26 Kasım 2021, Cuma 15:44:15

THY Harkiv uçuşlarını artırdı

THY, 2019 yılında haftada 7 kez olarak icra edilen İstanbul-Harkov seferlerini 26 Kasım itibarıyla artırarak haftada 9 uçuşa çıkardı
  • Nerede harkov ucaklari zaten bos ucuyor ne gerek vardi diyenlerr?????
  • kherson istasyon görevlileri gibi gece alemlerinden toplayıp merkeze çekilmesinlerde dikkat etsinler kendilerine adamı türgev tügvadan alıp oraya atarsan dikkatli olcan biraz haha
  • Maaşlar?

Türk Hava Yolları (THY), 2019 yılında haftada 7 kez olarak icra edilen İstanbul-Harkov seferlerini 26 Kasım itibarıyla artırarak haftada 9 uçuşa çıkardı.

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, koronavirüs krizini başarılı şekilde yöneten havayolları arasında zirvede olan THY, salgın öncesindeki günlere dönüşünü sürdürüyor.

THY, 2019 yılında haftada 7 frekans olarak icra edilen İstanbul-Harkov seferlerini 26 Kasım itibarıyla haftada 9 frekans olarak sürdürecek. THY böylece Harkiv'i pandemi öncesine göre daha güçlü şekilde dünyaya bağlayacak.

Frekans artışını kutlamak üzere THY ve Harkov Sivil Havacılık Otoritesi yöneticilerinin katılımıyla Harkiv Havalimanı’nda bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte konuşan THY Doğu Avrupa ve Balkanlar Satış Başkan Yardımcısı Fuat Fırat, Harkov sefer sayısının artışı ile ilgili memnuniyetini dile getirirken, gelecekte Ukrayna'da daha da büyümeyi, Harkiv'de ve Ukrayna'daki tüm uçuşlarda sefer sayısı artışını devam ettirmeyi hedeflediklerini belirtti.

THY, Ukrayna'da Kiev, Odesa, Lviv, Zaporijya, Harkiv, Herson ve Mikolayiv olmak üzere 7 noktaya uçuş gerçekleştiriyor.

Salgın öncesi haftalık Ukrayna'ya 79 tarifeli sefer düzenleyen THY, Ukrayna'ya bugün itibarıyla haftada toplam 80 sefer icra ediyor.

THY Harkiv uçuşlarını artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar

Nerede??? ~ 10 ay önce
Nerede harkov ucaklari zaten bos ucuyor ne gerek vardi diyenlerr?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kamil ~ 10 ay önce
kherson istasyon görevlileri gibi gece alemlerinden toplayıp merkeze çekilmesinlerde dikkat etsinler kendilerine adamı türgev tügvadan alıp oraya atarsan dikkatli olcan biraz haha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peki ~ 10 ay önce
Maaşlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000