07 Nisan 2015, Salı 08:20:05

ORDU-GİRESUN NE ZAMAN AÇILACAK?

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Şener: -"Mayıs ayından önce resmi olarak bu havalimanı açılmış olacak" dedi.
  • Thy rezervasyon bulunmuyor
  • thy de bu uçuşla ilgili rezervasyon yok...
  • İZMİT_İSTANBUL ARASINDAKİ DEMİRYOLU DA İKİ YIL ÖNCE RESMİ.! OLARAK AÇILDI AMA,TRENLER GEBZE DEN İLERİYE HALA GİDEMİYOR.......
  • Türkiyede gelmiş geçmiş en kötü yatırım örneği. Sırf seçim uğruna paralar heba oldu. İhtiyacı olan bir sürü il varken buraya yapılmasını sadece yandaşlar alkışlıyor. Yani? Körü körüne
  • Rezervasyon için THY de öyle birse yok...beyefendinin tlf kaç acaba?
  • Seçim vaatleri
  • Açılış önemli değil. Göstermelik bir açılışın kimseye faydası yok. Haziranda okul tatilinde ilk uçuş olsun yeter.
  • Seçimden önce tam bitmesi ve açılması gerekir ki, oy baskısı olmasın. Dürüst siyaset bunu gerektirir ki, varsa göreceğiz.
  • Ruhsatsız nasıl uçacaklar?
  • Vay be güzel olmuş cidden

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı İhsan Şener, yapımı devam eden Ordu-Giresun Havalimanı'na ilişkin, "Vatandaşlarımız mayıs ayı sonunda Ordu'ya uçacaksa ya da Ordu'dan başka illere uçmak istiyorsa şu anda Türk Hava Yolları'ndan rezervasyon yaptırabilirler" dedi.

Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye 'nin prestij projelerinden olan Ordu-Giresun Havalimanı inşaatının çok hızlı ilerlediğini ve projede artık sona gelindiğini söyledi.

Ulaştırma Bakanlığı bürokrasisi başta olmak üzere bölge milletvekilleri olarak projenin yapımını yakından takip ettiklerini belirten Şener, "Hem eski hem yeni  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlarımızdan aldığım bilgiler doğrultusunda mayıs ayı sonu gibi tarifeli uçuşlara rezervasyon yapılabiliyor" diye konuştu.

"Mayıs ayından önce resmi olarak bu havalimanı açılmış olacak"  diyen Şener, "Vatandaşlarımız mayıs ayı sonunda Ordu'ya uçacaksa ya da Ordu'dan başka illere uçmak istiyorsa şu anda Türk Hava Yolları'ndan rezervasyon yaptırabilirler" şeklinde konuştu.
Resmi açılışla ilgili iki alternatif programın düşünüldüğünü vurgulayan Şener, şunları kaydetti:

"Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımız bu açılışa katılmak istiyorlar. Çünkü bu, Türkiye için çok önemli bir proje. Avrupa 'da da tek proje olma özelliğini taşıyor. Dolayısıyla ya seçim sürecinde Sayın Başbakanımızın Ordu programına uyarlı hale getirilecek. Ya da Sayın Cumhurbaşkanımızın programı müsait olduğu bir tarihte nisan ayının ikinci yarısından sonra resmi açılışı inşallah gerçekleştirmiş olacağız."

Havalimanı'nın tamamlanması için her türlü maddi imkanın seferber edildiğini de vurgulayan Şener, "Sadece ilgili firmanın biraz zamana ihtiyacı var. Onlar da bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorlar. Gece gündüz demeden çalışıyorlar" ifadesini kullandı. 

ORDU-GİRESUN NE ZAMAN AÇILACAK?

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

cemil ~ 9 yıl önce
Thy rezervasyon bulunmuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
erdal ~ 9 yıl önce
thy de bu uçuşla ilgili rezervasyon yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M:K ~ 9 yıl önce
İZMİT_İSTANBUL ARASINDAKİ DEMİRYOLU DA İKİ YIL ÖNCE RESMİ.! OLARAK AÇILDI AMA,TRENLER GEBZE DEN İLERİYE HALA GİDEMİYOR.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Türkiyede gelmiş geçmiş en kötü yatırım örneği. Sırf seçim uğruna paralar heba oldu. İhtiyacı olan bir sürü il varken buraya yapılmasını sadece yandaşlar alkışlıyor. Yani? Körü körüne

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezervasyon ~ 9 yıl önce
Rezervasyon için THY de öyle birse yok...beyefendinin tlf kaç acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Seçim vaatleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AÇILIŞ ~ 9 yıl önce
Açılış önemli değil. Göstermelik bir açılışın kimseye faydası yok. Haziranda okul tatilinde ilk uçuş olsun yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Seçimden önce tam bitmesi ve açılması gerekir ki, oy baskısı olmasın. Dürüst siyaset bunu gerektirir ki, varsa göreceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ruhsatsız nasıl uçacaklar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Vay be güzel olmuş cidden

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000