07 Aralık 2008, Pazar 19:09:49

THY Eskişehir uçağı kalkamıyor

Türk Havayolları'nın bu akşam yapılması planlanan İstanbul-Eskişehir uçağında olaylar yaşanıyor. Bayram dolayısıyla artan yolcu sayısı firmaların fazla bilet satmasına sebep oluyor.
  • ya yok o takılmış içkiyi yasaklamaya deveyee takmış sen teknik konudan bahset uçak uygundur uygun değildir tartışması yap adam tutusun içki desin. yav herkesin yorumu bilimsel veya teknik konularla alakalı beyfendini savunması develi. o zekası olmadını savunduu yönetim zamanında thy en büyük karıı yaptı ençok yolcu taşıdı okadar uçak siparişii verdi bunların hiç önemi yok önemli olan deveee heygidii deveeeeeeeeeeeeeeYorumunuz...
  • thy yonetimi Rusyaya gelsin Aeroflotun calismasini bir izlesin ornek alsin.thy dogru yonetilmiyor.Bunu ben tek degil kimler soylemiyor ki baska!fenerli hic GS liyim dermi?o sekil iste.akpsporun kampı olmus cikmis!
  • Pratik zekali arkadasim o zaman sen baka bir sehirdeki yatidaki ucagi oraya cekiver hemen plan file edersin sen nobetteki ekibide cekelim yeniden yakit,cateräng vs.hemen gecikme kalkiverdi :))) Guldurmeyin adami bilmiyorsan sallama burdaki insanlarin emegine saygi duy.Jumpseat diye bir sey var youlcu hic olmadi bir sonraki sefer bilmedin jumpseat ile yine ucar sen canini fazla sikma yonetimin icine birde sen burnunu sokma.Hayirli Bayramlar dilerim
  • Eskisehir havalimanına:A330-340-310 inemez!Bunu bizde biliyoruz.Hatirlatmana gerek yok.Dunku sefer A319 ile yapilmis.Oysaki o piste A320'ninde indigi gunler mevcuttur.Istersen biraz arastirma yap!Oyle bir isletme ki,daha hangi seferler kac kisiyle yapiliyor,ortak yolcu kapasitesi nedir vs.bilen yok.Rastgele...
  • Yaw lion kardesim havacılıktan anlamıyosun bşde zkadan bahsediyosun... ucak büyüt haa bu kadar bassit... eskisehirin meydan özlliklerini yada C kategorisi bir meydan oldugunu biliyomusunda bunları yazıyosun... harbi zeka yok sende bide pratik zekay mıs haa
  • thy yonetimiyle bal gibi alakası var.Apron onunde deve kesen,ickiyi yasaklamaya kalkan dusunceye sahip toplulugun zeka seviyesi sıfırın altında eksi sonsuzdur.Sen merak etme..Bilen biliyor:)
  • Seferlere planlanan ucak tiplere sadece yolcu sayisi ile belirlenmiyor. THY bunyesinde bulunan ucaklardan A319 cogu meydana inebilecek ozellige sahip , ancak Eskisehir meydani her ucak icin musait degil bu nedenle pratik zekadan once biraz daha bilgili olmak bence sorunu cozmek icin yeterli olabilir. IATA nin belirledigi kisitlar dahilinde fazla bilet satilabiliyor. Rezervasyonlu yolcularin biletlerini opsiyonlarinin son saatine kadar tutmasi ile alakali diye dusunuyorum. Iyi bayramlar.
  • dostum bunun thy yonetımıyle ne alaksı var acıklarmısın. sen sarhosmusun yoksa baazı seylere aklın ermeyecek kadar cahılmısın=? barı yazma dostum elıne klavye değil daha becerebıldıgın seyler al.
  • amerika;da baslayan bir politika. belli arstirmalar neticesinde belli bir oranda fazla bilet satilir. bu belli orandaki bilet sayisi, genelde ucusa katilmayan yolcu sayisidir. ama istenmeyen sekilde beklenenden fazla yolcu geldiginde ise, bedava ucus,bedava konaklama gibi avantajlarla yolcu memnun edilir. bir sonraki seferle gonderilir. hatta koltugunu satan yolcular bile oluyor boyle durumlarda.
  • senin pratik zeka dediğin 2 yolcu yüzünden uçağı büyütmekmi ? bileti satan kişinin hatasını yönetime nasıl yıktın onuda anlamadım. ama oda pratik zekanın ürünü olduu kesin. eminim sen yönetimde olsaydın 2 yolcu kaldıyaa sırf onun için 340 la değişirdin uçağı maksat pratik zekada öncüü olmak.

THY'nin İstanbul Eskşehir seferini yapacak olan uçağına iki kişilik fazla bilet satıldı. Uçak iki kişinin olay çıkarması üzerine henüz kalkmış değil. Yolcuların ikna edilmesi halinde uçağın kalkacağı ifade ediliyor.

THY Eskişehir uçağı kalkamıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Rumuz ~ 14 yıl önce
ya yok o takılmış içkiyi yasaklamaya deveyee takmış sen teknik konudan bahset uçak uygundur uygun değildir tartışması yap adam tutusun içki desin. yav herkesin yorumu bilimsel veya teknik konularla alakalı beyfendini savunması develi. o zekası olmadını savunduu yönetim zamanında thy en büyük karıı yaptı ençok yolcu taşıdı okadar uçak siparişii verdi bunların hiç önemi yok önemli olan deveee heygidii deveeeeeeeeeeeeeeYorumunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Moscow_Lions ~ 14 yıl önce
thy yonetimi Rusyaya gelsin Aeroflotun calismasini bir izlesin ornek alsin.thy dogru yonetilmiyor.Bunu ben tek degil kimler soylemiyor ki baska!fenerli hic GS liyim dermi?o sekil iste.akpsporun kampı olmus cikmis!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OCC/TK ~ 14 yıl önce
Pratik zekali arkadasim o zaman sen baka bir sehirdeki yatidaki ucagi oraya cekiver hemen plan file edersin sen nobetteki ekibide cekelim yeniden yakit,cateräng vs.hemen gecikme kalkiverdi :))) Guldurmeyin adami bilmiyorsan sallama burdaki insanlarin emegine saygi duy.Jumpseat diye bir sey var youlcu hic olmadi bir sonraki sefer bilmedin jumpseat ile yine ucar sen canini fazla sikma yonetimin icine birde sen burnunu sokma.Hayirli Bayramlar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Moscow_Lions ~ 14 yıl önce
Eskisehir havalimanına:A330-340-310 inemez!Bunu bizde biliyoruz.Hatirlatmana gerek yok.Dunku sefer A319 ile yapilmis.Oysaki o piste A320'ninde indigi gunler mevcuttur.Istersen biraz arastirma yap!Oyle bir isletme ki,daha hangi seferler kac kisiyle yapiliyor,ortak yolcu kapasitesi nedir vs.bilen yok.Rastgele...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cahillik ~ 14 yıl önce
Yaw lion kardesim havacılıktan anlamıyosun bşde zkadan bahsediyosun... ucak büyüt haa bu kadar bassit... eskisehirin meydan özlliklerini yada C kategorisi bir meydan oldugunu biliyomusunda bunları yazıyosun... harbi zeka yok sende bide pratik zekay mıs haa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Moscow_Lions(Lincoln) ~ 14 yıl önce
thy yonetimiyle bal gibi alakası var.Apron onunde deve kesen,ickiyi yasaklamaya kalkan dusunceye sahip toplulugun zeka seviyesi sıfırın altında eksi sonsuzdur.Sen merak etme..Bilen biliyor:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 14 yıl önce
Seferlere planlanan ucak tiplere sadece yolcu sayisi ile belirlenmiyor. THY bunyesinde bulunan ucaklardan A319 cogu meydana inebilecek ozellige sahip , ancak Eskisehir meydani her ucak icin musait degil bu nedenle pratik zekadan once biraz daha bilgili olmak bence sorunu cozmek icin yeterli olabilir. IATA nin belirledigi kisitlar dahilinde fazla bilet satilabiliyor. Rezervasyonlu yolcularin biletlerini opsiyonlarinin son saatine kadar tutmasi ile alakali diye dusunuyorum. Iyi bayramlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 14 yıl önce
dostum bunun thy yonetımıyle ne alaksı var acıklarmısın. sen sarhosmusun yoksa baazı seylere aklın ermeyecek kadar cahılmısın=? barı yazma dostum elıne klavye değil daha becerebıldıgın seyler al.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 14 yıl önce
amerika;da baslayan bir politika. belli arstirmalar neticesinde belli bir oranda fazla bilet satilir. bu belli orandaki bilet sayisi, genelde ucusa katilmayan yolcu sayisidir. ama istenmeyen sekilde beklenenden fazla yolcu geldiginde ise, bedava ucus,bedava konaklama gibi avantajlarla yolcu memnun edilir. bir sonraki seferle gonderilir. hatta koltugunu satan yolcular bile oluyor boyle durumlarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yok ~ 14 yıl önce
senin pratik zeka dediğin 2 yolcu yüzünden uçağı büyütmekmi ? bileti satan kişinin hatasını yönetime nasıl yıktın onuda anlamadım. ama oda pratik zekanın ürünü olduu kesin. eminim sen yönetimde olsaydın 2 yolcu kaldıyaa sırf onun için 340 la değişirdin uçağı maksat pratik zekada öncüü olmak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000