03 Mart 2014, Pazartesi 09:11:22

KABİN MEMURLARININ TABLETLERİ DAĞITILIYOR

Kabin Hizmetleri Başkanlığı, bugünden itibaren bin 940 kabin amirine tablet bilgisayar dağıtımına başlayacak.
  • Aldığınız paranın yarısına ınsanlar sızın yaptıklarınız harıcınde şapkadan bırde tavşan cıkarıyolar..bıraz sukretmeyı ogrenın..
  • Kabin memurlarina bakarmisin eyvah eyvah:))
  • Bence kabın ekıbıne ılk önce abakus vermelıler.. Çünkü daha cogu sayı saymayı bılmıyor..
  • arkadaşlar, dedikodu,ruj ve ayna eklentileri varmış.ER`a gidenlere fal servisi de varmış :)
  • şimdi tabletlere bı ıhale acar ohh okularda falan da dagtılacak ya % 50 akp cebe atar belkıde bu ıhle ufak kar getırı dıye de ugrasmazlar ama bellı olmaz
  • çakma ipad dağıtıyolarmış çince yazılar falan çıkıyomuş
  • Kıskananlar rahat olsun. İçinde ne web browser, ne kamera ne de store yokmuş :)
  • Habomcu, kağıtlarin ve harcanan sürelerin yıllık maliyeti tabletlerden daha fazla. Yani senin tabletleri desteklemen lazım. Kar edilen kısmı size zam olarak versinler diye...
  • belki iyi.bir.uygulama ama personel baris icinde adeletle yonetilmiyorsa bu.tip guzellikler gume.gider, arkadas sirket para kazaniyor verin su habomcu kardeslerimizin hakkini, bu kadar mi zor arkadas insanlari memnun etmek
  • İŞTE BU NE OLUR KABIN IN BAŞINDAKI INSAN UÇUŞ İŞLETMEDEN SORUMLU PATRON OLSUN BELKI O ZAMAN KOKPITE DE VERILIR IPAD. HER NE KADAR KABİNE VERİLENİN YÜZDE BIRI KADAR FAYDA VERMEYECEKSE BILE :) VE KOKPİTTE NEREDEYSE 100 kiloya yakın hele uzakdoğu uçuşlarında koktpitte adım atmaya engel olup olası bir türbülans anında uçuş güvenliği hususunda nelere sebebiyet vereceğini bir düşünün. Havada uçuşan herbiri 2-3 kiloluk deri ciltli LİDO lar... Geçen yakıt bülteni yayınlandı. 50 kiloluk bir ekstra yükün bir uçakta yıllık taşınma maliyeti herhalde kabin hizmetleri açısından ivedilikle değerlendirilip hayata geçirilmiş. Her ne kadar 5 kilo bile olmasa ıpad in kabine sağlayacağı fayda... Ee kokpitede 2024 de gelir inşallah son 30 yılın fizibilite çalışmaları biterse...:))

Dijital Kabin Yönetim Sistemi’ni uygulamaya koyan THY Kabin Hizmerleti Başkanlığı, kabin amirlerine tablet bilgisayar dağıtacak.  Kabin amirlerinin ve  merkezi yönetimin etkin bilgi paylaşımı ile birlikte bilgiye ulaşım hızını artırmak, zamanı daha etkin kullanarak  verimliliği ve çalışanların motivasyonunu yükseltmek ve kağıt tasarrufu sağlamak amacıyla  Dijital Kabin Yönetim Sistemini uygulamaya koyan THY, bugünden itibaren bin 940 kabin amirine ipad dağıtacak. Toplam 7 bin kabin personeli bulunan THY, kabin amirlerine ipad dağıtarak kabin amirlerinin sorumluluklarındaki raporlamaları çok daha kolay yapmalarını sağlayacak.

Bugünden itibaren GİSAD binasına giderek tabletlerini teslim alacak olan kabin amirlerine iki saatlik eğitim de verilecek. 

Kabin amirleri ipad’ler sayesinde, Uçak Suyu Takip Formu, Temizlik Geri Bildirim Formu, Kabin Arıza Defteri, Temizlik Malzeme Yükleme İrsaliyesi,  Kabin Ekibi Listesi, Kabin Raporları, Stok Listesi Formu, Temizlik Malzeme Formu, Kabin Amiri Bilgi Akarım Formu, Kabin Ekibi Performans Değerlendirme Anketi ve diğer dokümanları dijital ortamda kullanabilecek.

©AirportHaber.com

KABİN MEMURLARININ TABLETLERİ DAĞITILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Aldığınız paranın yarısına ınsanlar sızın yaptıklarınız harıcınde şapkadan bırde tavşan cıkarıyolar..bıraz sukretmeyı ogrenın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Kabin memurlarina bakarmisin eyvah eyvah:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bence kabın ekıbıne ılk önce abakus vermelıler.. Çünkü daha cogu sayı saymayı bılmıyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komiksin ~ 9 yıl önce
Gel senide görelim 4 bacak yap kabin içi sayıma bir sokalım seni, yolcular yerlerine oturmamış, TGS her zamanki gibi kabinden bagaj topluyor olsun, yolcular ben bagajımı nereye koyucam diye çemkirsin, biri su biri yastık istesin, biri bagajıım uçağa yüklendimi diye sorsun, iyi bile sayıyoruz yuzdeye vursan senden daha ıyıyızdır.
varmış varmış ~ 9 yıl önce
arkadaşlar, dedikodu,ruj ve ayna eklentileri varmış.ER`a gidenlere fal servisi de varmış :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
akp ~ 9 yıl önce
şimdi tabletlere bı ıhale acar ohh okularda falan da dagtılacak ya % 50 akp cebe atar belkıde bu ıhle ufak kar getırı dıye de ugrasmazlar ama bellı olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
çakma ipad dağıtıyolarmış çince yazılar falan çıkıyomuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 9 yıl önce
Kıskananlar rahat olsun. İçinde ne web browser, ne kamera ne de store yokmuş :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Habomcu, kağıtlarin ve harcanan sürelerin yıllık maliyeti tabletlerden daha fazla. Yani senin tabletleri desteklemen lazım. Kar edilen kısmı size zam olarak versinler diye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sahi mi? ~ 9 yıl önce
Bu şirkette ne zman tasarruf ettirilen birşeyin personele zam olarak geri döndüğünü gördüğünüz ? sadece burda değil tüm şirketlerde ?
320 ~ 9 yıl önce
belki iyi.bir.uygulama ama personel baris icinde adeletle yonetilmiyorsa bu.tip guzellikler gume.gider, arkadas sirket para kazaniyor verin su habomcu kardeslerimizin hakkini, bu kadar mi zor arkadas insanlari memnun etmek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
İŞTE BU NE OLUR KABIN IN BAŞINDAKI INSAN UÇUŞ İŞLETMEDEN SORUMLU PATRON OLSUN BELKI O ZAMAN KOKPITE DE VERILIR IPAD. HER NE KADAR KABİNE VERİLENİN YÜZDE BIRI KADAR FAYDA VERMEYECEKSE BILE :) VE KOKPİTTE NEREDEYSE 100 kiloya yakın hele uzakdoğu uçuşlarında koktpitte adım atmaya engel olup olası bir türbülans anında uçuş güvenliği hususunda nelere sebebiyet vereceğini bir düşünün. Havada uçuşan herbiri 2-3 kiloluk deri ciltli LİDO lar... Geçen yakıt bülteni yayınlandı. 50 kiloluk bir ekstra yükün bir uçakta yıllık taşınma maliyeti herhalde kabin hizmetleri açısından ivedilikle değerlendirilip hayata geçirilmiş. Her ne kadar 5 kilo bile olmasa ıpad in kabine sağlayacağı fayda... Ee kokpitede 2024 de gelir inşallah son 30 yılın fizibilite çalışmaları biterse...:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
person ~ 9 yıl önce
Şu an pilot uygulama için kabin amirlerinden başladılar.Gerekli izinler alındıktan ve sistem oturtulduktan sonra tabletler kokpit dahil tüm birimlere verilecek.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000