27 Şubat 2015, Cuma 09:40:51

THY ALIM YAPACAK

Türk Hava Yolları, CRM Projesi için Uzman, Mühendis ve İş Analisti alımı yapacağını duyurdu.
  • He olun üye çalışın 6 ay getirin biraz oy olay bitsin.
  • Tk gibi halka açık bir şirkette hala nasıl el altından adaletsiz alımlar yapılabiliyor anlamıyorum. Pozisyon ilanı yapılmadan işe girişi yapılan binlerce torpilli var. Havacılık okul mezunları da ac gezsin. Adalet lütfen.
  • Boşuna yazmayın geri bile dönmüyorlar. Alınan kişilerin referansları hangi siyasiler biri açıklasın fuat avni iş başına.
  • TGS YE ALIM VARMII??
  • Gören de CRM yazacaklar sanır. Kazığı yemişler almışlar programı ve kazığa eşlik edecek mühendis ve analist alınacak ..Vay Türkiyem vay ..Büyük hayallerin küçük insanları..
  • CRM gerçekten bilgi-beceri gerektiren bir iş evet ama müşteri ilişkileri yönetiminin ne olduğundan bir haber şirketlerin olduğu bir ortamda dünya markası olma çabasında bir şirketin CRM'i es geçmesi beklenemez. Dolayısı ile hemen eleştirmeyi anlamsız buldum. Ne yapsın yani emir dikte vb. ortamı var diye hep yerinde mi saysın? Vizyoner şirketlere ve insanlara saygı duyarım. Tebrik ederim. Pazarlama ile satışı ayırt edemeyen insanların olduğu bir ülkede müşteri ilişkileri yönetimine önem veren şirketlerin olması ümit verici.
  • Bu kelimeyi duyunca bir kisminin aklina sadece iyi gecinme gelir, kaynaklarin uygun kullanimi gelmez. THy da CRM ise gercekte desteklenmez, sadece adi vardir; soyleki, ornegin yayinlanan manueller Line da ucanlara hic sorulmaz, yani gorusleri alinmaz. Emir halinde dikte edilir. Mdler kendi adamlarini ogretmen yapar ve pozitif olmasi hereken egitimler ve Line Checkler bir baski aracina donusturulur. Brifingler 3 dk ile sinirlandirilmistir. Kokpit ve kabin ekibinin bir araya gelmesi haramdir. Bir memurun kokpitte gelip 5 dk fazla kalmasi cezai nedendir. Md lukler, araya birde, yetkilerinin nereden geldigi belli olmayan sefliklerle donatilmistir, md e ulasamassiniz, o yuce makamdir, degnekciler isi yurutur. Gorev tanimlamalari belli degildir. Sefere katilan en kidemli kaptan kimse o kendi kafasina gore kurallar koyar, yani keyfidir ve sizden uymaniz beklenir. Yani beylikler sistem eliyle olusturulur.

Türk Hava Yolları, CRM Projesi için Uzman, Mühendis ve İş Analisti alımı yapacağını duyurdu.

THY'den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Genel Kriterler

T.C. vatandaşı olmak
Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek
01.01.1980 ve sonrası doğmuş olmak
İyi derecede İngilizce bilmek

Pozisyonlar

Pozisyonlara ait yetkinlik ve görev tanımları değişkenlik göstermekte olup ilgili açıklamalar aşağıda bulunan linklerde yer almaktadır.

CRM Uzman
CRM Mühendis
CRM İş Analisti

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.

İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.

İlan kriterlerini sağlayan adaylar yazılı sınav ve mülakat aşamalarına davet edilecektir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ...

THY ALIM YAPACAK

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

dishatlar ~ 9 yıl önce
He olun üye çalışın 6 ay getirin biraz oy olay bitsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk Ik ~ 9 yıl önce
Tk gibi halka açık bir şirkette hala nasıl el altından adaletsiz alımlar yapılabiliyor anlamıyorum. Pozisyon ilanı yapılmadan işe girişi yapılan binlerce torpilli var. Havacılık okul mezunları da ac gezsin. Adalet lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Boşuna yazmayın geri bile dönmüyorlar. Alınan kişilerin referansları hangi siyasiler biri açıklasın fuat avni iş başına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 9 yıl önce
TGS YE ALIM VARMII??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Gören de CRM yazacaklar sanır. Kazığı yemişler almışlar programı ve kazığa eşlik edecek mühendis ve analist alınacak ..Vay Türkiyem vay ..Büyük hayallerin küçük insanları..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoşgörü Elçisi ~ 9 yıl önce
CRM gerçekten bilgi-beceri gerektiren bir iş evet ama müşteri ilişkileri yönetiminin ne olduğundan bir haber şirketlerin olduğu bir ortamda dünya markası olma çabasında bir şirketin CRM'i es geçmesi beklenemez. Dolayısı ile hemen eleştirmeyi anlamsız buldum. Ne yapsın yani emir dikte vb. ortamı var diye hep yerinde mi saysın? Vizyoner şirketlere ve insanlara saygı duyarım. Tebrik ederim. Pazarlama ile satışı ayırt edemeyen insanların olduğu bir ülkede müşteri ilişkileri yönetimine önem veren şirketlerin olması ümit verici.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Crm gorgu isidir ~ 9 yıl önce
Bu kelimeyi duyunca bir kisminin aklina sadece iyi gecinme gelir, kaynaklarin uygun kullanimi gelmez. THy da CRM ise gercekte desteklenmez, sadece adi vardir; soyleki, ornegin yayinlanan manueller Line da ucanlara hic sorulmaz, yani gorusleri alinmaz. Emir halinde dikte edilir. Mdler kendi adamlarini ogretmen yapar ve pozitif olmasi hereken egitimler ve Line Checkler bir baski aracina donusturulur. Brifingler 3 dk ile sinirlandirilmistir. Kokpit ve kabin ekibinin bir araya gelmesi haramdir. Bir memurun kokpitte gelip 5 dk fazla kalmasi cezai nedendir. Md lukler, araya birde, yetkilerinin nereden geldigi belli olmayan sefliklerle donatilmistir, md e ulasamassiniz, o yuce makamdir, degnekciler isi yurutur. Gorev tanimlamalari belli degildir. Sefere katilan en kidemli kaptan kimse o kendi kafasina gore kurallar koyar, yani keyfidir ve sizden uymaniz beklenir. Yani beylikler sistem eliyle olusturulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000