05 Eylül 2015, Cumartesi 13:50:25

Temel Kotil'den 'Lufthansa' açıklaması

THY CEO'su Temel Kotil verdiği röportajda THY ile Lufthansa'nın yakınlaşabileceğini ifade etti.
  • Sen git yap o zaman baydam bu mudur bir sey yapamayacak. Sen nerden biliyorsun adamin bir seyler yapamadigini? Cekemiyorsan anten taktir kendine
  • En sevdiğiniz millet araplar. Onlara yanaşsanıza
  • anca hırsızlıkta birinci olursunuz, vatana ihanette ve adam kayırmada
  • Kotil´in Haylleri... Lufthansa yoluna emin adımlarla ilerliyor Hedef 5.yıldız...
  • Bu muhtesem yonetici ! Izmir'deki bir konferansta ''Afrika,Afrika'' diyor,gelecekte en buyuk pazarin Afrika olacagini,oradakilere gidin orada''karpuz'' satin diye akil veriyor!,sirketinin Empathy dergisinde ''Afrika'nin % 61'i fransizca konusuyor'' diye yaziyor ama fransizca konusulan,havaalaninda ve buyuk sirketlerde dahi ingilizce bilen adama zor rastlanan Kongo'ya almanca bilen mudur atiyor ki adam ingilizcede bilmiyor! Temel fikrasi gibi degil mi ? Profesyonel ! oldugunu sanan hangi yonetici oraya boyle birini yollar?Afrika'da fransizca konusulan ulkelerdeki thy md veya seflerinin kaci fransizca biliyor ???Diger icraatlarini! yazmaya gerek yok, bu sitedeki yorumlari ve bu sitenin yazarlarini,haberlerini ve internette ''torpil hava yollari ya da they hate you airlines'' diye yazip, okumak yeterli !!! Bu mu saksakladiginiz,yagciligini yaptiginiz,zekasini,caliskanligini ovdugunuz yonetici!!! Bu kafayla mi LH ile Emirates ile bilmem kim ile rekabet edeceksin, 5 yildiz alacaksin ???
  • Thy'nin en büyük hatası sorunlara bireysel yaklaşmasıdır. Bir olay olduğunda prosedürleri değiştirmektense bireysel ceza vermesidir. (İşten çıkarması) Tabi ki bunun asıl sebibi de standart bir prosedür uygulayamaması, kaptan usulünün uçuşlarda geçerli olmasıdır. Ondan sonra da vaka olunca kitaba uyamadığı için ekipler cezalandırılmaktadır. Lufthansa ile arasındaki en büyük fark budur ve bu da ölüm-kalım meselesidir. Bunu yazarken bayrak taşıyıcımızın daha iyi olması temennisiyle yazıyorum. Temeldeki soruna işaret etmek için yazıyorum.
  • SON 5 SENEDIR AVRUPANIN EN IYI HAVAYOLU ŞİRKETI TURK HAVA YOLLARIDIR. BIZ EMEĞIMIZLE BIZ DİŞİMİZLE TIRNAĞIMIZLA KAZIYA KAZIYA BU DURMA GELDİK.YAZIK SİZE ŞAKŞAKÇILAR YAZIK SİZE YALAKALAR BİDE TUTTURMUŞLAR TORPIL.. NOOLDU SİZI ALMADILAR MI? GİREMEDİNİZ Mİ ? SİZ GİDİN ÇOK SEVDİĞİNİZ LUFTHANSADA ÇALIŞIN.
  • Bu adam dogru söylemiyor, show yapiyor, her söyledigi sey yuzeysel ve ici bos. Amaci gundemde kalmak, ben yonetiyorum demek. Madem LH'le yürüyen bir is birligi var acikla bakalim neymis o is birligi, ne zaman imzalanmis, hangi yk onayiyla yururluge girmis. Birde sen Sunexpress'i agzina niye aliyorsun ki en ufak bir iliskin yok. Ne yk'sindasin ne yonetiminde. Sunexpress baktin basarili ondanda nemalanim dedin dimi. Bu adamin ne TK'ya nede herhangi bir istirakine en ufak bir katkisi yoktur Son 6 senedir hic bir istirakin ne yonetimindedir nede icindedir. ama kendi adina show yapmayi nerede basari var yamannayi cok iyi bilir
  • Temel bey yeni ilanlar ne zaman gelicek? yaş sınırlamalarını kaldırmanızı bekliyoruz.
  • Cok yanlış olur.. Almanya Türk düşmanı

Kotil, daha yakın bağlar için potansiyel olduğunu, aktarma merkezi gelişse bile ortaklığın hala önemli olduğunu belirtti.

Bloomberg televizyonuna konuşan Kotil, "THY ve Lufthansa'nın yakınlaşmaları potansiyeli var. Lufthansa Kuzey Avrupa'da en güçlü hava yolu ve biz de Güney Avrupa'da güçlüyüz" dedi.

Almanya'dan Lufthansa ve Polonya'dan LOT gibi hava yolu şirketleri ile kurulan ortaklığın, İstanbul hub'ında büyümeye devam etmeyi planlayan THY için önemli olduğunu vurgulayan Kotil, Emirates, Qatar Airways ve Etihad Airways PJCS gibi Körfez hava yolu şirketleriyle de yarışmayı amaçladıklarını belirtti.

THY, Star Alliance programı aracılığıyla Lufthansa ve SunExpress ile birlikte çalışıyor.

Lufthansa, Mart ayında, SunExpress pilotlarını, Eurowing bandını genişletmek için uzun uçuşlarda kullanacağını açıklamıştı.

Kotil, ayını zamanda LOT ile yapılan anlaşmayla "ana yolların güçlendirileceği" haberini verdi.

THY, 2023'e kadar uçak filosunu iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Temel Kotil'den 'Lufthansa' açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Komedi ~ 7 yıl önce
Sen git yap o zaman baydam bu mudur bir sey yapamayacak. Sen nerden biliyorsun adamin bir seyler yapamadigini? Cekemiyorsan anten taktir kendine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap ~ 7 yıl önce
En sevdiğiniz millet araplar. Onlara yanaşsanıza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
400 ~ 7 yıl önce
anca hırsızlıkta birinci olursunuz, vatana ihanette ve adam kayırmada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
träumen ~ 7 yıl önce
Kotil´in Haylleri... Lufthansa yoluna emin adımlarla ilerliyor Hedef 5.yıldız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rwqr ~ 7 yıl önce
kann seın
trajikomik ~ 7 yıl önce
Bu muhtesem yonetici ! Izmir'deki bir konferansta ''Afrika,Afrika'' diyor,gelecekte en buyuk pazarin Afrika olacagini,oradakilere gidin orada''karpuz'' satin diye akil veriyor!,sirketinin Empathy dergisinde ''Afrika'nin % 61'i fransizca konusuyor'' diye yaziyor ama fransizca konusulan,havaalaninda ve buyuk sirketlerde dahi ingilizce bilen adama zor rastlanan Kongo'ya almanca bilen mudur atiyor ki adam ingilizcede bilmiyor! Temel fikrasi gibi degil mi ? Profesyonel ! oldugunu sanan hangi yonetici oraya boyle birini yollar?Afrika'da fransizca konusulan ulkelerdeki thy md veya seflerinin kaci fransizca biliyor ???Diger icraatlarini! yazmaya gerek yok, bu sitedeki yorumlari ve bu sitenin yazarlarini,haberlerini ve internette ''torpil hava yollari ya da they hate you airlines'' diye yazip, okumak yeterli !!! Bu mu saksakladiginiz,yagciligini yaptiginiz,zekasini,caliskanligini ovdugunuz yonetici!!! Bu kafayla mi LH ile Emirates ile bilmem kim ile rekabet edeceksin, 5 yildiz alacaksin ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi ~ 7 yıl önce
Kongo kinshasa artık Allah a emanet . Yeni gelen müdürün Fransızca ve İngilizce bilmiyor Olmasını boşverin işi de bilmiyor. 29 Yaşında tecrübesi 4 sene olan birini sen torpille müdür yap oraya gönder. Sonra da THY itibarı de ; rekabeti de. Şirkette bu gibi örnekler çok. Yazık çok yazık..
Fo ~ 7 yıl önce
Thy'nin en büyük hatası sorunlara bireysel yaklaşmasıdır. Bir olay olduğunda prosedürleri değiştirmektense bireysel ceza vermesidir. (İşten çıkarması) Tabi ki bunun asıl sebibi de standart bir prosedür uygulayamaması, kaptan usulünün uçuşlarda geçerli olmasıdır. Ondan sonra da vaka olunca kitaba uyamadığı için ekipler cezalandırılmaktadır. Lufthansa ile arasındaki en büyük fark budur ve bu da ölüm-kalım meselesidir. Bunu yazarken bayrak taşıyıcımızın daha iyi olması temennisiyle yazıyorum. Temeldeki soruna işaret etmek için yazıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
SON 5 SENEDIR AVRUPANIN EN IYI HAVAYOLU ŞİRKETI TURK HAVA YOLLARIDIR. BIZ EMEĞIMIZLE BIZ DİŞİMİZLE TIRNAĞIMIZLA KAZIYA KAZIYA BU DURMA GELDİK.YAZIK SİZE ŞAKŞAKÇILAR YAZIK SİZE YALAKALAR BİDE TUTTURMUŞLAR TORPIL.. NOOLDU SİZI ALMADILAR MI? GİREMEDİNİZ Mİ ? SİZ GİDİN ÇOK SEVDİĞİNİZ LUFTHANSADA ÇALIŞIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne is birligi ~ 7 yıl önce
Bu adam dogru söylemiyor, show yapiyor, her söyledigi sey yuzeysel ve ici bos. Amaci gundemde kalmak, ben yonetiyorum demek. Madem LH'le yürüyen bir is birligi var acikla bakalim neymis o is birligi, ne zaman imzalanmis, hangi yk onayiyla yururluge girmis. Birde sen Sunexpress'i agzina niye aliyorsun ki en ufak bir iliskin yok. Ne yk'sindasin ne yonetiminde. Sunexpress baktin basarili ondanda nemalanim dedin dimi. Bu adamin ne TK'ya nede herhangi bir istirakine en ufak bir katkisi yoktur Son 6 senedir hic bir istirakin ne yonetimindedir nede icindedir. ama kendi adina show yapmayi nerede basari var yamannayi cok iyi bilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 7 yıl önce
Temel bey yeni ilanlar ne zaman gelicek? yaş sınırlamalarını kaldırmanızı bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsmail hakkı ~ 7 yıl önce
Cok yanlış olur.. Almanya Türk düşmanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 7 yıl önce
almanya turk dusmani evet peki neden ve nasil yaklasik 4 milyon turk vatandasi orada yasiyor o zaman ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000