09 Aralık 2013, Pazartesi 12:17:21

THY DORTMUND'DA LOUNGE AÇTI

Türk Hava Yolları sponsoru olduğu Borussia Dortmund'un Signal Iduna Park stadındaki Lounge’unu hizmete açtı.
  • ne sacma yorum!!LH yolcusuna iyi hizmetle servisle sahip ciksin evvela!!
  • Restaurant gibi biryer acmislar Almanya'da. Ondan sonra niye Lufthansa bizi arkadasliktan atti diye sikayet ediyorlar.
  • Mutlaka Frankfurt`a da istiyoruz.....
  • içeri hem hem ayakabi ile girmişler hemde utanmadan bira iciyorlar
  • Yiyin efendiler yiyin aksirana tiksirana kadar yiyin

Kulüp stadyumunun Kuzey-Batı bölümünde yer alan ve alanında büyük bir inovasyonun da temsilcisi olan Turkish Airlines Lounge’un açılışı geçtiğimiz hafta sonu Borussia Dortmund’un Signal Iduna Park stadında gerçekleştirildi.

200 konuk kapasiteli salon, Türk Hava Yolları ve Borussia Dortmund yetkililerince ortak tasarlandı. Kendi evinde oynadığı her maç öncesi ve sonrasında ve devre arası süresince, 430 metrekarelik alan Borussia Dortmund'un loca taraftarları ve iş ortaklarına en geniş konfor standartlarını sunuyor. Lounge alanının tasarımı, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki Türk Hava Yolları’nın meşhur İstanbul CIP Lounge’unun atmosferini yansıtıyor.

Konuklarına, en leziz Türk tatlıları, kahve çeşitleri ve ayrıca Türk Çayı’nı kapsayan geniş bir ikram yelpazesi sunan ve servis personelinin Türk Hava Yolları kabin ekibi ile aynı şekilde giyindiği bu yeni Lounge ile Türk Hava Yolları yeni bir çığır açıyor.

Bundesliga’da devam eden sezon başından bu yana Borussia Dortmund’un sponsoru olan Türk Hava Yolları, takım sporcularını tüm uluslararası turnuva ve maçlara uçurmaya devam ediyor. Söz konusu ortaklık, ayrıca stad içi ve dışındaki reklam faaliyetlerinin yanı sıra ortak düzenlenen etkinlikleri de kapsıyor. Partnerler, aynı zamanda sosyal medya ve tanıtım faaliyetleri alanında da mevcut işbirliklerini sürdürüyorlar.

Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satış’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu, "Türk Hava Yolları, kulüp stadyumunun hemen içerisinde yer alan bu yeni Lounge ile, kulüp ile süregelen ilişkisinde gözle görülür bir aşama kat ediyor. Türk Hava Yolları Lounge'un konuklarına uçaklarımızdaki konforu yaşatacağından şüphemiz yok.” dedi.

Borussia Dortmund’un Pazarlama ve Satış’tan sorumlu yöneticisi Carsten Cramer ise, "Yeni Türk Hava Yolları Lounge ile, Signal Iduna Park’ın VIP alanlarındaki arz çeşitliliğini daha da genişletmek niyetindeyiz. Lounge’a hakim olan özel atmosfer, ayrıcalıklı ortağımız Türk Hava Yolları’nın büyük bir şirket olarak taşıdığı karakter ve kalitesini yansıtıyor" şeklinde konuştu.

İŞTE THY'NIN YENİ LOUNGE'U

THY DORTMUND'DA LOUNGE AÇTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

wow ~ 8 yıl önce
ne sacma yorum!!LH yolcusuna iyi hizmetle servisle sahip ciksin evvela!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wow ~ 8 yıl önce
Restaurant gibi biryer acmislar Almanya'da. Ondan sonra niye Lufthansa bizi arkadasliktan atti diye sikayet ediyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bekleriz ~ 8 yıl önce
Mutlaka Frankfurt`a da istiyoruz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lounge ~ 8 yıl önce
içeri hem hem ayakabi ile girmişler hemde utanmadan bira iciyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
size ne ~ 8 yıl önce
Sizene la? Istiyen içer, istemiyen içmez.
aynen ~ 8 yıl önce
turk hava yollarina yakismayan bir durum, temel ya da hamdi beyin duruma el atmasi lazim.yoksa onlardan bir farklari kalmiaycak.
Lounge ~ 8 yıl önce
Ya bu yorumları şaka olarak yapıyorsunuz ben biliyorum :)
Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Yiyin efendiler yiyin aksirana tiksirana kadar yiyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000