03 Haziran 2013, Pazartesi 16:59:44

THY KUTLAMALARI İPTAL ETTİ

Türk Hava Yolları, 5 Haziran'da yapacağı 80. yıl kutlamalarını ileri bir tarihe erteledi.
  • Anlasmayi imzala,grevi bitir,calisanlarini kucakla Thy....!
  • neden iptal AKP mi THY ??? veya Fettullah arkadasin mi??? Biz kutlariz merak etmeyin
  • Yazıklar olsun daha dün kadar açlıktan nefesimiz kokuyordu tıpkı yunanlılar gibi bırakın artık çalışan insanları çalışsın ne istiyorsunuz tabi normal Türkiye'nin biraz durumu düzeldi devleti soyma zamanı geldi ozan Arif dediyi gibi devlet malı olmuş deniz gelende yiyo gidende
  • sanırsam direnişçilerin protestolarından korktular..mızrak artık çuvala sığmıyor,istediğnizi yapın,hak-adalet er ya da geç tecelli edecek,bundan kaçış yok..
  • grevin kaçıncı günü oldu bilen varmı.38 gün geçtiğinde rekor egale edilir.
  • Çalışanlarınla barış, grevi bitir ve Türkiye'ye örnek ol THY . Türkiye'nin buna ihtiyacı var .
  • Akp ve thy yonetimi, birakin bu gerilimi ve despotik politikalari..

THY'den yapılan açıklamada, 5 Haziran'da planlanan kutlamaların ileri bir tarihe ertelendiği kaydedildi.

THY'nin erteleme nedenine yönelik bir açıklama yapılmazken, Gezi Parkı olaylarının ve devam eden grevin erteleme kararında etkili olabileceği bildirildi.

THY KUTLAMALARI İPTAL ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Umut ~ 9 yıl önce
Anlasmayi imzala,grevi bitir,calisanlarini kucakla Thy....!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kutlama ~ 9 yıl önce
neden iptal AKP mi THY ??? veya Fettullah arkadasin mi??? Biz kutlariz merak etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Paris ~ 9 yıl önce
Yazıklar olsun daha dün kadar açlıktan nefesimiz kokuyordu tıpkı yunanlılar gibi bırakın artık çalışan insanları çalışsın ne istiyorsunuz tabi normal Türkiye'nin biraz durumu düzeldi devleti soyma zamanı geldi ozan Arif dediyi gibi devlet malı olmuş deniz gelende yiyo gidende

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oku ~ 9 yıl önce
biraz oku ltf, yunan falan olmuyor, merak etmeyin onların ekonomik durum falan anladık da, bizden iyiler, en azından adamlar gekip senin bankanı satın alabiliyorlar..tek bi şey yazmak isterim, bizin nefesimiz de ne kokuyor anlayın, Türkiyenin şu an toplam borcu yaklaşık 1 trilyon TL dır, yani, 600 milyar dolardır, on sene önce borcumuz 130 milyar dolardı şimdi 350 milyar dolardır. hane borçlanmasının toplam gelire oranı on sene önce %5 ti şimdi %50, yani öyle yunan falan diye aşapılamaya kalkmayın, rakamları okuyun, öğrenin. bunlara kimin sebep olduğunu da siz bulun.yunan mış, beğenmediğin adam senin 14 adanı işgal etmiş senin sesin çıkmıyor buradan siyaset yapmaya çalışıyorsunuz, o adalar hangi şartlarda alındı biliyormusun, yunan mış...
oku'ya ~ 9 yıl önce
sen önce doları TL ye çevirmeyi öğren sonra ekonomiyle ilgili ahkam kes. 1 USD = 1,89 TL 600 milyar doları nasıl hesapladın? Ayçin amca matematikçileri sizi. On sene önce 130 milyar dolarcık borcun vardı da nie imf'Nin kapısında sürünüyordun?
okuyalım ~ 9 yıl önce
http://www.kamudan.com/imfye-borc-bitti-toplam-borc-564-milyar-dolar-oldu-10296.html http://www.dunya.com/turkiye-gune-borclu-uyandi-191823h.htm, okuyunuz ltf, ayrıca yalan konuşmam, Ayçin ci falan de değilim. bakın ben kaynağını da veriyorum, merkez bankası verilerinden nasıl olsa anlamazsınız.
Düzgün oku ~ 9 yıl önce
2002 de Türkiye nin toplam geliri 230 milyar dolar, toplam borcu 129 milyar dolar. Bu borcun %66 sı devlet borcuydu. 2012 de ise milli gelir 800 milyar dolar, toplam dış borç ise 336 milyar dolardır. Bu borcun sadece %33'ü devlet borcudur. Siz borç arttı derken gelirlerin 4 kat'a yakın arttığını söylemiyorsunuz. Ayrıca 2002 de toplanan verginin %85 i faize gidiyordu şimdi bu oran %17.4. Rakamlar ortada. Osmanlıdan bu yana ilk defa ekonominin iki yakası bir araya gelmiştir. Sizin saçma sapan gezi parkı eyleminiz yüzünden faizler artacak, veriler biraz daha kötüleşecek şimdi. Bunun vebali yakanızdadır. Artık ahirette ödersiniz.
düzgün okuyalım ~ 9 yıl önce
yazdıkların yalan ekonomi öyle okunmaz, cevap vermeyecektim ama yazdım işte, hesap verilecekse, memleketi satanlar hesap versinler, güle güle, ekonomi okuyun biraz.
Yaşasın ~ 9 yıl önce
150000 TL para kaybettim o gün borsada ama üzüldüm mü hayır neden biliyor musun halkın bu çoşkusunu yaşamak beraber faşizme karşı mücadele etmek paha biçilemez. Senin kafan bunu anlayamaz...
Düzgün okuyalım'a ~ 9 yıl önce
Hadi doğrusu neyse anlatta bilelim. Öyle yuvarlak cevaplarla geçiştiremezsin. Ekonomiden sadece sen anlamıyorsun. Borçlardan başka bir şey yazmıyorsunuz. Ülkenin geliri nereden nereye gelmiş onuda yaz bakalım. Yazılanların hepsi doğru ve gerçek. Siz en iyi bildiğiniz şeyi yapın, kargaşa çıkarın.. Hoşcakal.
neden?? ~ 9 yıl önce
sanırsam direnişçilerin protestolarından korktular..mızrak artık çuvala sığmıyor,istediğnizi yapın,hak-adalet er ya da geç tecelli edecek,bundan kaçış yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 9 yıl önce
grevin kaçıncı günü oldu bilen varmı.38 gün geçtiğinde rekor egale edilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyi/kötü örnek ~ 9 yıl önce
Çalışanlarınla barış, grevi bitir ve Türkiye'ye örnek ol THY . Türkiye'nin buna ihtiyacı var .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akp ve thy ~ 9 yıl önce
Akp ve thy yonetimi, birakin bu gerilimi ve despotik politikalari..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emare ~ 9 yıl önce
cok yazildi cizildi..bende cok iyimserdim ama olmadi olmayacak..artik bu vakitten sonra umudumda yok..tas baglamis nasir tutmus kalpler gibi..bir yumusama emaresi yok maalesef
... ~ 9 yıl önce
Sende bırak bu palavraları..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000