26 Nisan 2018, Perşembe 11:51:02

THY Genel Müdürü Ekşi; "2018 rekorların yılı olacak"

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, faaliyet karında 2017'de son 8 yılın rekorunu kırdıklarını, yolcu sayısını yüzde 9 arttırdıklarını hatırlatarak, "2018 yılında bu artışın iki haneye çıkacağını biliyoruz. Şuanda yüzde 11-12’lik bir büyüme öngörüyoruz. İnşallah 2018 yılı rekorların yılı olacak" dedi.
  • Ekip planlama şirketi zorluyor Saygılarımla
  • İnşallah şirketimize nazar değmesin .. Biraz olumlu haberlere ihtiyaç var ..
  • 2018 Haziran sonu gidiyoruz demek istedi herhalde.
  • Anadolujet ile kargo sirketini bunyeden ayirirsan, zayif Amerika codesharing ile bu buyumeyi hayallerinde gorursun baskan, birisi umut ediyorum bu yazdiklarimizi kendisi ile paylasiyordur
  • Evet bir bakalım 2018 hangi konu başlıklarının rekor yılı olabilir. 1-en çok bayılan uçucu (kabin-kokpit) personel rekoru 2-en çok raporun alındığı yıl rekoru 3-(allah korusun ama durum onu gösteriyor) risk faktörlerinin kaza ve kırıma yol açtığı yıl rekoru 4-en çok istifa edilen yıl rekoru 5-çalışanların kabin kokpit farketmeksizin en çok şirket/iş değişikliği yaptığı yıl rekoru. Kusura bakmayın ama bu kafayla giderseniz tek rekor başlıkları bunlar. Kimsenin şirkete gram aidiyet duygusu kalmadı. Herşey para değil, sizden istenilen daha fazla para değil olması gereken HAKdır.
  • Summer is coming
  • Bilal bey Thy nin yılı olacaksa emekçilerinizinde yılı olsun her başarının altında emek alınteri olduğunu unutmayın hürmetler
  • Seni oraya torpille getirenler, sen ve senin gibi torpilliler arkanıza bile bakamadan rekor hızla kaçacaksınız inşallah !!!
  • Büyüyün büyüyün ama emekçilerinizin hakkınıda vere vere büyüyün eskisi gibi kabin - kokpit - yönetim koca bir aile gibi büyüyün.
  • Havasen geliyor gümbür gümbür

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, faaliyet karında 2017'de son 8 yılın rekorunu kırdıklarını, yolcu sayısını yüzde 9 arttırdıklarını hatırlatarak, "2018 yılında bu artışın iki haneye çıkacağını biliyoruz. Şuanda yüzde 11-12’lik bir büyüme öngörüyoruz. İnşallah 2018 yılı rekorların yılı olacak" dedi. Ekşi, 24 Haziran'daki seçimlerde oy kullanma süreçlerini kolaylaştırmak adına biletleri ücretsiz değiştirme kararı aldıklarını belirtti.

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık fuarı Eurasia Airshow, Antalya Uluslararası Havalimanı'nda devam ediyor. Fuarın ana sponsoru olan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Eurasia Airshow Fuarı’nın Türk ve uluslararası havacılığı bir araya getiren önemli bir fuar olduğunu kaydetti.

Türk sivil havacılığının ve havacılık sektörünün hangi aşama geldiğini gösteren bir fuar olduğunu belirten Ekşi, "Fuar çok başarılı geçecek, 60’ın üzerinde ülke katılım gösterdi. Türkiye’nin de ilerleyen yıllarda ülkemizin en önemli fuarlarından birisi olacak" diye konuştu.

"Yüzde 11-12'lik büyüme hedefi"
THY’nin tüm ailesiyle fuarda yerini aldığını dile getiren Bilal Ekşi, "THY’nin kendisi, ortaklıkları, üretim firması, bakım firması, transfer firmamız, teknik servisimiz burada.THY tüm renkleriyle bu fuarda yer alıyor" ifadelerine yer verdi. THY’nin yakın zamanda sadece 2016 yılında kısa süreli bir çalkantı yaşadığını hatırlatan Ekşi, "2017 yılında biz rekor kırdık. Son 8 yılın rekorunu kırdık faaliyet karında. Yolcu sayımızı yüzde 9 arttırdık. 2018 yılında bu artışın iki haneye çıkacağını biliyoruz. Şuanda yüzde 11-12’lik bir büyüme öngörüyoruz. Rezervasyonlar oldukça güzel görünüyor. İnşallah 2018 yılı rekorların yılı olacak" dedi.

"Yeni havalimanı THY'nin daha da büyümesini sağlayacak"
İstanbul 3. Havalimanı’nın 29 Ekim’de açılacağını aktaran Ekşi, "THY dört gözle buranın açılmasını bekliyor. Şuandaki Atatürk Havalimanı bize çok büyük hizmetlerde bulundu. Yeni havalimanı 5 pisti ve 200 milyon yolcu kapasitesiyle Türk sivil havacılığının önünü açacaktır. THY’nin de daha fazla büyümesini sağlayacaktır. Büyük heyecanla açılışı bekliyoruz" diye konuştu.

"Seçimde yolculara kolaylık"
Ekşi, THY’nin, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilli seçiminin 24 Haziran'da yapılmasının planlanmasının ardından Türk vatandaşı olan yolcuların oy kullanma süreçlerini kolaylaştırmak adına biletlerdeki değişiklik koşullarında bazı düzenlemelere gidilmesi ile ilgili şu bilgileri verdi: "Türkiye’yi ilgilendiren ve halkımızın menfaatine olan konularda hemen düzenleme yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen başvurular üzerine biletlerini ücretsiz değiştirme için karar aldık. Halkımızın herhangi bir sıkıntıda kalmadan oyunu kullanabilmesi gerekiyor. THY de kendi üzerine düşen görevi zamanında yerine getirmiş oldu." 

THY Genel Müdürü Ekşi; "2018 rekorların yılı olacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

1181- ~ 4 yıl önce
Ekip planlama şirketi zorluyor Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2018 altın yıl ~ 4 yıl önce
İnşallah şirketimize nazar değmesin .. Biraz olumlu haberlere ihtiyaç var ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2018 ~ 4 yıl önce
2018 Haziran sonu gidiyoruz demek istedi herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MBA USA ~ 4 yıl önce
Anadolujet ile kargo sirketini bunyeden ayirirsan, zayif Amerika codesharing ile bu buyumeyi hayallerinde gorursun baskan, birisi umut ediyorum bu yazdiklarimizi kendisi ile paylasiyordur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
REKOR ~ 4 yıl önce
Evet bir bakalım 2018 hangi konu başlıklarının rekor yılı olabilir. 1-en çok bayılan uçucu (kabin-kokpit) personel rekoru 2-en çok raporun alındığı yıl rekoru 3-(allah korusun ama durum onu gösteriyor) risk faktörlerinin kaza ve kırıma yol açtığı yıl rekoru 4-en çok istifa edilen yıl rekoru 5-çalışanların kabin kokpit farketmeksizin en çok şirket/iş değişikliği yaptığı yıl rekoru. Kusura bakmayın ama bu kafayla giderseniz tek rekor başlıkları bunlar. Kimsenin şirkete gram aidiyet duygusu kalmadı. Herşey para değil, sizden istenilen daha fazla para değil olması gereken HAKdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekor? ~ 4 yıl önce
3 numaralı rekor başlığı seni sevindirecekse bu ülkeyi terket. editor açık tehdit içeren bir yorum bu... hangi risk faktörleriymiş onlar bir anlatsın... şeref yoksunu üç beş çapulcunun oluşturacağı risk faktörleri mi? internasyonel kabin istiyoruz... bu tehditkâr garsonlardan muavinlerden bıktık...
Summer ~ 4 yıl önce
Summer is coming

Yanıtla

Kalan karakter 1000
......... ~ 4 yıl önce
Bilal bey Thy nin yılı olacaksa emekçilerinizinde yılı olsun her başarının altında emek alınteri olduğunu unutmayın hürmetler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
25 haziran'da ~ 4 yıl önce
Seni oraya torpille getirenler, sen ve senin gibi torpilliler arkanıza bile bakamadan rekor hızla kaçacaksınız inşallah !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 4 yıl önce
Büyüyün büyüyün ama emekçilerinizin hakkınıda vere vere büyüyün eskisi gibi kabin - kokpit - yönetim koca bir aile gibi büyüyün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havasen ~ 4 yıl önce
Havasen geliyor gümbür gümbür

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000