaklama Hizmeti'ni yeniden başlattı.

Türk Hava Yolları (THY), uzun transfer gerçekleştiren misafirlerine dünyanın aktarma merkezi olan İstanbul'u keşfetme imkanı sunduğu, salgın koşulları nedeniyle bir süredir ara verilen Stopover Konaklama Hizmeti'ne 2022 itibarıyla devam edecek.

Stopover Konaklama Hizmeti'nde THY aktarmalı seyahat eden bağlantı süresi uzun yolcular, bilet alımı akabinde düzenlenen otel çekiyle ekonomi sınıf için 4 yıldızlı otelde 1 gece, business sınıf için 5 yıldızlı otelde 2 gece ücretsiz ve ilave olarak anlaşmalı otellerde günlük 49 dolardan başlayan fiyatlarla konaklayabilecek.
Uygulamaya bu yıl 15 ülke daha katılacak

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Stopover Konaklama Hizmeti'nden faydalanan yolculara Türk misafirperverliğini ve İstanbul'un eşsiz güzelliklerini göstermeyi istediklerini söyledi.

Bu vesileyle Türkiye turizmine katkı sağlamayı ve THY transfer yolcu sayısını artırmayı hedeflediklerini kaydeden Ekşi, "Yolcularımız sunduğumuz ücretsiz konaklamaya ilaveten Türk Hava Yollarına özel fiyatlarla anlaşmalı otellerimizde konaklamalarını uzatabilir, İstanbul'u daha fazla keşfedebilirler" dedi.
2017'de başlayan ve 42 ülke, 108 şehirde, 57 binden fazla transfer yolcunun İstanbul'u keşfetme ayrıcalığı yaşadığı uygulamanın, 2022 yılında da 15 yeni ülkeyle genişletilmesi hedefleniyor.

THY o hizmeti yeniden başlattı

Facebook Yorum

Yorumlar

Su-35 ~ 7 ay önce
MCT en önemli bilet alma nedenidir, kimse konaklama için bilet almaz. Network ü güncellemek ve 1,5 saat mct ile uçuş planlamadıktan sonra yolcu Frankfurt ve londra tercih edecektir. Malesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Keşif !!! ~ 7 ay önce
İstanbul'da neyi keşfedecekler, millete saldıran kahya,hırsız,dolandırıcı, sahtekarları,kazıkçı taksici, esnafı,trafik kaosunu,pis sokakları,kirli havayı,heryeri sarmış betonu mu? Acı ama gerçek bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne işin var ~ 7 ay önce
Seni zorla tutan mı var. Git nereye hayran isen orada yaşa.
Stopover tourizme destek. ~ 7 ay önce
Uzun yolculuklarda STOPOVER faydalı hem istirahat edip İstanbul gezme fırsatı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000