25 Ocak 2017, Çarşamba 15:28:21

THY bu tarihlerde San Francisco seferlerini iptal etti

Türk Hava Yolları (THY) bazı tarihlerde yapacağı İstanbul-San Francisco seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.
  • Sofya bir saatlik mesafede 1000 tl Gunde 3 seferden 2 Sefere dustu
  • avrupalı havayolları 700 800 tl ye uçarken thy 1800 tl den aşağı fiyat vermiyor kazık kazık
  • Vallahi çok yazık. Emirates şimdi Atina dan da yolcu alıp ABD ye taşımaya çalışıyor. Bölgedeki durumumuz çok kötüleşecek. 3. havalimanı da bu gidişle elde patlayacak. Oraya da yolcu garantisi verilmişti. Arkadaşlar vergilerimiz resmen bu garantilerle çar çur edilip birilerinin cebine gidiyor. 3. köprü, 3. havalimanı, orhangazi köprüsü, avrasya tüneli hepsi geçiş garantili. o kadar araç geçmez, yolcu geçmezse adam tıkır tıkır devletten alıyor parasını. Baktığınızda sayıların hep yerlerde süründüğünü görüyorsunuz. Yazık ediliyor bu ülkeye, ülkenin gözde kurumlarına...
  • lufthansanın 1800 tl ye uçtuğu yerlerde tk 3500 tl istiyor. diğer hatlarda da frekans eksiltimi bekliyorum.
  • İkramla o kadar oynarsanız olcağı buydu, olan transit yolcuyuda kaybetti,hem hizmet yok hem fiyat uçuk niye tercih edilcekti???
  • Çift başlılık yolcuyu etkiliyor. Cumhurbaşkanlığına geçelim uçaklar full uçacak hatta günde iki frekans olabilir.
  • HAYIR
  • Sfo'da hava 12 derece gunesli , simdiden Luftansa ile ucacak yolcularimiza iyi ucuslar dilerim.....
  • San Francisco'ya son iki ucusumda Frankfurt aktarmali olarak Lufthansayi tercih ettim, hem bilet fiyati uygun hem de koltuk araligi oldukca rahatlaticiydi sansima Airbus A380 geldi saniyorum tüm SFO ucuslarini Airbus A380 ile gerceklestiriyorlarmis. San Francisco'ya gideceklere Lufthansa'yi tavsiye ederim o yuzden.
  • Tarife devam ederken bu kadar sayidaki ucusun iptali hic hayra alamet degil. Doluluk oranlari iptal gerektirecek kadar kotu durumda mi?

Türk Hava Yolları (THY), bugün dahil olmak üzere belirli tarihlerde gerçekleştirilecek San Francisco seferlerini iptal ettiğini duyurdu.

Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, iptal edilen karşılıklı 6 adet İstanbul-San Francisco-İstanbul uçuşunun tarihleri de belirtildi.

Buna göre Türk Hava Yolları, 25(bugün)-31 Ocak ve 6-14-21 ve 24 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceği TK79-80 sefer sayılı karşılıklı San Francisco uçuşlarını iptal etti.

THY bu tarihlerde San Francisco seferlerini iptal etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Taner ~ 2 yıl önce
Sofya bir saatlik mesafede 1000 tl Gunde 3 seferden 2 Sefere dustu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kazıkçı thy ~ 2 yıl önce
avrupalı havayolları 700 800 tl ye uçarken thy 1800 tl den aşağı fiyat vermiyor kazık kazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 2 yıl önce
Vallahi çok yazık. Emirates şimdi Atina dan da yolcu alıp ABD ye taşımaya çalışıyor. Bölgedeki durumumuz çok kötüleşecek. 3. havalimanı da bu gidişle elde patlayacak. Oraya da yolcu garantisi verilmişti. Arkadaşlar vergilerimiz resmen bu garantilerle çar çur edilip birilerinin cebine gidiyor. 3. köprü, 3. havalimanı, orhangazi köprüsü, avrasya tüneli hepsi geçiş garantili. o kadar araç geçmez, yolcu geçmezse adam tıkır tıkır devletten alıyor parasını. Baktığınızda sayıların hep yerlerde süründüğünü görüyorsunuz. Yazık ediliyor bu ülkeye, ülkenin gözde kurumlarına...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yüksek fiyat ~ 2 yıl önce
lufthansanın 1800 tl ye uçtuğu yerlerde tk 3500 tl istiyor. diğer hatlarda da frekans eksiltimi bekliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilgi ~ 2 yıl önce
direkt uçuş aktarmalı uçuş farkı. tüm dünyadaki genel pazarlama stratejisi.
İkram ~ 2 yıl önce
İkramla o kadar oynarsanız olcağı buydu, olan transit yolcuyuda kaybetti,hem hizmet yok hem fiyat uçuk niye tercih edilcekti???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meraklı Yolcu ~ 2 yıl önce
Çift başlılık yolcuyu etkiliyor. Cumhurbaşkanlığına geçelim uçaklar full uçacak hatta günde iki frekans olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wondered Passenger ~ 2 yıl önce
Gercekten, iki frakans baslar. Ground olan ucaklar da ucmaya baslayacak. Yeterki Cumhurbaskanliga bir an gecelim. :)
HAYIR ~ 2 yıl önce
HAYIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAYIR ~ 2 yıl önce
HAYIR HAYIR VE BİNLERCE DEFA H A Y I R.
Zanzibar ~ 2 yıl önce
Sfo'da hava 12 derece gunesli , simdiden Luftansa ile ucacak yolcularimiza iyi ucuslar dilerim.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 2 yıl önce
San Francisco'ya son iki ucusumda Frankfurt aktarmali olarak Lufthansayi tercih ettim, hem bilet fiyati uygun hem de koltuk araligi oldukca rahatlaticiydi sansima Airbus A380 geldi saniyorum tüm SFO ucuslarini Airbus A380 ile gerceklestiriyorlarmis. San Francisco'ya gideceklere Lufthansa'yi tavsiye ederim o yuzden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qtr ~ 2 yıl önce
Kesinlikle Zaten THY kendi milletine düşman. Yabancı ucuza uçuyor kendi vatandaşı ppahalı. Biz de mecbur aktarmalı uçuyoruz.
Demir ~ 2 yıl önce
Aferin cok iyi dusunmussun!!! Kina da gonderelim sana, lazim olur.
D.YALIM ~ 2 yıl önce
THY iyi bir havayolu belki biraz pahalı ama asla Lufthansa ile kıyaslama THY lütfen.
Pazar bilgin 0 ~ 2 yıl önce
DİREKT uçan her zaman en pahalıdır. Çünkü en kısa, en zahmetsiz ürünü sunar. Aktarmalılar da aradaki farkı kapamak için fiyat kırar. Bu kadar basit ve değişmez mantığı daha bilmiyorsanız bari yorum yazmayın ;)
Iptal ELite Plus ~ 2 yıl önce
Ben Elite Plus imi iptal ettim. LAX a KLM ile tereddutlu uctum. AMS da bir gece konakladim. Yemekler muhtesemdi. Onun icin DOCO nun filan artik esamesi okunmaz. Sunulan bazi teknik detaylari karsilastirinca THY coktan cagin gerisine dogru ilerledigini goruyoruz.
Bilgi ~ 2 yıl önce
Dünyanın her yerinde direkt uçuşlar pahalı olur, aktarmalılar ucuz. Yani siz almanya'dan uçarken de bir almandan ucuza uçuyorsunuzdur. ama almanlar gidip türklere para vermez. kendi milli havayolunu sahiplenir. bizdeki arkadaşlar gider almanlara bayıla bayıla parayı verir. ondan sonra gider facebook'ta vatanı kurtarır.
Misafir ~ 2 yıl önce
Bu millet hep verecek mi kardeşim, biraz da alsın. Araçta vergi versin yakıtda vergi versin uçakda vergi versin, versin oğlu versin..
Partizan ~ 2 yıl önce
Tarife devam ederken bu kadar sayidaki ucusun iptali hic hayra alamet degil. Doluluk oranlari iptal gerektirecek kadar kotu durumda mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000