18 Mart 2015, Çarşamba 17:00:27

MİL TALİHLİSİ ERCÖMERT; 'BAĞIŞLAYACAĞIM'

Türk Hava Yolları'nın Mil talihlisi Limak Enerji Üretim Genel Müdürü Taner Ercömert, milleri bağışlayacağını açıkladı.
  • Yarışma boyunca neredeyse her gün katıldım. Yedeklerin en sonlarında çıktım. Hayırlısı asillerin başvurmamasını bekliyoruz
  • Keşke baba çıksa
  • o kadar kisi katiliyor cekilise ama ne hikmetse Limak gibi Turkiye'nin en önemli sirketlerinden birisinin tepe yoneticisine cikiyor.. hmmm.. enteresann...
  • 4 kisilik amerika gidis donus bileti icin bagislanan millerden banada verirmisiniz,
  • 1 milyon mil haberi diye tikladim, bi baktim bir milyon mal var... bazilari kadrolu heralde burda. Ozellikle Sacma yorumlar yap, ortaligi karistir, laf sok, camur at, kafa bulandir gibi uzmanlik alanlari olan kardeslerimiz var ki taktire sayan yorumlar. Ayakta alkisladim gercekten. Tebrikler. Almanyadan gunaydinlar olsun benim canim Türkiyem'e =)
  • Bu sadece 1.000.000 mil kazananın kendi tasarrufunda gerçekleştirdiği bir açıklama. Peki diğer 100 kişi? Her şeyin incelenmesi gerekir. Eğer bu işte herhangi bir adam kayırma var ise bir an önce ortaya çıkmalıdır. Bu kadar insanın hayalleri ile oynandı ise, ki ummuyorum artık o kadarını da, cezasının da verilmesi gerekir. Buraya kadar düşmedi daha bu memleket...
  • yorum yapmak için boş boş yorum yapmayın. "aktarırsın" nickli kafası az çalışan arkadaşa yazıyorum, önce aç yarışma koşullarını oku sonra yaz ne yazacaksan. ama senin kafan belli ki az çalışıyor beceremezsin ben senin için buraya kopyalayayım, al: " Kazanılan Mil'leri sadece kendimiz mi kullanabiliriz? İkramiye Mil'ler devredilemez ve nakde çevrilemez." "devredilemez" ne demek bilmiyorsan, onu da yazarım. şimdi sen bunu da anlamazsın.
  • Bu çekilişler de kazananların sadece isimleri değilde kısaca öz geçmişini yayınlasınlar da bizde adil bir çekiliş yapıldığına inanalım.
  • kazanılan milleri eşine çocuklarına bile aktaramıyosun, şovenizmden başka bir şey değil.
  • Adam heves etmiş girmiş size ne thy ya da limak/Taner Ercömert in böyle bir jeste ihtiyacı mı var. Uçakta ekstra içecek/yemek peşine koşanlar burada milyon mil muhabbeti yapıyor. :))

Miles&Smiles kredi kartının 25. Yılı dolayısıyla düzenlenen 25 milyon mil kampanyasına binlerce insan katıldı. Kampanyanın en büyük ödülü olan 1 milyon mil ödülü çekiliş sonucunda Limak Enerji Üretim Genel Müdürü Taner Ercömert’e çıktı. Kampanyaya 273 bin kişi katıldı. Büyük ödül genel müdüre çıkınca sosyal medya bu olayı konuştu. THY bütün çekiliş işleminin hukuki prosedürlere uygun olduğunu açıkladı. Ercömert ise Hürriyet Dünyası’na yaptığı açıklamada milleri bağışlayacağını söyledi.

Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles kredi kartı üyeleri için düzenlediği 25 milyon mil kampanyasının sonuçları geçen hafta açıklandı. Kampanyanın en büyük ödülü olan 1 milyon mili ise Limak Holding Enerji Üretim Genel Müdürü Taner Ercömert kazandı. Söz konusu mil ödüllerinin sahipleri noter huzurunda çekiliş yapılarak belirlendi. 1 milyon mil ödülünün Ercömert gibi üst düzey bir yöneticiye çıkması sosyal medyada çok konuşuldu. Konuyla ilgili olarak hürriyet.com.tr’ye açıklama yapan Ercömert ‘söz konusu milleri bağışlayacağını’ ifade etti.

Ercömert, “Ben söz konusu yarışmaya Taner Ercömert adına şahsi bir başvuru yaptım. Bunun şirketimle bir alakası yok. Milli Piyango gibi bir şey bu. Milyonlarca kez başvuru yapılan bir yarışma” dedi. Limak’ın 3. havalimanı yapan bölümünde çalışmadığını vurgulayan Ercömert, “20 senedir Miles&Smiles kredi kartım var. O kartı aldığımda Limak’ta bile değildim” dedi. Yarışmaya kaç kez başvurduğunu sorduğumuzda Ercömert, “Birkaç defa başvurdum” dedi. Milleri bağışlamayı düşündüğünü ifade eden Taner Ercömert, “Prosedür nasıl olur bilmiyorum ama bu milleri öğrencilere bağışlamayı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

273 BİN 190 KİŞİ KATILDI

THY’nin 25 milyon mil kampanyasına 273 bin 190 kişi katıldı. Söz konusu kişiler 2 milyon 665 bin 954 kere başvuruda bulundu. Bir kişi ortalama 9.7 kez başvuru yaptı. Çekiliş sonunda 1 kişiye 1 milyon mil 100 kişiye 240 bin mil hediye edildi. Çekiliş 04.03.2015 tarihinde İstanbul’da noter huzurunda ve halka açık gerçekleştirildi.

BİR MİLYON MİL İLE NE KADAR UÇULABİLİR
Gidiş - dönüş olmak üzere Amerika’ya 20 uçuş
Gidiş - dönüş olmak üzere Avrupa’ya 50 uçuş, ve yurt içinde 200 uçuş.

MİL TALİHLİSİ ERCÖMERT; 'BAĞIŞLAYACAĞIM'

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yarışma boyunca neredeyse her gün katıldım. Yedeklerin en sonlarında çıktım. Hayırlısı asillerin başvurmamasını bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Keşke baba çıksa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
o kadar kisi katiliyor cekilise ama ne hikmetse Limak gibi Turkiye'nin en önemli sirketlerinden birisinin tepe yoneticisine cikiyor.. hmmm.. enteresann...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haklısınız.. ~ 9 yıl önce
evet insan hemen "ne bu ya" diyor ama "abi" sürekli uçup ve bir kaç katılım yaptı ise şansı çok olabilir. zaten o olmasa idi yine çok uçan başka bir "abi" olur idi.
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
4 kisilik amerika gidis donus bileti icin bagislanan millerden banada verirmisiniz,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1 milyon MAL ~ 9 yıl önce
1 milyon mil haberi diye tikladim, bi baktim bir milyon mal var... bazilari kadrolu heralde burda. Ozellikle Sacma yorumlar yap, ortaligi karistir, laf sok, camur at, kafa bulandir gibi uzmanlik alanlari olan kardeslerimiz var ki taktire sayan yorumlar. Ayakta alkisladim gercekten. Tebrikler. Almanyadan gunaydinlar olsun benim canim Türkiyem'e =)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diğerleri ~ 9 yıl önce
Bu sadece 1.000.000 mil kazananın kendi tasarrufunda gerçekleştirdiği bir açıklama. Peki diğer 100 kişi? Her şeyin incelenmesi gerekir. Eğer bu işte herhangi bir adam kayırma var ise bir an önce ortaya çıkmalıdır. Bu kadar insanın hayalleri ile oynandı ise, ki ummuyorum artık o kadarını da, cezasının da verilmesi gerekir. Buraya kadar düşmedi daha bu memleket...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
reklam ~ 9 yıl önce
yorum yapmak için boş boş yorum yapmayın. "aktarırsın" nickli kafası az çalışan arkadaşa yazıyorum, önce aç yarışma koşullarını oku sonra yaz ne yazacaksan. ama senin kafan belli ki az çalışıyor beceremezsin ben senin için buraya kopyalayayım, al: " Kazanılan Mil'leri sadece kendimiz mi kullanabiliriz? İkramiye Mil'ler devredilemez ve nakde çevrilemez." "devredilemez" ne demek bilmiyorsan, onu da yazarım. şimdi sen bunu da anlamazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamıyorum ~ 9 yıl önce
Bu çekilişler de kazananların sadece isimleri değilde kısaca öz geçmişini yayınlasınlar da bizde adil bir çekiliş yapıldığına inanalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
reklam ~ 9 yıl önce
kazanılan milleri eşine çocuklarına bile aktaramıyosun, şovenizmden başka bir şey değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aktarırsın ~ 9 yıl önce
bilmeden fikir sahibi olma, her lafa da maydanoz olma.
heves ~ 9 yıl önce
Adam heves etmiş girmiş size ne thy ya da limak/Taner Ercömert in böyle bir jeste ihtiyacı mı var. Uçakta ekstra içecek/yemek peşine koşanlar burada milyon mil muhabbeti yapıyor. :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000