15 Haziran 2009, Pazartesi 10:04:57

THY DENGELERİ ALT ÜST EDECEK

Türk Havayolları yönetimi yeni bir karara imza attı. Bu karar bazı şirketlerin canını yakacak. İşte THY’nin aldığı son kararın ayrıntıları.
  • Hayırlı olsun bakalım analar ne cevherler ne eğitimciler doğurmuş göreceğiz. Ayak seslerini Kol Center'da gördüğümüz profesyonelleşme ne mucizeler yaratacak bakalım. Komik olacak.
  • Eskiden yugoslavya vardı. Sonra holding oldu. Bosna-Sırbisten-Slovenya-Hırvatistan-.....gibi devletler oluştu. THY dan da epey devlet çıkacak gibi görünüyor.
  • NE O ZORUNUZAMI GITTI YARANIZ VARKI GOCUNUYORSUNUZ...NEYI KINAYACAKSINIZ ESEFLE KINIYORMUS DEDIKLERIME HAYIR YANLIS DESENIZ YA..DORGU OLDUGUNU HEPIMIZ BAL GIBI BILIYORUZ.SIZIN ISINIZE GELMIYORDA ONDAN.
  • Call Centeri ozellestirirken THY yönetiminin hiçbiryerden danişmanlik ve fikir almadıkları şimdi belli oluyor. Bir cagri merkezi bu kadar mı kötü olur?Ne kadar tecrübesiz varsa hepsi yeni özelleştirilen çağrı merkezindedir.Herkes THY Çağrı Merkezinden yaka silkiyor.THY yönetiminide Parlak Zekalarından dolayı hergun kutluyorlar!Eğitimli ,yetişmiş ve oturmuş Çağrı Merkezini dağitıp bu yeni Çağrı Merkezini oluştırmak için üstün zekalı olmaları gerekirdi! Eğer bu seferde Eğitimi özelleştiriyorlarsa tebrik edilmeleri gerekir.Ama ne çıkacağı belli olmaz....
  • iyi ki vardın valla,sen olmasaydın havacılığın durumu çok kötü olurdu.aAllah seni başşşımızdan eksik etmesin.sevgili kardeşim..
  • ÖNCE BİZ VARDIK SÖZÜM SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERE NE KADAR BASİT KAFA YAPILI İNSANLARSINIZ ANCAK SİZLERDEN DAHA FAZLASINI BEKLEMEK HATA OLUR ÇÜNKÜ DÜNYAYA AT GÖZLÜĞÜ İLE BAKAN TİPLERSİNİZ YAZIKLAR OLSUN
  • Ne kadar çirkin ve seviyesiz bir yorum. Baştan aşağıya terbiyesizlik akıyor. Aslında seni en başta THY çalışanlarının kınaması lazım. Yoksa tüm THY çalışanları böyleyse vay o THY'nin haline... ama çoğunun böyle olmadığını adım gibi biliyorum...
  • Ben bilirim- -Sen bilmezsin-- O bilmez-- Biz biliriM- Sizler bilmezsiniz--- Onlar bilmezler--- BENNN BİLİRİMM
  • Sonradan sektore gıren hıc kımse fazla yorum yapmamalı,once THY vardı uculmayacak yerlere uctu bazen bos gıttı geldı ama tavız vermedı bazen belkı kar amacıda gutmeden o hatlarda uctu su anda havacılık alanında ozel sektorde calısanların hemen hemen hepsı bu sırkette yetısıp sektore gırdı,kımse eskıden yemegını yedıgı yere laf atmasın bu ulkede havacılıgın temelını bu sırket ve calısanları attı,once bız vardık gerıden gelenlerse sadece bugun varlar yarın ıse onlar ıcın mechul,o yuzden strese gırıyorlar acaba bıze ne olacak:) kırıntılarla ıdare edın sesınızıde cıkarmayın ıste,ama her gece yataga yattıklarında THY bısey olsada sektor bızlerın arasında paylasılsa dıye azmı dua edıyorlardır acaba merak edıyorum.
  • TGS NE ZAMAN FALİYETE GEÇİCEK ?TEMMUZUN BAŞINDA GEÇİCEK DİYE DUYUMLAR ALIYORUZ DOĞRUMUDUR DAHA BİRİ FALİYETE GEÇMEDEN DİĞER ÖZELLEŞTİRMENİN PEŞİNDESİNİZ THY YÖNETİMİ ÖNCE BİRİNİ BİTİRİN SONRA DİĞERİNE GEÇİN SAYGILAR. BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ MUTLU OLURUZ. THY A.O İSTANBUL İSTASYON ÇALIŞANLARI

Türk Havayolları yönetimi aldığı kararlarla holdingleşme yönünde önemli adımlar atıyor. Teknik A.Ş ile başlayan ayrışma tüm hızı ile devam ediyor. Türk Havayolları son aldığı kararla Eğitim’i de özelleştiriyor.

Türk Havayolları Eğitim A.Ş adını alacak yeni oluşum, Türk Havayollarının tüm eğitim bölümlerini bu çatı altında toplayacak. Teknik eğitimlerden hostes eğitimlerine, pilot eğitimlerinden dispatch eğitimine kadar bir havayolu şirketi için gerekli tüm personeli eğitecek olan Eğitim A.Ş için çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Türk Havayolları’nın Florya’da bulunan eğitim binasında kurulacak olan şirkete ileride yabancı ortak alınması da gündemde. 

Eğitim A.Ş’nin Hezarfen Havaalanında kurulması düşünülmüş ancak THY’nin Hezarfen Havaalanı ile anlaşamadığı belirtilmişti. Hezarfen Havaalanı kaynakları ise THY’nin Hezarfen’i ele geçirmeye çalıştığı anlaşıldığı için bu anlaşmaya yanaşılmadığı iddiasını ortaya attı.

Öte yandan THY Eğitim A.Ş’nin pilot eğitimlerini Çorlu Havaalanında yapacağı de gelen haberler arasında.

THY’nin özellikle pilot yetiştirme konusunda eğitime ağırlık verecek olması özel pilot okullarını endişelendiriyor. THY’nin kendi pilotlarının yanında dışarıya da pilot yetiştirmesi halinde özel pilot okullarının batacağına kesin gözle bakılıyor.

©AirportHaber Özel

UYARI

THY DENGELERİ ALT ÜST EDECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 13 yıl önce
Hayırlı olsun bakalım analar ne cevherler ne eğitimciler doğurmuş göreceğiz. Ayak seslerini Kol Center'da gördüğümüz profesyonelleşme ne mucizeler yaratacak bakalım. Komik olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Eskiden yugoslavya vardı. Sonra holding oldu. Bosna-Sırbisten-Slovenya-Hırvatistan-.....gibi devletler oluştu. THY dan da epey devlet çıkacak gibi görünüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
NE O ZORUNUZAMI GITTI YARANIZ VARKI GOCUNUYORSUNUZ...NEYI KINAYACAKSINIZ ESEFLE KINIYORMUS DEDIKLERIME HAYIR YANLIS DESENIZ YA..DORGU OLDUGUNU HEPIMIZ BAL GIBI BILIYORUZ.SIZIN ISINIZE GELMIYORDA ONDAN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Call Centeri ozellestirirken THY yönetiminin hiçbiryerden danişmanlik ve fikir almadıkları şimdi belli oluyor. Bir cagri merkezi bu kadar mı kötü olur?Ne kadar tecrübesiz varsa hepsi yeni özelleştirilen çağrı merkezindedir.Herkes THY Çağrı Merkezinden yaka silkiyor.THY yönetiminide Parlak Zekalarından dolayı hergun kutluyorlar!Eğitimli ,yetişmiş ve oturmuş Çağrı Merkezini dağitıp bu yeni Çağrı Merkezini oluştırmak için üstün zekalı olmaları gerekirdi! Eğer bu seferde Eğitimi özelleştiriyorlarsa tebrik edilmeleri gerekir.Ama ne çıkacağı belli olmaz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
iyi ki vardın valla,sen olmasaydın havacılığın durumu çok kötü olurdu.aAllah seni başşşımızdan eksik etmesin.sevgili kardeşim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ÖNCE BİZ VARDIK SÖZÜM SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERE NE KADAR BASİT KAFA YAPILI İNSANLARSINIZ ANCAK SİZLERDEN DAHA FAZLASINI BEKLEMEK HATA OLUR ÇÜNKÜ DÜNYAYA AT GÖZLÜĞÜ İLE BAKAN TİPLERSİNİZ YAZIKLAR OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ne kadar çirkin ve seviyesiz bir yorum. Baştan aşağıya terbiyesizlik akıyor. Aslında seni en başta THY çalışanlarının kınaması lazım. Yoksa tüm THY çalışanları böyleyse vay o THY'nin haline... ama çoğunun böyle olmadığını adım gibi biliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben bilirim- -Sen bilmezsin-- O bilmez-- Biz biliriM- Sizler bilmezsiniz--- Onlar bilmezler--- BENNN BİLİRİMM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sonradan sektore gıren hıc kımse fazla yorum yapmamalı,once THY vardı uculmayacak yerlere uctu bazen bos gıttı geldı ama tavız vermedı bazen belkı kar amacıda gutmeden o hatlarda uctu su anda havacılık alanında ozel sektorde calısanların hemen hemen hepsı bu sırkette yetısıp sektore gırdı,kımse eskıden yemegını yedıgı yere laf atmasın bu ulkede havacılıgın temelını bu sırket ve calısanları attı,once bız vardık gerıden gelenlerse sadece bugun varlar yarın ıse onlar ıcın mechul,o yuzden strese gırıyorlar acaba bıze ne olacak:) kırıntılarla ıdare edın sesınızıde cıkarmayın ıste,ama her gece yataga yattıklarında THY bısey olsada sektor bızlerın arasında paylasılsa dıye azmı dua edıyorlardır acaba merak edıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
TGS NE ZAMAN FALİYETE GEÇİCEK ?TEMMUZUN BAŞINDA GEÇİCEK DİYE DUYUMLAR ALIYORUZ DOĞRUMUDUR DAHA BİRİ FALİYETE GEÇMEDEN DİĞER ÖZELLEŞTİRMENİN PEŞİNDESİNİZ THY YÖNETİMİ ÖNCE BİRİNİ BİTİRİN SONRA DİĞERİNE GEÇİN SAYGILAR. BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ MUTLU OLURUZ. THY A.O İSTANBUL İSTASYON ÇALIŞANLARI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000